Klasse: N-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Syver Holtklimpen Haugen | Lillehammer OK | 35:15 | ||||||
Tom Idar Haugen | Lillehammer OK | 35:52 | 130 169 134 154 153 152 151 100 | |||||
Kristin Haug | Lillehammer OK | 30:00 | ||||||
Eline Kjøs | Lillehammer OK | 30:00 | ||||||
Lisa Bergman | Lillehammer OK | 35:55 | ||||||
Rannveig Dammen Bjerkreim | Lillehammer OK | 56:55 | ||||||
Even Kjøs | Lillehammer OK | 28:58 | ||||||
Linnea L'Abée-Lund | Lillehammer OK | 35:48 | ||||||
Marte Tinasdatter Johansen | Lillehammer OK | 35:57 | ||||||
Lærke Tinasdatter Johansen | Lillehammer OK | 1:08:27 | ||||||
Martin Lien Støen | Lillehammer OK | 44:06 | ||||||
Olav Skjåk | Lillehammer OK | 59:07 | ||||||
Trygve Dammen Bjerkreim | Lillehammer OK | 53:45 | ||||||
Trygve Holtklimpen Haugen | Lillehammer OK | 1:08:30 | ||||||
DNS | Villemo Evensen | Lillehammer OK | ||||||
DNS | Kasper Vork | |||||||
Klasse: C løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anita Holtklimpen | Lillehammer OK | 36:13 | +0:00 | ||||
2. | Merete Welhaven Steen | Lillehammer OK | 43:29 | +7:16 | ||||
3. | Tanja Skjåk | Lillehammer OK | 1:06:22 | +30:09 | ||||
DSQ | Nina Henriksen | Vang OL | 50:21 | 132 171 135 168 | ||||
DNS | Sebastian Welhaven Thorstad | Lillehammer OK | ||||||
Klasse: B løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Wigard Nilsen | Haugesund IL Orientering | 28:16 | +0:00 | ||||
2. | Lill Ramberg Skappel | Lillehammer OK | 35:27 | +7:11 | ||||
3. | Øydis Christine Evensen | Lillehammer OK | 35:49 | +7:33 | ||||
4. | Ida Øverli Støen | Lillehammer OK | 36:36 | +8:20 | ||||
5. | Knut Orvall Evensen | 38:06 | +9:50 | |||||
6. | Guri Larssen | Lillehammer OK | 39:30 | +11:14 | ||||
7. | John Birger Skansen | Rudsbygd IL | 40:22 | +12:06 | ||||
8. | Marit Tyldum | Rudsbygd IL | 45:01 | +16:45 | ||||
9. | Jens Kjær Jørgensen | Lillehammer OK | 51:00 | +22:44 | 171 | |||
10. | Lilja Celina Kjær Jørgensen | Lillehammer OK | 52:04 | +23:48 | ||||
DNS | Marie Berger | Lillehammer OK | ||||||
Klasse: A løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Henrik L'Abée-Lund | Lillehammer OK | 35:17 | +0:00 | ||||
2. | Kjetil Hagtvedt Dammen | Lillehammer OK | 35:32 | +0:15 | ||||
3. | Morten Aas | Lillehammer OK | 47:07 | +11:50 | ||||
4. | Ane Bjørnsgaard | Lillehammer OK | 47:26 | +12:09 | ||||
5. | Hans Olav Kjøs | Lillehammer OK | 47:47 | +12:30 | ||||
6. | Gaute Brattlie | Brøttum IL | 48:15 | +12:58 | ||||
7. | Kjetil Skjåk | Lillehammer OK | 49:29 | +14:12 | ||||
8. | Steinar Bakken | Lillehammer OK | 52:31 | +17:14 | ||||
9. | Tormod Prestrud | Rudsbygd IL | 55:37 | +20:20 | ||||
10. | Jørn Prestsæter | Lillehammer OK | 58:07 | +22:50 | ||||
11. | Geir Korsvold | Lillehammer OK | 58:13 | +22:56 | ||||
12. | Jon Einar Waaler | Porsgrunn OL | 58:58 | +23:41 | ||||
13. | Kai Funderud | Lillehammer OK | 1:02:21 | +27:04 | ||||
14. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 1:04:36 | +29:19 | ||||
15. | Per Olav Andersen | Vang OL | 1:06:06 | +30:49 | ||||
16. | Maren Henriksen | Vang OL | 1:08:25 | +33:08 | ||||
17. | Jon Tyldum | Rudsbygd IL | 1:09:55 | +34:38 | ||||
18. | Ernst Fristad Nilsen | Lillehammer OK | 1:11:11 | +35:54 | ||||
19. | Syver Berg-Domås | 1:27:44 | +52:27 | |||||
20. | Kjell Bratbergsengen | Lillehammer OK | 1:31:47 | +56:30 | ||||
21. | Kristin Danielsen | Lillehammer OK | 1:37:39 | +1:02:22 | ||||
22. | Jon Vegard Lunde | Lillehammer OK | 1:38:09 | +1:02:52 | ||||
DNS | Jan Lenndin | Lillehammer OK | ||||||
DNS | Dag Ulven |
Sist oppdatert: | 13 august 2021, 18:14:57 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 56 |
Antall startet: | 50 |