Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

BysOmmer - finale 2. juli 2020

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

26:28

+0:00

2.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

31:47

+5:19

3.

Ingrid Pedersen Holmskau

Trøsken IL

32:42

+6:14

4.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

33:47

+7:19

5.

Selma Størmer-Antonsen

Nydalens SK

34:42

+8:14

6.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

34:46

+8:18

7.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

36:09

+9:41

8.

Amalie Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

36:16

+9:48

9.

Mari Richter

Sandnes IL (Rogaland)

37:15

+10:47

10.

Miriam Sveen

Haugesund IL Orientering

37:23

+10:55

11.

Eline Andrea Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

39:19

+12:51

12.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

40:21

+13:53

13.

Inka M. Boldingh Debernard

Nydalens SK

40:58

+14:30

14.

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

41:25

+14:57

15.

Astrid Elida Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

42:24

+15:56

16.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

43:00

+16:32

17.

Alva Christiansen

Sandnes IL (Rogaland)

43:20

+16:52

18.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

43:48

+17:20

19.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

43:59

+17:31

20.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

44:27

+17:59

21.

Ada C Stokkeland

Ålgård Orientering

44:48

+18:20

22.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

45:23

+18:55

23.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

45:25

+18:57

24.

Marte Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

45:34

+19:06

25.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

46:23

+19:55

26.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

47:20

+20:52

27.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

49:56

+23:28

28.

Eline Andrea Andersen

Raumar Orientering

52:34

+26:06

95

29.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

59:14

+32:46

30.

Clara Weisz

Nydalens SK

1:37:01

+1:10:33

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sandven

Notodden OL

26:01

+0:00

2.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

26:13

+0:12

3.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

26:40

+0:39

4.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

27:11

+1:10

5.

Julie Aksland

Sandnes IL (Rogaland)

27:12

+1:11

6.

Marie Scheele

Nydalens SK

27:28

+1:27

7.

Anna Taksdal

Ganddal IL

27:32

+1:31

8.

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

28:08

+2:07

9.

Marie Saugestad

Nydalens SK

28:42

+2:41

10.

Kaja Peikli

Sandnes IL (Rogaland)

28:51

+2:50

11.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

29:51

+3:50

12.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

29:55

+3:54

13.

Vida Helland-Hansen

Tyrving IL

30:26

+4:25

14.

Una Kittilsen

Freidig

30:35

+4:34

15.

Mathea Spets Storhov

Freidig

30:52

+4:51

16.

Eileen Bjanes

Tyrving IL

31:08

+5:07

17.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

31:09

+5:08

18.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

31:34

+5:33

19.

Kajsa Meyer Larsson

Tyrving IL

32:03

+6:02

20.

Mathea Gløersen

OL Tønsberg og omegn

32:11

+6:10

21.

Marie Kvarme

Sturla, IF

33:01

+7:00

22.

Tora Kittilsen

Freidig

34:42

+8:41

23.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

36:04

+10:03

24.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

36:21

+10:20

25.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

36:50

+10:49

26.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

37:13

+11:12

27.

Selma Steinsvåg

Haugesund IL Orientering

37:28

+11:27

28.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

38:09

+12:08

29.

Solveig Louise Nissen

Freidig

38:21

+12:20

30.

Julie Sophie Wold

OK Moss

39:23

+13:22

31.

Maria Grovan

OL Tønsberg og omegn

39:56

+13:55

32.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

40:01

+14:00

33.

Emma Helene Olsen

Halden SK

40:13

+14:12

34.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

40:21

+14:20

35.

Selma Lothine Fridheim Torp

Sandnes IL (Rogaland)

40:22

+14:21

36.

Mari Aarseth

Nydalens SK

40:34

+14:33

37.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

40:35

+14:34

38.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

42:24

+16:23

39.

Sigrid Hauge

Sarpsborg OL

42:36

+16:35

40.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

43:16

+17:15

41.

Maria Strømdal Wik

Freidig

45:02

+19:01

42.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

45:28

+19:27

43.

Maren Henriksen

Vang OL

45:48

+19:47

44.

Emilie Rehn

Nordre Follo Orientering

48:31

+22:30

45.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

53:45

+27:44

46.

Sara Martini

Asker Skiklubb

55:24

+29:23

47.

Evelyn Fernandes Nødland

Sandnes IL (Rogaland)

1:03:49

+37:48

48.

Madeleine Aaslund Jenack

Gjø-Vard OL

1:11:51

+45:50

49.

Sara Hetland

Haugesund IL Orientering

1:11:58

+45:57

Avlest

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

51:47

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

21:46

+0:00

2.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

23:48

+2:02

3.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

23:49

+2:03

4.

Jone Valdal

Sandnes IL (Rogaland)

24:49

+3:03

5.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

25:13

+3:27

6.

Mons Sætre-Lorentzen

Fet OL

25:42

+3:56

7.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

26:12

+4:26

8.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

26:17

+4:31

9.

Even Lien

Gjø-Vard OL

27:44

+5:58

10.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

31:21

+9:35

11.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

31:45

+9:59

12.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

31:58

+10:12

13.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

32:25

+10:39

14.

Sigmund Ølstad

Fet OL

33:03

+11:17

15.

Emil Tonjer Fingarsen

Elverum OK

33:14

+11:28

16.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

34:36

+12:50

17.

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

36:27

+14:41

18.

Jonas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

36:40

+14:54

19.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

37:33

+15:47

20.

Aksel Eide

Bækkelagets SK

37:48

+16:02

21.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

37:58

+16:12

22.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

39:28

+17:42

23.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

39:48

+18:02

24.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

40:34

+18:48

25.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

40:37

+18:51

26.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

40:40

+18:54

27.

Jørgen Ler

Fet OL

40:57

+19:11

28.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

41:42

+19:56

191

29.

Mikkel Aasness

Odal OL - Orientering

45:27

+23:41

30.

Iver Stavland

Tyrving IL

46:00

+24:14

31.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

47:45

+25:59

32.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

49:46

+28:00

33.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

49:50

+28:04

34.

Jens Wold

Sturla, IF

51:16

+29:30

35.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

56:24

+34:38

36.

Idar Jongenburger

Sandnes IL (Rogaland)

1:03:31

+41:45

37.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

1:14:40

+52:54

38.

Erlend Myhre

Tyrving IL

1:21:08

+59:22

DSQ

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

32:45

191

DSQ

Peter Sæbbø

Stavanger Orienteringsklubb

43:25

191

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

21:21

+0:00

2.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

21:49

+0:28

3.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

23:57

+2:36

4.

Axel Aalde

Nydalens SK

24:23

+3:02

5.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

24:57

+3:36

6.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

25:03

+3:42

7.

Øyvind Lamark

Ganddal IL

25:19

+3:58

8.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

26:26

+5:05

9.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

26:39

+5:18

10.

Emil Grønli

Freidig

26:44

+5:23

11.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

27:16

+5:55

12.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

27:37

+6:16

13.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

27:47

+6:26

14.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

28:05

+6:44

15.

Andreas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

29:10

+7:49

16.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

29:47

+8:26

17.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

29:55

+8:34

18.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

29:58

+8:37

19.

Markus Richter

Sandnes IL (Rogaland)

30:27

+9:06

20.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

31:07

+9:46

21.

Ola Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

33:03

+11:42

22.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

33:45

+12:24

23.

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

34:06

+12:45

24.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

34:10

+12:49

25.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

34:19

+12:58

25.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

34:19

+12:58

27.

Bjørnar Peikli

Sandnes IL (Rogaland)

34:52

+13:31

28.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

35:16

+13:55

29.

Samuel A Stokkeland

Ålgård Orientering

37:38

+16:17

90

30.

Stian Haugvaldstad

Sandnes IL (Rogaland)

39:34

+18:13

31.

Kalle Jongenburger

Sandnes IL (Rogaland)

40:08

+18:47

32.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

43:14

+21:53

33.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

43:47

+22:26

34.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

44:07

+22:46

35.

Gabriel Årsvoll

Sandnes IL (Rogaland)

45:21

+24:00

36.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

46:18

+24:57

37.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

48:11

+26:50

38.

Jonas Hicken

IL Koll

48:19

+26:58

39.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

49:11

+27:50

40.

Kristoffer Børke Sætaberget

Vang OL

49:24

+28:03

41.

Gustav Levang

Sandnes IL (Rogaland)

50:30

+29:09

42.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

1:04:05

+42:44

DSQ

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

21:46

135

DSQ

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

27:14

96 130 131 192 196 134 135 136 137

DNS

Lars Lien

Gjø-Vard OL

DNS

Omund Thu Landstad

Sandnes IL (Rogaland)

DNS

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

DNS

Mathias Pedersen Holmskau

Trøsken IL

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Nyberg-Hansen

Fossum IF

27:17

+0:00

2.

Erika A. Gjedebo

Oppsal Orientering

51:39

+24:22

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Leonhard Rieder

Fossum IF

30:00

+0:00

2.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

51:00

+21:00

Brutt

Noah Alexander Rosseland

IL Koll

195 83 142 87 85 193 135 137 92 90

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Näsholm

IL Koll

29:34

Atle Näsholm

IL Koll

29:40

Liv Boldingh Debernard

Nydalens SK

39:20

DSQ

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

36:05

83

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Selja Marie Boldingh Debernard

Nydalens SK

35:39

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helle S. Boldingh Debernard

Nydalens SK

36:51

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Lian Mortensen

IL Koll

23:02

Iver Aarseth

Nydalens SK

1:00:46

DSQ

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

32:12

85

DSQ

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

32:10

85

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

20:58

+0:00

2.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

27:57

+6:59

3.

Håkon Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

33:56

+12:58

4.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

34:32

+13:34

5.

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

39:36

+18:38

6.

Herman Finstad Land

Tyrving IL

41:51

+20:53


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 juli 2020, 08:31:06

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

189

Antall startet:

185