Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2020Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 15 - Melhus 11. august 2020

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Gjest

12:19

+0:00

5:51

2.

Kevin Duffy

Eget

19:44

+7:25

9:23

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roisin Long

Eget

53:50

+0:00

18:33

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Angell-Pettersen

Sweco

1:11:10

+0:00

14:14

2.

Jenny Persson

Asplan Viak

1:23:15

+12:05

16:39

3.

Oddveig Hovdenak

Trøndelag fylkeskommune

1:50:32

+39:22

22:06

DSQ

Mari Basberg

Trondheim Kommune

1:06:58

40 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 150

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

1:40:36

54 49 150

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:36:08

+0:00

19:13

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

1:40:19

+4:11

20:03

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

1:04:14

+0:00

22:08

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Selleg

Trondheim kommune

34:23

+0:00

14:56

2.

Marianne Houbiers

Equinor

1:04:57

+30:34

28:14

3.

Carthrine King

NTNU

1:34:37

+1:00:14

41:08

4.

Kristin Heitmann

St Olavs Hospital

1:39:42

+1:05:19

43:20

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Bufetat

46:52

+0:00

16:09

2.

Hilde Forbord

Big Bite

1:09:52

+23:00

24:05

DSQ

Eli Kvingedal

Natura

1:03:02

49 150 100

DSQ

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:32:58

54 50 49

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:05:28

+0:00

22:34

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:17:40

+12:12

26:46

3.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:31:29

+26:01

31:32

Arrangør

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:11:57

+0:00

24:48

2.

Bodil Monsen

SINTEF

2:08:19

+56:22

44:14

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

57:30

+0:00

25:00

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:20:47

+0:00

27:51

DSQ

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:28:14

38 100

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Eget

49:48

+0:00

9:57

2.

Ruairi Long

UCDO

53:42

+3:54

10:44

3.

Adrian Opheim

NTNUI

1:05:42

+15:54

13:08

4.

Jerome Soulard

ARM

1:18:21

+28:33

15:40

5.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:25:48

+36:00

17:09

6.

Tore Jensås

Multiconsult

2:01:51

+1:12:03

24:22

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen il

1:02:59

+0:00

12:35

2.

Jan Schmid

Norges Skiforund

1:03:16

+0:17

12:39

3.

Halvor Lund

Bekk

1:08:35

+5:36

13:43

4.

Truls Bjørklund

Microsoft

2:10:32

+1:07:33

26:06

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

54:19

+0:00

17:31

2.

Geir Hanssen

Saplov

1:01:13

+6:54

19:44

3.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:03:08

+8:49

20:21

4.

Amund Leiren

Eget

1:14:05

+19:46

23:53

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

1:03:33

+0:00

12:42

2.

Børge Leiren

Heimdal VGS

1:13:08

+9:35

14:37

3.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

1:17:35

+14:02

15:31

DSQ

Bård Nonstad

Statens vegvesen

53:16

49 50 51

DSQ

Johan Ahlbæck

St Olavs Hospital

1:02:28

38 47 48 49

DSQ

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:04:28

44 45 46 47 48 49 100

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Løberg

OK Fjell

55:49

+0:00

18:00

2.

Kurt Amundsen

Avinor

1:11:47

+15:58

23:09

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

58:57

+0:00

11:47

2.

Truls Ryum

NTNU

1:16:52

+17:55

15:22

3.

Olle Malmring

Freidig

1:25:06

+26:09

17:01

DSQ

Vegard Hansen

Prima AS

26:09

43 44 45 46 47 48 49 50 51 150 100

DSQ

Eivind Lona

SINTEF

1:22:59

47 48 49 50 51 150

Arrangør

Stefan Michael Preisig

Skjetlein VGS

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

47:43

+0:00

15:23

2.

Odd Magne Reitan

Microchip

49:22

+1:39

15:55

3.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

52:04

+4:21

16:47

4.

Arild Heggeset

Skaun Kommune

53:07

+5:24

17:08

5.

Øystein Wiggen

Lindorff

55:09

+7:26

17:47

DSQ

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

45:07

43 53 47 48 50 54 51

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

SINTEF

55:04

+0:00

11:00

2.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

59:46

+4:42

11:57

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:14:56

+19:52

14:59

4.

Jon Røstum

Powel

1:17:32

+22:28

15:30

5.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:19:38

+24:34

15:55

6.

Bård Smestad

Asolvi

1:20:20

+25:16

16:04

7.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:39:01

+43:57

19:48

Arrangør

Atle Pedersen

SINTEF Energi

Arrangør

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Mogstad

Statnett

53:23

+0:00

17:13

2.

Geir Paulsen

Miele

1:01:13

+7:50

19:44

3.

Tor Arne Haugen

DNB

1:13:59

+20:36

23:51

4.

Geir Willumsen

A C Møller

1:28:47

+35:24

28:38

5.

Mike Long

NTNU

1:31:51

+38:28

29:37

DSQ

Knut Hagen

St Olavs Hospital

1:13:31

53

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

1:18:54

+0:00

15:46

DSQ

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:58:49

50 51 150

Arrangør

Stein Ivar Foss

Sit Studenstsamskipnaden

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

47:28

+0:00

15:18

2.

Erik Horghagen

BDO AS

57:38

+10:10

18:35

3.

Tore Fornes

Eget

1:04:19

+16:51

20:44

4.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:05:31

+18:03

21:08

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:14:00

+26:32

23:52

6.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:28:44

+41:16

28:37

DSQ

Helge Eriksen

Eget

1:00:24

48 50 54 51

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:15:24

+0:00

15:04

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:24:22

+8:58

16:52

3.

Geir Arnesen

Eget

1:28:10

+12:46

17:38

4.

Terje Kanstad

NTNU

1:37:26

+22:02

19:29

5.

John Lerli

Trønderbladet

1:40:44

+25:20

20:08

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Atle Mjøsund

Sparebank 1 SMN

52:20

40 32 41 56 42 51 150

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor BIL

43:39

+0:00

15:03

2.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:01:06

+17:27

21:04

3.

Klaus Livik

Powel

1:03:42

+20:03

21:57

4.

John Sirum

Rambøll

1:18:23

+34:44

27:01

5.

Even Hofstad

DNB Sport

1:19:26

+35:47

27:23

6.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:37:06

+53:27

33:28

7.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:49:07

+1:05:28

37:37

Arrangør

Eivind Bakk

Skjetlein VGS

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

2:00:46

+0:00

24:09

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stamnes

TT

1:39:04

+0:00

43:04

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

1:00:32

+0:00

20:52

2.

Halvor Flatberg

NTNU

1:00:46

+0:14

20:57

3.

Terje Hansen

Politiet

1:19:18

+18:46

27:20

4.

Edgar Furuholt

Det norske

1:21:21

+20:49

28:03

5.

Frode Stensrud

Eget

1:22:32

+22:00

28:27

6.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:34:16

+33:44

32:30

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

58:06

55 40 41 42 52 46 54

Arrangør

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Eget

2:12:39

+0:00

26:31

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Trondheim kommune

38:51

+0:00

16:53

Arrangør

Martin Melhuus

Veritas

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:09:09

+0:00

23:50

2.

Leif Engen

Eget

1:12:06

+2:57

24:51

3.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:23:12

+14:03

28:41

4.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:27:54

+18:45

30:18

5.

Torleif Stephansen

Evry

1:38:55

+29:46

34:06

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

1:21:56

54 50

DSQ

Torgeir Iversen

Evry

1:37:58

46 54 50 49

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:39:57

+0:00

19:59

DSQ

Roar Forbord

Terratec

1:01:11

43 44 45 46 47 48 49 50 51 150

DSQ

Robert Strøm

Eget

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Bjørgum

Eget

56:04

+0:00

24:22

2.

Oddvar Opland

Trollelg

1:09:39

+13:35

30:16

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:08:41

+0:00

23:41

2.

Gunnar Østerbø

DnB

1:13:25

+4:44

25:18

3.

Eigil Sørli

Q-Free

1:32:15

+23:34

31:48

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:33:18

+24:37

32:10

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

NTNU

1:13:59

+0:00

25:30

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sindre Johannesen

Student

46:57

49 50 51 150

Klasse: D 16-34/ mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ina Storrønning

Eget

49:05

+0:00

2.

Pauline Røstum Bellingmo

SINTEF

49:43

+0:38


Sist oppdatert:

11 august 2020, 22:08:26

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

134

Antall startet:

134