Klasse: B-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | IL GeoForm | 35:03 | +0:00 | 12:05 | |||
2. | Per Fosser | Heming Orientering | 42:00 | +6:57 | 14:28 | 161 162 176 177 178 179 174 | ||
3. | Tuva Lundsrud | OK Moss | 53:01 | +17:58 | 18:16 | |||
4. | Roar Bjordal | Oppsal Orientering | 56:24 | +21:21 | 19:26 | 161 162 176 177 178 179 174 | ||
5. | Erle Elise Wold | OK Moss | 1:03:11 | +28:08 | 21:47 | |||
6. | Jessica Kathle | MÃ¥ren OK | 1:04:53 | +29:50 | 22:22 | |||
7. | Alfred Nikolaisen | Oppsal Orientering | 1:14:47 | +39:44 | 25:47 | |||
DSQ | Sharon Broadwell | IL GeoForm | 41:54 | 178 179 174 90 | ||||
Klasse: A-kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Geir Trøan | Nordre Follo Orientering | 57:45 | +0:00 | 18:02 | |||
2. | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:14:53 | +17:08 | 23:24 | |||
3. | Sindre Valsgård | Indre Østfold OK | 1:19:47 | +22:02 | 24:55 | |||
4. | Bjørn Egner | Heming Orientering | 1:32:07 | +34:22 | 28:47 | |||
5. | Ingrid Lome-Hagman | Nordre Follo Orientering | 1:59:03 | +1:01:18 | 37:12 | |||
6. | Bente Fosser Lundsrud | OK Moss | 2:08:48 | +1:11:03 | 40:15 | |||
7. | Unni Dirro Bøhlerengen | Måren OK | 2:09:13 | +1:11:28 | 40:22 | |||
8. | Jørn Ødegård | Bækkelagets SK | 2:19:33 | +1:21:48 | 43:36 | |||
DSQ | Clas Svanteson | Nordre Follo Orientering | 42:20 | 167 173 174 90 | ||||
DSQ | Anne Marit Færden | Nordre Follo Orientering | 47:07 | 163 165 167 173 174 90 | ||||
DSQ | Odd Kletteli | Bækkelagets SK | 57:59 | 173 174 90 | ||||
Klasse: A-mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 44:29 | +0:00 | 10:06 | 161 165 163 164 165 166 162 165 167 175 173 174 | ||
2. | Erlend Sommerhein | Fossum IF | 45:28 | +0:59 | 10:20 | 161 165 163 164 165 166 162 165 167 175 173 174 | ||
3. | Christian Grotnes | Tyrving IL | 45:43 | +1:14 | 10:23 | |||
4. | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 52:41 | +8:12 | 11:58 | |||
5. | Bjørn Idar Sætran | IF Trauma | 52:46 | +8:17 | 11:59 | |||
6. | Dag Brenås | Varteig OL | 52:55 | +8:26 | 12:01 | |||
7. | Rune Blågestad | Indre Østfold OK | 53:03 | +8:34 | 12:03 | |||
8. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 53:19 | +8:50 | 12:07 | |||
9. | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 53:32 | +9:03 | 12:09 | |||
10. | PÃ¥l Sommerhein | Fossum IF | 53:46 | +9:17 | 12:13 | |||
11. | Knut Bjørkelo | Nordre Follo Orientering | 58:59 | +14:30 | 13:24 | |||
12. | Ole Kjell Langmyren | Lillomarka OL | 59:19 | +14:50 | 13:28 | |||
13. | Håkon Gjerde | Indre Østfold OK | 1:01:42 | +17:13 | 14:01 | |||
14. | Per Slungaard | Tyrving IL | 1:03:15 | +18:46 | 14:22 | |||
15. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 1:03:32 | +19:03 | 14:26 | |||
16. | Vidar Benjaminsen | Lillomarka OL | 1:06:50 | +22:21 | 15:11 | |||
17. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 1:06:55 | +22:26 | 15:12 | |||
18. | Gjermund Røren | Eiker OL | 1:11:40 | +27:11 | 16:17 | |||
19. | Martin Granly | Lillomarka OL | 1:19:24 | +34:55 | 18:02 | |||
20. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 1:21:27 | +36:58 | 18:30 | |||
21. | Linn Mei Waaler | Ã…s-NMBU Orientering | 1:24:14 | +39:45 | 19:08 | |||
22. | Vanja Staff | OL Toten-Troll | 1:26:02 | +41:33 | 19:33 | |||
23. | Jon Færden | Nordre Follo Orientering | 1:45:42 | +1:01:13 | 24:01 | |||
24. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 1:45:51 | +1:01:22 | 24:03 | |||
DSQ | Bjørn Henning Grandal | Tyrving IL | 1:08:32 | 167 175 173 174 | ||||
DSQ | Hanne Wold | OK Moss | 1:09:16 | 165 163 164 165 166 165 167 175 173 | ||||
DSQ | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 1:19:57 | 162 | ||||
DSQ | Bjørn Fjeldstad | Indre Østfold OK | 1:45:19 | 163 | ||||
DSQ | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 1:50:31 | 175 | ||||
Klasse: A-lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥vard Haga | Nydalens SK | 42:49 | +0:00 | 7:08 | |||
2. | Linus Olhans | Ã…s-NMBU Orientering | 1:14:17 | +31:28 | 12:22 | 161 162 165 166 162 163 164 162 167 168 169 170 17... | ||
3. | Kristoffer Jacobsen | Tyrving IL | 1:18:58 | +36:09 | 13:09 | |||
4. | Per-Ivar Nikolaisen | Oppsal Orientering | 1:25:28 | +42:39 | 14:14 | |||
5. | Espen Wigaard | Oppsal Orientering | 1:27:57 | +45:08 | 14:39 | |||
6. | Bent Erik Skaug | Oppsal Orientering | 1:32:14 | +49:25 | 15:22 | |||
7. | Nils Harald Staff | OL Toten-Troll | 1:48:56 | +1:06:07 | 18:09 | |||
8. | Kyrre Gran | Fet OL | 1:49:22 | +1:06:33 | 18:13 | |||
9. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 1:49:59 | +1:07:10 | 18:19 | |||
DSQ | Steinar Frøytlog | Egersund OK | 1:32:37 | 167 169 170 171 172 175 173 174 |
Sist oppdatert: | 2 august 2020, 15:33:24 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 58 |
Antall startet: | 58 |