Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap sprint Oppsal Orientering 16. juni 2020

Klasse: N-barn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

18:21

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

12:21

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

14:25

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

10:10

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

11:38

Øyvind Andreas Haslund

Oppsal Orientering

13:45

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

12:31

Erling Melvær Ettestøl

Oppsal Orientering

12:27

Oskar Dante Støen Tyriberget

Oppsal Orientering

17:13

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

13:43

Jenny Sofie Haslund

Oppsal Orientering

13:47

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

13:30

Jakob Solem

Oppsal Orientering

19:53

82

Hanna Almås

Oppsal Orientering

20:25

Sander Medhus

Oppsal Orientering

17:22

DSQ

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

23:11

173

DNS

Mille Ruud Moen

Oppsal Orientering

DNS

Åsne Dieseth

Oppsal Orientering

DNS

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

DNS

Herman Veslum

Oppsal Orientering

DNS

Ada Farner-Calvert

Oppsal Orientering

DNS

Idunn Haltvik Lillealtern

Oppsal Orientering

DNS

Louise Gulliksen

Oppsal Orientering

DNS

Mons Skoog Fors

Oppsal Orientering

DNS

Nora Hobøl

Oppsal Orientering

Klasse: C-barn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

17:48

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

24:33

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

26:20

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

18:03

Kasper Krohn Mørland

Oppsal Orientering

37:34

Ingeborg Rødhjell

Oppsal Orientering

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

13:03

Liv Keyser

Oppsal Orientering

40:48

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

17:05

DNS

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

DNS

Håkon Hrubos-Strøm

Oppsal Orientering

Klasse: C-ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ester Sørbrøden Stokset

Oppsal Orientering

29:45

172

DNS

Erika A. Gjedebo

Oppsal Orientering

Klasse: C-voksen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Aasen Wright

Oppsal Orientering

33:59

+0:00

2.

Guro Almås

Oppsal Orientering

34:22

+0:23

Ubekreftet tid

Steinar Alsos

Oppsal Orientering

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

10:08

+0:00

2.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

10:09

+0:01

3.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

10:21

+0:13

4.

Erik Persson

Oppsal Orientering

10:25

+0:17

5.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

10:30

+0:22

6.

Endre Wigaard

Oppsal Orientering

10:35

+0:27

7.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

10:53

+0:45

8.

Are Wigaard

NTNUI

10:56

+0:48

9.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

11:06

+0:58

10.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

11:22

+1:14

11.

William Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

11:23

+1:15

12.

Lavran Thorstensen

NTNUI

11:28

+1:20

13.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

11:45

+1:37

14.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

12:04

+1:56

15.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

12:06

+1:58

16.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

12:09

+2:01

17.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

12:26

+2:18

18.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

13:41

+3:33

19.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

14:01

+3:53

20.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

14:21

+4:13

21.

Runar Thorstensen

Oppsal Orientering

14:57

+4:49

22.

Harald Hrubos-Strøm

Oppsal Orientering

15:01

+4:53

23.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

15:08

+5:00

24.

Magnus Zachariasen

Oppsal Orientering

16:41

+6:33

25.

Erling Hobøl

Oppsal Orientering

17:07

+6:59

26.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

17:35

+7:27

27.

Truls Hestengen

Oppsal Orientering

17:39

+7:31

28.

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

18:42

+8:34

29.

Lars Klyve

Oppsal Orientering

19:19

+9:11

30.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

21:33

+11:25

31.

Petter Næss

Oppsal Orientering

22:12

+12:04

32.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

24:08

+14:00

DSQ

Eskil Kolshus

Oppsal Orientering

7:35

157 159 158 160 168 161 162 163

DNS

Espen Aubert

Oppsal Orientering

DNS

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

Ubekreftet tid

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

11:58

+0:00

2.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

12:19

+0:21

3.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

12:28

+0:30

4.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

13:11

+1:13

5.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

13:17

+1:19

6.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

14:19

+2:21

7.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

14:27

+2:29

8.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

14:52

+2:54

9.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

15:33

+3:35

10.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

15:48

+3:50

11.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

15:54

+3:56

12.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

16:43

+4:45

13.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

16:58

+5:00

14.

Wilmine Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

17:12

+5:14

15.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

18:44

+6:46

16.

Margaret Roseveare

Oppsal Orientering

22:37

+10:39

17.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

23:12

+11:14

18.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

25:15

+13:17

19.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

26:49

+14:51

DNS

Sissel Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juni 2020, 08:18:42

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

97

Antall startet:

82