Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Open 7 23. juni 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ragnhild Brevik

Østmarka OK

27:17

20:59

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Leonie Svensvik

Østmarka OK

48:45

21:11

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

44:52

+0:00

13:38

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

46:24

+0:00

13:34

DSQ

Gina Brevik

Østmarka OK

1:12:19

212

Klasse: Damer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:05:12

+0:00

13:55

2.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:18:37

+13:25

16:47

Klasse: Damer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

40:15

+0:00

11:46

2.

Heidi Vogt

Østmarka OK

46:56

+6:41

13:43

3.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:05:42

+25:27

19:12

Klasse: Damer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

58:17

+0:00

21:07

2.

Katrine Holen

Østmarka OK

1:03:55

+5:38

23:09

3.

June Herredsvela

Østmarka OK

1:29:51

+31:34

32:33

DSQ

Aina Grymyr

Haugerud IF

1:06:00

202 208 209 90

DSQ

Katrine Holen

Østmarka OK

1:18:53

200 221 224 225 202 208 209

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Hanssen Lauten

Østmarka OK

48:31

21:05

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

31:42

+0:00

9:38

2.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

49:42

+18:00

15:06

3.

Marius Knøsberg Esvall

Østmarka OK

1:18:27

+46:45

23:50

DSQ

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

14:13

226 213 209 90

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

34:32

+0:00

10:05

2.

Eirik Frost

Alta OL

35:36

+1:04

10:24

3.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

36:32

+2:00

10:40

4.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

49:02

+14:30

14:20

5.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

52:42

+18:10

15:24

Klasse: Herrer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

42:21

+0:00

9:02

2.

Torbjørn Blom-Hagen

Fossum IF

46:57

+4:36

10:01

3.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

47:10

+4:49

10:04

4.

Stein H. Hagen

Fossum IF

48:42

+6:21

10:24

5.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

51:18

+8:57

10:57

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

52:12

+9:51

11:09

7.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

52:31

+10:10

11:13

8.

Pål Christian Ingierd

Bækkelagets SK

52:38

+10:17

11:14

9.

Rune Teigland

Østmarka OK

52:50

+10:29

11:17

10.

Audun Bjerknes

Måren OK

53:01

+10:40

11:19

11.

Gunnar Rustad

Nittedal OL

59:30

+17:09

12:42

12.

Pål Stenslet

No club membership

1:01:57

+19:36

13:14

13.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:10:29

+28:08

15:03

14.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:12:37

+30:16

15:30

15.

Gaute Bergan

Nydalens SK

8:01:27

+7:19:06

1:42:52

DSQ

Hallvard Berg

Tyrving IL

1:03:19

212

Klasse: Herrer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

36:44

+0:00

10:44

2.

Erling Fredriksen

IF Trauma

39:37

+2:53

11:35

3.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

39:39

+2:55

11:35

4.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

41:41

+4:57

12:11

5.

Jaran Rystad

Heming Orientering

42:31

+5:47

12:25

6.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

47:28

+10:44

13:52

7.

Leif Billingsø

Eidskog OL

51:32

+14:48

15:04

8.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

52:20

+15:36

15:18

9.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

56:07

+19:23

16:24

10.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

56:12

+19:28

16:25

Klasse: Herrer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

31:36

+0:00

11:26

2.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

51:30

+19:54

18:39

3.

Per Haugen

Lillomarka OL

56:03

+24:27

20:18

4.

??ystein Madsen

Haugerud IF

59:13

+27:37

21:27

5.

Einar Skåre

Nittedal OL

1:03:03

+31:27

22:50

5.

Einar Skåre

Nittedal OL

1:03:03

+31:27

22:50

7.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

1:24:23

+52:47

30:34

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal OL

37:49

225 202 208 209 90

Klasse: Åpen-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens-Henrik Simonsen

OK Øst

56:57

+0:00

17:18

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK Øst

1:04:53

+0:00

28:12

2.

Olav Sletten Mcinnes

Østmarka OK

1:20:51

+15:58

35:09


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 juni 2020, 00:09:11

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

62

Antall startet:

62