Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprintløp Moholt 31. mai 2020

Klasse: Damer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

12:18

+0:00

2.

Ane Dyrkorn

NTNUI

12:29

+0:11

3.

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

12:48

+0:30

4.

Hedda Raadal Bjørlo

NTNUI

13:15

+0:57

5.

Thea Dyrkorn

NTNUI

13:16

+0:58

6.

Emma Arnesen

Byåsen IL

13:35

+1:17

7.

Torunn Spets Storhov

Freidig

14:43

+2:25

8.

Mari Angell-Petersen

Freidig

14:44

+2:26

9.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

14:50

+2:32

10.

Mathea Spets Storhov

Freidig

14:58

+2:40

11.

Sunniva Omdal

NTNUI

15:35

+3:17

12.

Marit Schmid

OL Trollelg

15:53

+3:35

13.

Ane Nielsen Solberg

NTNUI

16:27

+4:09

14.

Stine Aune

Nidarøst OK

16:33

+4:15

15.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

16:44

+4:26

16.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

17:01

+4:43

17.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

18:13

+5:55

18.

Ingvil Snøfugl

Freidig

20:18

+8:00

19.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

22:25

+10:07

20.

Anna Emilie Lona

Wing OK

28:52

+16:34

Klasse: Herrer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

10:05

+0:00

2.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

10:09

+0:04

3.

Marius Pytten

NTNUI

10:39

+0:34

4.

Mattis Holt

Freidig

10:42

+0:37

5.

Jan Schmid

OL Trollelg

11:09

+1:04

6.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

11:46

+1:41

7.

Halvor Melkild

NTNUI

11:49

+1:44

8.

Anders Haugskott

OL Trollelg

11:51

+1:46

9.

Lars Sandstad

Freidig

11:53

+1:48

10.

Tobias Svarer

OK Pan Århus

11:55

+1:50

11.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

12:01

+1:56

12.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

12:10

+2:05

12.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

12:10

+2:05

14.

Kristian Pytten

Kristiansand OK

12:14

+2:09

15.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

12:23

+2:18

16.

Andreas Haaland

Wing OK

12:34

+2:29

17.

Erik Olsvik Dengerud

NTNUI

12:42

+2:37

18.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

13:19

+3:14

19.

Emil Grønli

Freidig

13:24

+3:19

20.

Fredrik Persson

Wing OK

13:32

+3:27

20.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

13:32

+3:27

22.

Jens Even Storhov

Freidig

13:36

+3:31

23.

Alf Petter Lynum

Freidig

13:42

+3:37

24.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

13:46

+3:41

25.

Eivind Lona

Wing OK

13:50

+3:45

26.

Petter Andreas Lona

Wing OK

14:20

+4:15

27.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

14:39

+4:34

28.

Agnar Renolen

Wing OK

14:56

+4:51

29.

Rune Stræte

Wing OK

15:03

+4:58

30.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

15:05

+5:00

31.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

15:08

+5:03

32.

Knut Hagen

Byåsen IL

15:31

+5:26

33.

Terje Midtbø

Wing OK

16:18

+6:13

34.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

17:11

+7:06

35.

Jakob Jøsang With

Wing OK

17:28

+7:23

36.

Magnus Landstad

Freidig

24:09

+14:04

Brutt

Sebastian Aas

OL Trollelg

DNS

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

DNS

Arild Heggeset

Freidig

DNS

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

DNS

Øyvind Wiggen

NTNUI

DNS

Sofus H Lind

Wing OK

DNS

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 mai 2020, 14:26:37

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

63

Antall startet:

57