Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

AHK-O-KARUSELLØP 05 11. august 2020

Klasse: Herrer Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Bråten Sætra

Ok øst

29:41

+0:00

2.

Herman Bråthen Sætra

Ok øst

41:59

+12:18

Klasse: Damer Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara-Sofie Larsen Simonsen

Ok øst

23:14

+0:00

2.

Liv Simonsen

ok øst

23:37

+0:23

3.

Unni Herebrøden

Ok øst

25:30

+2:16

4.

May Britt Larsen

Ok øst

25:47

+2:33

5.

Synnøve Eriksen

Ok øst

27:43

+4:29

Klasse: Herrer Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

58:53

+0:00

2.

Amund Herebrøden

Ok øst

1:08:02

+9:09

DSQ

Sivert Høilund

Fet ol

51:46

72

DSQ

Karsten Tønsberg

Fet OL

1:18:22

62 91

DSQ

Tor Simonsen

Ok Øst

1:28:13

92

Klasse: Damer Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marthe Hansen

Fet OL

1:02:58

+0:00

DSQ

Eva Taraldrud

Indre ØSTFOLD OK

1:12:40

Innsendt korrigert klubb

DSQ

Stine Dæhlen

Fet OL

1:18:12

62 91

DSQ

Cecilie Bergan

Fet OL

1:28:20

100

Klasse: Herrer Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henry Mikael ødegård

Ok øst

40:14

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda IL

42:00

+1:46

3.

Jan Ove Bråten

Ok øst

44:44

+4:30

4.

JØRN Sønsterudbråten

Lillomarka OL

45:25

+5:11

5.

Lars Erik Gjein

Fossum

47:08

+6:54

6.

Frode Johansen

Eqinor

50:57

+10:43

7.

Torgeir Skjønhaug

Fet OL

51:03

+10:49

8.

Anders taraldrud

indre Østfold ok

52:27

+12:13

9.

Jens-Henrik Simonsen

Ok øst

57:50

+17:36

10.

Trond Syvertsen

Ok Øst

58:19

+18:05

11.

Bård Natvig

Nittedal Orientering

1:07:28

+27:14

12.

Åge Willy Skjør

Ok øst

1:07:34

+27:20

DSQ

Tom Bergan

Fet OL

37:39

72

Klasse: Damer Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Høilund

Fet OL

51:21

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 august 2020, 22:09:17

Arrangør:

OK Øst

Antall deltagere:

30

Antall startet:

30