Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Open 6 16. juni 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Glendrange

Nittedal OL

0:00

Sverre Glendrange

Nittedal O-lag

0:00

Brutt

Monica Jørgensen

Hadeland OL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Leonie Svensvik

Østmarka OK

1:03:36

28:54

DSQ

Mathea Meland Kongsland

Østmarka OK

1:06:21

203 215 216 212

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

43:57

+0:00

15:41

2.

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

44:43

+0:46

15:58

3.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

1:02:20

+18:23

22:15

DSQ

Sunniva Breiby Hjelleset

Østmarka OK

58:15

204 215 216 212

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

57:08

+0:00

15:26

Klasse: Damer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:10:29

+0:00

15:19

Klasse: Damer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Johansen

Hisøy OK

52:45

+0:00

14:15

Klasse: Damer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

49:18

+0:00

18:57

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Hanssen Lauten

Østmarka OK

1:04:17

29:13

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

29:04

+0:00

10:22

2.

Mons Sætre Lorentsen

Fet OL

29:44

+0:40

10:37

3.

Sigmund Ølstad

Fet OL

41:09

+12:05

14:41

204 215

4.

Marius Knøsberg Esvall

Østmarka OK

1:05:27

+36:23

23:22

204

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

58:08

+0:00

15:42

2.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

1:07:50

+9:42

18:20

3.

Jakob Gilljam

Østmarka OK

1:40:11

+42:03

27:04

Klasse: Herrer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

49:32

+0:00

10:46

201

2.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

58:37

+9:05

12:44

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

58:56

+9:24

12:48

4.

Rune Teigland

Østmarka OK

59:24

+9:52

12:54

5.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:05:32

+16:00

14:14

202

DSQ

Per Jacob Ølstad

Fet OL

49:57

201 204 211

DSQ

Jaran Rystad

Heming Orientering

1:10:38

201

DSQ

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:13:07

201 205

Klasse: Herrer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Stenslet

Klubbløs

43:21

+0:00

11:42

2.

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

43:22

+0:01

11:43

3.

Jørn Limi

Oppsal Orientering

44:21

+1:00

11:59

4.

Martin Granly

Lillomarka OL

47:48

+4:27

12:55

5.

Svein Otterlei

Østmarka OK

49:15

+5:54

13:18

6.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

50:58

+7:37

13:46

7.

Leif Billingsø

Eidskog OL

51:08

+7:47

13:49

8.

Bård Natvig

Nittedal OL

51:45

+8:24

13:59

9.

Jørn Mjøster

Østmarka OK

51:57

+8:36

14:02

10.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

52:57

+9:36

14:18

11.

Petter Gullikstad

Røros IL

53:00

+9:39

14:19

Klasse: Herrer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

31:06

+0:00

11:57

2.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

55:05

+23:59

21:11

3.

Einar Skåre

Nittedal OL

57:17

+26:11

22:01

4.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

1:07:39

+36:33

26:01

Klasse: Åpen-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Haug

Østmarka OK

44:09

+0:00

15:46

2.

Ingar Woll

Østmarka OK

51:17

+7:08

18:18

DSQ

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

34:05

215 216 212 90

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Herredsvela

Østmarka OK

48:48

+0:00

22:10

2.

Aksel Holt

Østmarka OK

1:04:10

+15:22

29:09

3.

Korhan Markussen

Østmarka OK

1:08:40

+19:52

31:12

DSQ

Tor Simonsen

OK Øst

1:41:23

215 216 212


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juni 2020, 20:08:53

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

51

Antall startet:

51