Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 08 Leinstrandmarka 6. august 2020

Arrangør: UNINETT Løypelegger og ansvarlig: Otto Wittner. Medarrangører: Berit Grande, Olav Kvittem og Tore Heggem.

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Gjest

42:45

+0:00

14:53

2.

Stig Arild Haugskott

Gjest

52:18

+9:33

18:13

3.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:01:39

+18:54

21:28

4.

Anders Waage

St Olav

1:04:59

+22:14

22:38

5.

Aud Bodil Lund

Gjest

1:32:24

+49:39

32:11

6.

Cathrine King

Gjest

1:33:00

+50:15

32:24

7.

Kristian Stamnes

Gjest

1:45:21

+1:02:36

36:42

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Selmer

Politiet

38:09

+0:00

10:27

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

40:27

+2:18

11:04

3.

Kurt Amundsen

Gjest

48:16

+10:07

13:13

4.

Per Bjørgum

Politiet

49:47

+11:38

13:38

5.

Guri Bjørndal

Gjest

51:05

+12:56

13:59

6.

Tom Bugge

Gjest

51:17

+13:08

14:03

7.

Beth Carlsen

Gjest

51:54

+13:45

14:13

8.

Tore Heggem

Gjest

51:57

+13:48

14:13

9.

Mike Long

NTNU

52:52

+14:43

14:29

10.

Halvor Flatberg

NTNU

53:51

+15:42

14:45

11.

Håvard Rekstad

NTNU

54:20

+16:11

14:53

11.

Øistein Åsmul

Byutvikling

54:20

+16:11

14:53

13.

Robert von Hirsch

Statkraft

57:30

+19:21

15:45

14.

HåkonTjelmeland

NTNU

57:48

+19:39

15:50

15.

Leif Engen

Gjest

58:03

+19:54

15:54

16.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:00:02

+21:53

16:26

17.

Even Hofstad

Gjest

1:01:17

+23:08

16:47

18.

Ida Noddeland

Gjest

1:03:28

+25:19

17:23

19.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:04:04

+25:55

17:33

20.

Svein Hove

Gjest

1:08:06

+29:57

18:39

21.

Geir Willumsen

Gjest

1:10:04

+31:55

19:11

22.

Nils Olav Vennevik

Gjest

1:13:22

+35:13

20:06

DSQ

Anders Lauglo

Gjest

1:22:38

31

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Gjest

43:20

+0:00

7:37

2.

Øyvind Schjelderup

St Olav

52:20

+9:00

9:12

2.

Gustav Ruø

Gjest

52:20

+9:00

9:12

4.

Jostein Mårdalen

Gjest

53:05

+9:45

9:20

5.

Truls Ryum

NTNU

56:04

+12:44

9:52

6.

Olve Mogstad

Gjest

1:06:47

+23:27

11:45

7.

Terje Skjeggedal

NTNU

1:08:57

+25:37

12:08

8.

Jostein Alvestad

Equinor

1:09:44

+26:24

12:16

9.

Marit Schmid

Gjest

1:17:29

+34:09

13:38

10.

Geir Owren

Equinor

1:19:09

+35:49

13:56

11.

Robert Strøm

Gjest

1:20:00

+36:40

14:05

12.

Erik Lund

NTNU

1:21:09

+37:49

14:17

13.

Helge Revhaug

Gjest

1:27:38

+44:18

15:25

14.

Morten Husom

Powel

1:34:12

+50:52

16:35

15.

Magnus Landstad

NTNU

1:43:39

+1:00:19

18:14

16.

Stein Øvstedal

NTNU

1:48:17

+1:04:57

19:03

DSQ

Roar Forbord

Gjest

1:19:42

32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2020, 19:21:40

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

47

Antall startet:

47