Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Jonsokløpet 21. juni 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Siri Halaas Appenzeller

Fossum IF

korriger

DNS

Fillip Brumoen Kjemperud

Fossekallen IL

korriger

DNS

Elias Vold Kjemperud

Fossekallen IL

korriger

Klasse: N2åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martine Engh Sagvold

OL Toten-Troll

korriger

Emil Engh Sagvold

OL Toten-Troll

korriger

Jesper Solsem

Fossekallen IL

korriger

Mathias Wibe Moen

Fossekallen IL

korriger

Jonas Koveland

Fossekallen IL

korriger

Klasse: N2åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

2.

Margit Veronica Kjemperud

Fossekallen IL

+0:00

korriger

141

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

29:45

+0:00

korriger

156

Klasse: C åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Syver Narum

OL Toten-Troll

korriger

Klasse: C åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

27:58

+0:00

korriger

156

2.

Alexander Nyhagen

Fossekallen IL

29:57

+1:59

korriger

156

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Nyhagen

Fossekallen IL

1:22:57

+0:00

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

45:06

+0:00

korriger

161

Klasse: B åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tanja Appenzeller

Fossum IF

1:16:53

+0:00

korriger

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete S B Hovi

Skien OK

32:59

+0:00

korriger

2.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

34:47

+1:48

korriger

3.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

43:05

+10:06

korriger

4.

Wenche Hultgreen

Tyrving IL

43:25

+10:26

korriger

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike OL

42:08

+0:00

korriger

2.

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen IL

1:04:50

+22:42

korriger

3.

Aud I Spjelkavik

Tyrving IL

1:06:05

+23:57

korriger

DSQ

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

34:34

korriger

162 143 169 158 159 166 154 100

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

25:31

+0:00

korriger

2.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

28:22

+2:51

korriger

3.

Per Kaarby

Fossum IF

35:20

+9:49

korriger

4.

Johan Swärd

Hadeland OL

39:17

+13:46

korriger

5.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

46:40

+21:09

korriger

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

38:48

+0:00

korriger

2.

Kjell Grønhovd

Modum OL

43:45

+4:57

korriger

3.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving IL

47:09

+8:21

korriger

4.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

54:54

+16:06

korriger

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

49:46

+0:00

korriger

2.

Kjersti Hov

Fossum IF

51:32

+1:46

korriger

3.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

1:21:13

+31:27

korriger

Klasse: AK åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Fismen

Fossum IF

37:20

+0:00

korriger

2.

Yngve Swärd

Hadeland OL

56:45

+19:25

korriger

3.

Elin Swärd

Hadeland OL

1:30:27

+53:07

korriger

DNS

Leiv Inge Kjemperud

Fossekallen IL

korriger

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britta Fismen

Fossum IF

46:56

+0:00

korriger

2.

Line Arnevik

Ringerike OL

1:09:48

+22:52

korriger

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Røren

Eiker OL

38:47

+0:00

korriger

2.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

39:22

+0:35

korriger

142 143 144 148 167 162 150 170 164 152 159 166 15...

3.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

40:48

+2:01

korriger

4.

Olav Høgset

Fossekallen IL

45:47

+7:00

korriger

5.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

1:05:47

+27:00

korriger

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Mari Borge Hovi

Skien OK

50:39

+0:00

korriger

2.

Kristine Grønlund

Ringerike OL

1:07:51

+17:12

korriger

DNS

Tine Elisa Kjemperud

Fossekallen IL

korriger

Klasse: AL Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Samuel Schiess

Ringerike OL

1:16:21

+0:00

korriger

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

51:28

+0:00

korriger

148 149

2.

Charles Halaas

Fossum IF

56:59

+5:31

korriger

3.

Harald Hovi

Skien OK

1:03:27

+11:59

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2020, 12:03:19

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

54

Antall startet:

49