Klasse: Damer D17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andrine Benjaminsen | Lillomarka OL | 12:54 | +0:00 | ||||
2. | Victoria Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 13:27 | +0:33 | ||||
3. | Ingeborg Eide | Byåsen IL | 13:35 | +0:41 | ||||
4. | Pia Young Vik | Nydalens SK | 13:38 | +0:44 | ||||
5. | Ingrid Lundanes | NTNUI | 14:08 | +1:14 | ||||
6. | Tilda Johansson | OK Orion | 14:15 | +1:21 | ||||
7. | Alva Marika Niklasson | Nydalens SK | 14:20 | +1:26 | ||||
8. | Janne Tjørhom Aasheim | Ganddal IL | 14:38 | +1:44 | ||||
9. | Oda Scheele | Nydalens SK | 14:39 | +1:45 | ||||
10. | Gjendine Gjelstad Rebård | Sandefjord OK | 14:43 | +1:49 | ||||
11. | Iliana Ilieva | Halden SK | 14:45 | +1:51 | ||||
12. | Ane Dyrkorn | NTNUI | 14:47 | +1:53 | ||||
13. | Lene Berg Hanssen | Byåsen IL | 14:49 | +1:55 | ||||
14. | Emma Arnesen | Byåsen IL | 15:01 | +2:07 | ||||
15. | Mille Vasshaug Jægtvik | Konnerud IL | 15:02 | +2:08 | ||||
16. | Idun Kristine Felde Olaussen | Halden SK | 15:06 | +2:12 | ||||
17. | Vilde Margrethe Sæbbø | Stavanger OK | 15:09 | +2:15 | ||||
18. | Malin Sandstad | Bækkelagets SK | 15:15 | +2:21 | ||||
19. | Tilla Farnes Hansen | NTNUI | 15:37 | +2:43 | ||||
20. | Kristin Melby Jacobsen | Lardal OL | 15:44 | +2:50 | ||||
21. | Ã…sne Haavengen | Kongsberg OL | 16:05 | +3:11 | ||||
22. | Margrethe Wisløff | NTNUI | 16:08 | +3:14 | ||||
23. | Malene Teresia Jebsen | Heming Orientering | 16:26 | +3:32 | ||||
24. | Ingrid Mobråthen | Sandefjord OK | 16:40 | +3:46 | ||||
25. | Aurora Fossøy | NTNUI | 17:03 | +4:09 | ||||
26. | Sara Nystrøm Olsen | Stavanger OK | 17:14 | +4:20 | ||||
27. | Emma Engehult | Notodden OL | 17:22 | +4:28 | ||||
28. | Ragnhild Mathea Helmersen | Fet OL | 17:27 | +4:33 | ||||
29. | Ingrid Lamark | Ganddal IL | 17:31 | +4:37 | ||||
29. | Mariell Arntzen | Nydalens SK | 17:31 | +4:37 | ||||
31. | Ida Marie Flågen | Heming Orientering | 17:35 | +4:41 | ||||
32. | Elise Wærp Hauge | Nydalens SK | 18:07 | +5:13 | ||||
33. | Mathilde Sæter Flesseberg | Kongsberg OL | 19:32 | +6:38 | ||||
DSQ | Kristine Fjellanger | Varegg Fleridrett | 14:19 | 191 | ||||
DSQ | Lone Brochmann | Bækkelagets SK | 14:25 | 191 | ||||
DNS | Ingeborg Hasle Haslestad | Ringsaker OK | ||||||
DNS | Sofie Skyttersæter Iversen | NTNUI | ||||||
DNS | Anne M Hausken Nordberg | Nydalens SK | ||||||
DNS | Ragnhild Hjermstad | Fossum IF | ||||||
Klasse: Herrer H17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥vard Sandstad Eidsmo | Freidig | 13:40 | +0:00 | ||||
2. | Dag Blandkjenn | Kristiansand OK | 13:54 | +0:14 | ||||
3. | Audun Heimdal | NTNUI | 14:05 | +0:25 | ||||
4. | Emil Ahlbäck | Fossum IF | 14:14 | +0:34 | ||||
5. | Jørgen Baklid | NTNUI | 14:22 | +0:42 | ||||
6. | Ulrik Astrup Arnesen | NTNUI | 14:30 | +0:50 | ||||
7. | Mats Eidsmo | Freidig | 14:32 | +0:52 | ||||
8. | Cornelius Bjørk | Sandefjord OK | 14:36 | +0:56 | ||||
9. | Markus Kjærner-Semb | NTNUI | 14:42 | +1:02 | ||||
10. | Marius Aurebekk | Kristiansand OK | 14:46 | +1:06 | ||||
11. | Styrk Hundseid Kamsvåg | NTNUI | 14:51 | +1:11 | ||||
12. | Aslak Heimdal | NTNUI | 14:56 | +1:16 | ||||
13. | Lars Young Vik | Nydalens SK | 14:57 | +1:17 | ||||
14. | Øyvind Hjermstad | Fossum IF | 15:23 | +1:43 | ||||
15. | Clemens Sundby Øxnevad | Ganddal IL | 15:24 | +1:44 | ||||
15. | Brage Takle | Kristiansand OK | 15:24 | +1:44 | ||||
17. | Erik Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 15:29 | +1:49 | ||||
18. | Andreas G. Polden | Nydalens SK | 15:38 | +1:58 | ||||
19. | Hans Urset | IL BUL-Tromsø | 15:40 | +2:00 | ||||
20. | Sondre Zahl Hagen | Fossum IF | 15:52 | +2:12 | ||||
21. | Anders Felde Olaussen | NTNUI | 16:03 | +2:23 | ||||
22. | Vebjørn Blom-Hagen | Fossum IF | 16:08 | +2:28 | ||||
23. | Elias Skjolden Sørensen | Lillomarka OL | 16:18 | +2:38 | ||||
24. | Tobias Rødde | Ganddal IL | 16:48 | +3:08 | ||||
25. | Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 17:02 | +3:22 | ||||
26. | Magnus Eide-Fredriksen | Heming Orientering | 17:04 | +3:24 | ||||
27. | David Runde | Kristiansand OK | 17:09 | +3:29 | ||||
28. | Kristian Østermann | Heming Orientering | 17:47 | +4:07 | ||||
28. | Rolf Andreas Berg | Nydalens SK | 17:47 | +4:07 | ||||
30. | Birk Felland Sætnan | Fossum IF | 18:14 | +4:34 | ||||
31. | Anders HÃ¥vard Larsen | Nydalens SK | 18:22 | +4:42 | ||||
32. | Jørgen Frøyd | Larvik OK | 18:23 | +4:43 | ||||
33. | Didrik Bredesen | Lillomarka OL | 18:30 | +4:50 | ||||
34. | Markus Andreas Breivold | Ganddal IL | 18:33 | +4:53 | ||||
35. | Mikkel Berglund | Ringerike OL | 19:01 | +5:21 | ||||
DSQ | Vegard Ranestad | Hamar OK | 18:18 | 110 | ||||
DNS | Kasper Bakken Ulseth | Nydalens SK | ||||||
DNS | Henrik Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | ||||||
DNS | Erling Hjermstad | Fossum IF | ||||||
DNS | Trond Einar Moen Pedersli | OL Trollelg |
Sist oppdatert: | 8 august 2020, 09:28:10 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 79 |
Antall startet: | 71 |