Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprintliga Sprint 7. august 2020

Klasse: Herrer H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Harlem Fosser

Heming Orientering

14:49

+0:00

2.

Audun Heimdal

NTNUI

14:50

+0:01

3.

Håvard Sandstad Eidsmo

Freidig

14:59

+0:10

4.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

15:05

+0:16

5.

Mats Eidsmo

Freidig

15:13

+0:24

6.

Jørgen Baklid

NTNUI

15:16

+0:27

7.

Ralph Street

Bækkelagets SK

15:19

+0:30

8.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

15:20

+0:31

9.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

15:37

+0:48

10.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

15:39

+0:50

11.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

16:20

+1:31

12.

Lars Young Vik

Nydalens SK

16:33

+1:44

13.

Markus Kjærner-Semb

NTNUI

16:34

+1:45

14.

Brage Takle

Kristiansand OK

16:38

+1:49

15.

Cornelius Bjørk

Sandefjord OK

16:41

+1:52

16.

Isak Jonsson

Nydalens SK

16:43

+1:54

17.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

16:52

+2:03

18.

Hans Urset

IL BUL-Tromsø

16:57

+2:08

19.

Andreas G. Polden

Nydalens SK

16:58

+2:09

20.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

17:23

+2:34

21.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

17:42

+2:53

22.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

17:46

+2:57

23.

Styrk Hundseid Kamsvåg

NTNUI

17:48

+2:59

24.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

17:52

+3:03

25.

Aslak Heimdal

NTNUI

17:59

+3:10

26.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

18:00

+3:11

27.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

18:32

+3:43

28.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

18:59

+4:10

29.

Tobias Rødde

Ganddal IL

19:06

+4:17

30.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

19:22

+4:33

31.

David Runde

Kristiansand OK

19:28

+4:39

32.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

19:35

+4:46

33.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

19:37

+4:48

34.

Kristian Østermann

Heming Orientering

19:49

+5:00

35.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

19:50

+5:01

36.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

20:14

+5:25

37.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

20:15

+5:26

38.

Vegard Ranestad

Hamar OK

20:16

+5:27

39.

Markus Andreas Breivold

Ganddal IL

20:40

+5:51

40.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

21:28

+6:39

41.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

21:29

+6:40

42.

Didrik Bredesen

Lillomarka OL

21:38

+6:49

43.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

24:27

+9:38

44.

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

25:38

+10:49

DSQ

Erling Hjermstad

Fossum IF

13:06

191 192 193 194 196 198

DSQ

Marius Aurebekk

Kristiansand OK

15:32

191

DNS

Ludvig Rødsnes

Oppsal Orientering

DNS

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

DNS

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

DNS

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

Klasse: Damer D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

14:02

+0:00

2.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

14:34

+0:32

3.

Pia Young Vik

Nydalens SK

14:45

+0:43

4.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

15:07

+1:05

5.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

15:24

+1:22

6.

Ingrid Lundanes

NTNUI

15:29

+1:27

7.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

15:30

+1:28

8.

Oda Scheele

Nydalens SK

15:40

+1:38

9.

Janne Tjørhom Aasheim

Ganddal IL

15:43

+1:41

10.

Jenny Baklid

Konnerud IL

15:46

+1:44

11.

Vilde Margrethe Sæbbø

Stavanger OK

16:02

+2:00

12.

Emma Arnesen

Byåsen IL

16:03

+2:01

13.

Ane Dyrkorn

NTNUI

16:04

+2:02

14.

Alva Marika Niklasson

Nydalens SK

16:33

+2:31

14.

Malin Sandstad

Bækkelagets SK

16:33

+2:31

16.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

16:36

+2:34

17.

Iliana Ilieva

Halden SK

16:51

+2:49

18.

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

16:54

+2:52

19.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

16:56

+2:54

19.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

16:56

+2:54

21.

Hedda Raadal Bjørlo

NTNUI

16:58

+2:56

22.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

17:16

+3:14

23.

Tilla Farnes Hansen

NTNUI

17:21

+3:19

24.

Idun Kristine Felde Olaussen

Halden SK

17:29

+3:27

25.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

17:32

+3:30

26.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

17:35

+3:33

27.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

17:44

+3:42

28.

Sofie Skyttersæter Iversen

NTNUI

17:51

+3:49

29.

Sara Nystrøm Olsen

Stavanger OK

18:08

+4:06

30.

Margrethe Wisløff

NTNUI

18:11

+4:09

31.

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

18:41

+4:39

31.

Mariell Arntzen

Nydalens SK

18:41

+4:39

33.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

18:53

+4:51

34.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

19:09

+5:07

35.

Malene Teresia Jebsen

Heming Orientering

19:33

+5:31

35.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

19:33

+5:31

37.

Aurora Fossøy

NTNUI

19:37

+5:35

38.

Emma Engehult

Notodden OL

19:59

+5:57

39.

Ingrid Lamark

Ganddal IL

21:01

+6:59

40.

Kristin Sletner

IL Geoform

21:13

+7:11

41.

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

21:22

+7:20

42.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

21:50

+7:48

43.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

29:56

+15:54

44.

Ella Berstad

Heming Orientering

33:48

+19:46

DSQ

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

14:14

107 194

DSQ

Tilda Johansson

OK Orion

15:19

195


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 august 2020, 11:18:18

Arrangør:

Nydalens SK

Antall deltagere:

96

Antall startet:

92