Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

BysOmmer løp 3 30. juni 2020

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

22:43

+0:00

8:24

2.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

29:01

+6:18

10:44

3.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

29:05

+6:22

10:46

4.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

29:33

+6:50

10:56

5.

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

31:42

+8:59

11:44

6.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

31:49

+9:06

11:47

7.

Daniella Gjone

Sandefjord OK

33:14

+10:31

12:18

8.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

33:46

+11:03

12:30

9.

Astrid Elida Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

36:28

+13:45

13:30

10.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

37:23

+14:40

13:50

11.

Eline Andrea Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

37:25

+14:42

13:51

12.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

37:48

+15:05

14:00

13.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

37:52

+15:09

14:01

14.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

38:47

+16:04

14:21

15.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

39:41

+16:58

14:41

16.

Inka M. Boldingh Debernard

Nydalens SK

39:54

+17:11

14:46

17.

Miriam Sveen

Haugesund IL Orientering

40:29

+17:46

14:59

18.

Alva Christiansen

Sandnes IL (Rogaland)

40:32

+17:49

15:00

19.

Amalie Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

41:27

+18:44

15:21

20.

Mina Bleken Rud

Vang OL

42:55

+20:12

15:53

21.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

43:20

+20:37

16:02

22.

Johanne Berg

Løten o-lag

43:40

+20:57

16:10

23.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

46:10

+23:27

17:05

24.

Clara Weisz

Nydalens SK

1:12:57

+50:14

27:01

25.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

1:13:11

+50:28

27:06

DSQ

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

41:11

159

DSQ

Mari Richter

Sandnes IL (Rogaland)

45:01

129 154 157 159 158 155 126 156 160

DSQ

Ada C Stokkeland

Ålgård Orientering

46:38

155

DNS

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Arntzen

Raumar Orientering

25:07

+0:00

11:57

2.

Hedvig Nyberg-Hansen

Fossum IF

27:28

+2:21

13:04

3.

Ruth Malin Dal

Grue IL

37:43

+12:36

17:57

DNS

Erika A. Gjedebo

Oppsal Orientering

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

30:07

+0:00

9:24

2.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

30:40

+0:33

9:35

3.

Mathea Gløersen

OL Tønsberg og omegn

30:51

+0:44

9:38

4.

Kaja Peikli

Sandnes IL (Rogaland)

30:55

+0:48

9:39

5.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

30:57

+0:50

9:40

5.

Synne Sandven

Notodden OL

30:57

+0:50

9:40

7.

Una Kittilsen

Freidig

31:56

+1:49

9:58

8.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

32:14

+2:07

10:04

9.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

33:14

+3:07

10:23

10.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

33:31

+3:24

10:28

11.

Marie Scheele

Nydalens SK

33:37

+3:30

10:30

12.

Vida Helland-Hansen

Tyrving IL

34:16

+4:09

10:42

13.

Anna Taksdal

Ganddal IL

34:24

+4:17

10:45

14.

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

35:22

+5:15

11:03

15.

Emma Helene Olsen

Halden SK

35:30

+5:23

11:05

16.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

35:38

+5:31

11:08

17.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

35:39

+5:32

11:08

18.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

35:42

+5:35

11:09

19.

Mathea Spets Storhov

Freidig

35:58

+5:51

11:14

20.

Kajsa Meyer Larsson

Tyrving IL

36:30

+6:23

11:24

21.

Solveig Louise Nissen

Freidig

37:00

+6:53

11:33

22.

Marie Saugestad

Nydalens SK

37:21

+7:14

11:40

23.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

37:29

+7:22

11:42

24.

Maria Strømdal Wik

Freidig

37:35

+7:28

11:44

25.

Eileen Bjanes

Tyrving IL

37:41

+7:34

11:46

26.

June Rogstad Bekkevold

Løten o-lag

37:44

+7:37

11:47

27.

Selma Lothine Fridheim Torp

Sandnes IL (Rogaland)

38:00

+7:53

11:52

28.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

38:39

+8:32

12:04

29.

Henriette Berg

Løten o-lag

39:26

+9:19

12:19

30.

Julie Aksland

Sandnes IL (Rogaland)

39:36

+9:29

12:22

31.

Maren Henriksen

Vang OL

39:37

+9:30

12:22

32.

Marie Kvarme

Sturla, IF

40:01

+9:54

12:30

33.

Maria Grovan

OL Tønsberg og omegn

40:46

+10:39

12:44

34.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

41:31

+11:24

12:58

35.

Mari Aarseth

Nydalens SK

41:56

+11:49

13:06

36.

Tora Kittilsen

Freidig

42:06

+11:59

13:09

37.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

42:40

+12:33

13:20

38.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

42:49

+12:42

13:22

39.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

43:57

+13:50

13:44

40.

Anne Frøisland

Vang OL

44:59

+14:52

14:03

41.

Julie Sophie Wold

OK Moss

48:53

+18:46

15:16

42.

Evelyn Fernandes Nødland

Sandnes IL (Rogaland)

49:01

+18:54

15:19

43.

Sara Hetland

Haugesund IL Orientering

50:53

+20:46

15:54

44.

Selma Steinsvåg

Haugesund IL Orientering

51:03

+20:56

15:57

45.

Emilie Rehn

Nordre Follo Orientering

51:33

+21:26

16:06

46.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

52:34

+22:27

16:25

47.

Madeleine Aaslund Jenack

Gjø-Vard OL

1:02:43

+32:36

19:35

48.

Sigrid Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:14:15

+44:08

23:12

DNS

Sara Martini

Asker Skiklubb

DNS

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

DNS

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

22:35

+0:00

8:21

2.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

22:44

+0:09

8:25

3.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

23:05

+0:30

8:32

4.

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

24:06

+1:31

8:55

5.

Jonas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

24:09

+1:34

8:56

6.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

25:55

+3:20

9:35

7.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

25:56

+3:21

9:36

8.

Mons Sætre-Lorentzen

Fet OL

27:17

+4:42

10:06

9.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

27:36

+5:01

10:13

10.

Emil Tonjer Fingarsen

Elverum OK

27:54

+5:19

10:20

11.

Aksel Eide

Bækkelagets SK

28:13

+5:38

10:27

12.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

28:16

+5:41

10:28

13.

Jone Valdal

Sandnes IL (Rogaland)

28:31

+5:56

10:33

14.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

29:06

+6:31

10:46

15.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

30:34

+7:59

11:19

16.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

31:10

+8:35

11:32

17.

Jens Wold

Sturla, IF

31:14

+8:39

11:34

18.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

32:14

+9:39

11:56

19.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

32:18

+9:43

11:57

20.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

32:53

+10:18

12:10

21.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

33:03

+10:28

12:14

22.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

33:46

+11:11

12:30

23.

Rasmus Mackenzie

Nydalens SK

35:14

+12:39

13:02

24.

Peter Sæbbø

Stavanger Orienteringsklubb

35:46

+13:11

13:14

25.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

36:19

+13:44

13:27

26.

Mikkel Aasness

Odal OL - Orientering

37:39

+15:04

13:56

27.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

38:17

+15:42

14:10

28.

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

42:32

+19:57

15:45

29.

Jørgen Ler

Fet OL

42:53

+20:18

15:52

30.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

43:50

+21:15

16:14

31.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

45:14

+22:39

16:45

32.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

45:27

+22:52

16:49

33.

Asbjørn Lande

Eidskog OL

46:16

+23:41

17:08

34.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

46:31

+23:56

17:13

35.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

50:35

+28:00

18:44

36.

Erlend Myhre

Tyrving IL

56:25

+33:50

20:53

37.

Idar Jongenburger

Sandnes IL (Rogaland)

1:01:06

+38:31

22:37

38.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:05:56

+43:21

24:25

DSQ

Sigmund Ølstad

Fet OL

27:00

160

DNS

Even Lien

Gjø-Vard OL

DNS

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

DNS

Iver Stavland

Tyrving IL

DNS

Henrik Kaiser

Sturla, IF

DNS

Mats Johnsen

Sturla, IF

DNS

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Narum

OL Toten-Troll

38:26

+0:00

18:18

DSQ

Elias Leonhard Rieder

Fossum IF

27:59

151 153 158 155 124 156

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

27:42

+0:00

7:17

2.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

28:34

+0:52

7:31

3.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

30:01

+2:19

7:53

90

4.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

30:35

+2:53

8:02

5.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

30:39

+2:57

8:03

6.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

30:56

+3:14

8:08

7.

Andreas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

31:43

+4:01

8:20

8.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

32:23

+4:41

8:31

9.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

32:53

+5:11

8:39

10.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

33:42

+6:00

8:52

11.

Herman Lien Backstrøm

Halden SK

34:23

+6:41

9:02

12.

Axel Aalde

Nydalens SK

34:38

+6:56

9:06

13.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

34:54

+7:12

9:11

14.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

35:27

+7:45

9:19

15.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

37:17

+9:35

9:48

15.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

37:17

+9:35

9:48

17.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

38:23

+10:41

10:06

18.

Benjamin Gjone

Sandefjord OK

38:26

+10:44

10:06

19.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

38:33

+10:51

10:08

20.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

38:38

+10:56

10:10

21.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

39:15

+11:33

10:19

22.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

39:27

+11:45

10:22

23.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

39:56

+12:14

10:30

24.

Markus Richter

Sandnes IL (Rogaland)

40:21

+12:39

10:37

25.

Øyvind Lamark

Ganddal IL

40:29

+12:47

10:39

26.

Emil Grønli

Freidig

40:38

+12:56

10:41

27.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

40:57

+13:15

10:46

28.

Gabriel Gjone

Sandefjord OK

41:13

+13:31

10:50

29.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

41:58

+14:16

11:02

30.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

42:15

+14:33

11:07

31.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

43:39

+15:57

11:29

32.

Kalle Jongenburger

Sandnes IL (Rogaland)

44:46

+17:04

11:46

33.

Stian Haugvaldstad

Sandnes IL (Rogaland)

44:57

+17:15

11:49

34.

Martin Kaiser

Sturla, IF

46:09

+18:27

12:08

35.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

48:52

+21:10

12:51

36.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

51:17

+23:35

13:29

37.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

52:15

+24:33

13:45

38.

Samuel A Stokkeland

Ålgård Orientering

52:22

+24:40

13:46

39.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

54:10

+26:28

14:15

40.

Ragnar Lande

Eidskog OL

55:00

+27:18

14:28

41.

Gustav Levang

Sandnes IL (Rogaland)

55:03

+27:21

14:29

42.

Omund Thu Landstad

Sandnes IL (Rogaland)

55:45

+28:03

14:40

43.

Bjørnar Peikli

Sandnes IL (Rogaland)

56:09

+28:27

14:46

44.

Kristoffer Børke Sætaberget

Vang OL

59:00

+31:18

15:31

45.

Gabriel Årsvoll

Sandnes IL (Rogaland)

1:24:48

+57:06

22:18

46.

Ola Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

1:38:14

+1:10:32

25:51

DSQ

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

41:59

128 154 157 158 155 126 121

DNS

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

DNS

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

DNS

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

DNS

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

DNS

Eskil Brænden

Lillomarka OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juli 2020, 08:43:21

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

183

Antall startet:

167