Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P13 Badedammen 16. juni 2020

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:05:27

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:24:16

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:30:08

+5:52

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

OSLO MET

48:57

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:21:18

+32:21

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Nesland

Solution Seektr

43:42

+0:00

2.

Alexander Urnes

FFI BIL

1:10:26

+26:44

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Wettergren

Fossum IF

50:35

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Heitmann

Fossum IF

48:34

+0:00

2.

Erik Thorstensen

OSLO MET

1:12:30

+23:56

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

46:15

+0:00

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paal W Hanssen

BDO

55:39

+0:00

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Haugen

NEDERMAN

1:08:20

+0:00

2.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:29:17

+20:57

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

55:56

+0:00

2.

Roar Bjordal

Oppsal IF

1:02:23

+6:27

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:04:29

+8:33

4.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:18:20

+22:24

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

54:33

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

59:16

+4:43

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:18:47

+24:14

4.

Sturle Hånes

GeoFORM

1:24:32

+29:59

5.

Per Eric Ståhlbrand

Kjelsås IL

1:30:38

+36:05

OUS har ingen orienterings gruppe lengre

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:38:00

+43:27

7.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:38:37

+44:04

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Onstad

PRIVAT

45:07

+0:00

2.

Inge Sandstad Skrondal

Solution Seektr

48:34

+3:27


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juni 2020, 19:37:35

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

27

Antall startet:

27