Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Den forlorne sprintcuppen 8. juli 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Blix Prestmo

Wing OK

Inga Moxness

Byåsen IL

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Norheim

Freidig

16:33

+0:00

2.

Anni Moxness

Byåsen IL

17:46

+1:13

3.

Frøy Hagelid

Freidig

18:59

+2:26

Klasse: D 9-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

12:16

+0:00

2.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

12:32

+0:16

3.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

12:34

+0:18

4.

Maia Ruano Strand

Wing OK

15:06

+2:50

5.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

16:58

+4:42

6.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

21:57

+9:41

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

26:05

+0:00

2.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

27:34

+1:29

3.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

27:54

+1:49

4.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

29:12

+3:07

5.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

35:13

+9:08

6.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

39:26

+13:21

7.

Annika Lund Eikrem

Freidig

57:50

+31:45

DSQ

Anna Lona

Wing OK

46:04

53 78 61 62 63

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

26:46

+0:00

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

28:55

+2:09

3.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

29:05

+2:19

4.

Hanne Sandstad

Freidig

29:55

+3:09

5.

Jenny Persson

Byåsen IL

30:08

+3:22

6.

Marit Schmid

OL Trollelg

31:02

+4:16

7.

Camilla Öhman

NTNUI

33:54

+7:08

8.

Ingvil Snøfugl

Freidig

36:17

+9:31

9.

Synne Fossøy

NTNUI

37:24

+10:38

10.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

38:23

+11:37

11.

Marta Gjestvang

Freidig

45:04

+18:18

12.

Trude Forsbak

Freidig

49:58

+23:12

12.

Guro Gjestvang

Freidig

49:58

+23:12

14.

Maren Viken

Byåsen IL

50:53

+24:07

15.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

51:23

+24:37

DSQ

Vera Melkild

Nydalens SK

1:29

52 53 54 55 56 57 58 59 79 78 61 62 6...

Klasse: H 9-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

12:43

+0:00

2.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

14:32

+1:49

3.

Olav Moxness

Byåsen IL

16:27

+3:44

4.

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

35:08

+22:25

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

23:55

+0:00

2.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

26:07

+2:12

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

28:21

+4:26

4.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

33:53

+9:58

5.

Jørgen Aune

Byåsen IL

34:02

+10:07

6.

Aslak Moxness

Byåsen IL

42:56

+19:01

DSQ

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

7:05

54 55 56 57 58 59 79 78 61 62 63 65 6...

Brutt

Sindre Trønsdal

Byåsen IL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

OL Trollelg

20:02

+0:00

2.

Bjørn Lundanes

NTNUI

20:45

+0:43

3.

Jørgen Tegdan

Freidig

21:58

+1:56

4.

Børge Leiren

Byåsen IL

23:28

+3:26

5.

Erlend Aune

Byåsen IL

24:13

+4:11

6.

Petter Andreas Lona

Wing OK

25:54

+5:52

7.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

26:20

+6:18

8.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

26:27

+6:25

9.

Torgeir Aune

Byåsen IL

27:12

+7:10

10.

Halvor Melkild

NTNUI

27:51

+7:49

11.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

28:14

+8:12

12.

Fredrik Persson

Wing OK

29:26

+9:24

13.

Bent Wiggen Halvorsen

OL Trollelg

29:30

+9:28

14.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

29:43

+9:41

15.

Simon Lund Eikrem

Freidig

32:03

+12:01

16.

Joakim Blix Prestmo

Wing OK

33:58

+13:56

DSQ

Lars Sandstad

Freidig

22:03

79

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

24:31

+0:00

2.

Frode Haugskott

OL Trollelg

25:24

+0:53

3.

Arne Grevskott

Frol IL

27:31

+3:00

4.

Arild H Clausen

Freidig

28:01

+3:30

5.

Rune Stræte

Wing OK

28:12

+3:41

6.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

29:35

+5:04

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

32:32

+8:01

8.

Kjell Maroni

Byåsen IL

33:28

+8:57

9.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

33:31

+9:00

10.

Arild Heggeset

Freidig

35:06

+10:35

11.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

35:35

+11:04

12.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

40:05

+15:34

13.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

40:36

+16:05

14.

Tom Bugge

Byåsen IL

41:08

+16:37

15.

Geir Willumsen

Freidig

45:04

+20:33

16.

Nils Olav Vennevik

Freidig

47:56

+23:25

17.

Magnus Landstad

Freidig

52:49

+28:18

18.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

54:10

+29:39

19.

Jørgen Stenvik

Byåsen IL

57:59

+33:28

DSQ

Haakon Arnesen

Byåsen IL

33:09

52

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

41:38

55

DSQ

Sjur Gjestvang

OL Toten-Troll

54:28

52

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

Freidig

34:26

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

39:00

+4:34

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

39:25

+4:59

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

40:06

+5:40

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

44:58

+10:32

6.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

45:59

+11:33

7.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

48:30

+14:04

DSQ

Mari Hof

Byåsen IL

47:04

54

DNS

Rine Hanssen

Byåsen IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juli 2020, 18:12:45

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

96

Antall startet:

95