Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Torsdagsløp nr. 10 Nordseter - Lunkefjell 18. juni 2020

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Syver Holtklimpen Haugen

Lillehammer OK

35:15

Tom Idar Haugen

Lillehammer OK

35:52

130 169 134 154 153 152 151 100

Kristin Haug

Lillehammer OK

30:00

Eline Kjøs

Lillehammer OK

30:00

Lisa Bergman

Lillehammer OK

35:55

Rannveig Dammen Bjerkreim

Lillehammer OK

56:55

Even Kjøs

Lillehammer OK

28:58

Linnea L'Abée-Lund

Lillehammer OK

35:48

Marte Tinasdatter Johansen

Lillehammer OK

35:57

Lærke Tinasdatter Johansen

Lillehammer OK

1:08:27

Martin Lien Støen

Lillehammer OK

44:06

Olav Skjåk

Lillehammer OK

59:07

Trygve Dammen Bjerkreim

Lillehammer OK

53:45

Trygve Holtklimpen Haugen

Lillehammer OK

1:08:30

DNS

Villemo Evensen

Lillehammer OK

DNS

Kasper Vork

Klasse: C løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Holtklimpen

Lillehammer OK

36:13

+0:00

2.

Merete Welhaven Steen

Lillehammer OK

43:29

+7:16

3.

Tanja Skjåk

Lillehammer OK

1:06:22

+30:09

DSQ

Nina Henriksen

Vang OL

50:21

132 171 135 168

DNS

Sebastian Welhaven Thorstad

Lillehammer OK

Klasse: B løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wigard Nilsen

Haugesund IL Orientering

28:16

+0:00

2.

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

35:27

+7:11

3.

Øydis Christine Evensen

Lillehammer OK

35:49

+7:33

4.

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

36:36

+8:20

5.

Knut Orvall Evensen

38:06

+9:50

6.

Guri Larssen

Lillehammer OK

39:30

+11:14

7.

John Birger Skansen

Rudsbygd IL

40:22

+12:06

8.

Marit Tyldum

Rudsbygd IL

45:01

+16:45

9.

Jens Kjær Jørgensen

Lillehammer OK

51:00

+22:44

171

10.

Lilja Celina Kjær Jørgensen

Lillehammer OK

52:04

+23:48

DNS

Marie Berger

Lillehammer OK

Klasse: A løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik L'Abée-Lund

Lillehammer OK

35:17

+0:00

2.

Kjetil Hagtvedt Dammen

Lillehammer OK

35:32

+0:15

3.

Morten Aas

Lillehammer OK

47:07

+11:50

4.

Ane Bjørnsgaard

Lillehammer OK

47:26

+12:09

5.

Hans Olav Kjøs

Lillehammer OK

47:47

+12:30

6.

Gaute Brattlie

Brøttum IL

48:15

+12:58

7.

Kjetil Skjåk

Lillehammer OK

49:29

+14:12

8.

Steinar Bakken

Lillehammer OK

52:31

+17:14

9.

Tormod Prestrud

Rudsbygd IL

55:37

+20:20

10.

Jørn Prestsæter

Lillehammer OK

58:07

+22:50

11.

Geir Korsvold

Lillehammer OK

58:13

+22:56

12.

Jon Einar Waaler

Porsgrunn OL

58:58

+23:41

13.

Kai Funderud

Lillehammer OK

1:02:21

+27:04

14.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:04:36

+29:19

15.

Per Olav Andersen

Vang OL

1:06:06

+30:49

16.

Maren Henriksen

Vang OL

1:08:25

+33:08

17.

Jon Tyldum

Rudsbygd IL

1:09:55

+34:38

18.

Ernst Fristad Nilsen

Lillehammer OK

1:11:11

+35:54

19.

Syver Berg-Domås

1:27:44

+52:27

20.

Kjell Bratbergsengen

Lillehammer OK

1:31:47

+56:30

21.

Kristin Danielsen

Lillehammer OK

1:37:39

+1:02:22

22.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:38:09

+1:02:52

DNS

Jan Lenndin

Lillehammer OK

DNS

Dag Ulven


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juni 2020, 22:41:41

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

56

Antall startet:

50