Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK ungdomsløp Melhus 12. august 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Bøhle

Freidig

20:14

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

18:02

Ingrid Bergljot Raanes-Fjelnseth

Freidig

28:07

Even Asdøl

Freidig

12:25

Elise Maroni Stavik

Byåsen IL

14:54

Ida Sofie Pedersen Karlsvik

Byåsen IL

22:09

Firmin Coudert

Freidig

13:20

Inga Moxness

Byåsen IL

11:30

DNS

Beth Paludan Carlsen

Freidig

DNS

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

DNS

Theodor Kampfer

Nidarøst OK

DNS

Haakon Alexander Rogstad

Nidarøst OK

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Irene Storler Snøfugl

Freidig

16:06

10:03

Marit Storler Snøfugl

Freidig

12:43

7:56

Åse Hoff Bjørklund

Nidarøst OK

29:21

18:20

Clara Leroyer

Freidig

21:33

13:28

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

48:08

30:05

Sara Grande Molden

Freidig

23:44

14:50

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

20:43

+0:00

9:25

2.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

25:25

+4:42

11:33

3.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

26:15

+5:32

11:55

4.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

28:31

+7:48

12:57

5.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

29:46

+9:03

13:31

6.

Lina Sandquist

OL Trollelg

31:46

+11:03

14:26

7.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

34:00

+13:17

15:27

8.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

36:29

+15:46

16:34

9.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

39:44

+19:01

18:03

10.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

44:26

+23:43

20:11

11.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

45:32

+24:49

20:41

12.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

50:47

+30:04

23:05

13.

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

53:30

+32:47

24:19

14.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

57:07

+36:24

25:57

15.

Ella Horvik Kvaale

Freidig

57:53

+37:10

26:18

DNS

Emma Imsland

Wing OK

DNS

Maia Ruano Strand

Wing OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

29:54

+0:00

12:27

2.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

37:36

+7:42

15:40

3.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

1:04:14

+34:20

26:45

4.

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

1:04:35

+34:41

26:54

5.

Nora Halvorsen

Freidig

1:07:55

+38:01

28:17

6.

Annika Lund Eikrem

Freidig

1:11:05

+41:11

29:37

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

25:38

+0:00

7:46

2.

Maria Strømdal Wik

Freidig

29:13

+3:35

8:51

3.

Mathea Spets Storhov

Freidig

33:14

+7:36

10:04

4.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

39:38

+14:00

12:00

5.

Tora Kittilsen

Freidig

41:17

+15:39

12:30

6.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

41:21

+15:43

12:31

7.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

42:16

+16:38

12:48

8.

Solveig Louise Nissen

Freidig

46:20

+20:42

14:02

9.

Åsa Bull

Byåsen IL

53:52

+28:14

16:19

DSQ

Hannah Tyvold

Byåsen IL

1:03:32

43 49 150

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

44:21

+0:00

13:26

2.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

54:55

+10:34

16:38

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

55:25

+11:04

16:47

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trygve Bøhle

Freidig

28:01

17:30

Filip Leonard Nolte

Freidig

16:22

10:13

Even Hoff Bjørklund

Nidarøst OK

23:00

14:22

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

17:24

10:52

Valentin Kampfer

Nidarøst OK

18:56

11:50

DSQ

Linus Fossum Malmring

Freidig

1:54

59 60 34 35 36 37 150 100

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

16:44

+0:00

7:36

2.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

23:00

+6:16

10:27

3.

Martin Randli Elden

Freidig

25:07

+8:23

11:25

4.

Paul Kampfer

Nidarøst OK

27:13

+10:29

12:22

5.

Vegard Sundal

Byåsen IL

31:05

+14:21

14:07

6.

Martin Melhuus

Wing OK

33:16

+16:32

15:07

7.

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

41:06

+24:22

18:40

8.

Eivind Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

1:53:36

+1:36:52

51:38

DSQ

Erlend Grønli

Freidig

26:56

51

DNS

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

DNS

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

22:52

+0:00

9:31

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

24:17

+1:25

10:07

3.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

25:23

+2:31

10:34

4.

Jakob Jøsang With

Wing OK

34:58

+12:06

14:34

5.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

36:30

+13:38

15:12

6.

Aslak Moxness

Byåsen IL

38:51

+15:59

16:11

7.

Sivert Sæther Levin

Freidig

50:28

+27:36

21:01

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

28:10

+0:00

8:32

2.

Emil Grønli

Freidig

30:02

+1:52

9:06

3.

Tristan Halvorsen

Freidig

31:34

+3:24

9:33

4.

Vegard Lereim Storli

Freidig

32:28

+4:18

9:50

5.

Jørgen Aune

Byåsen IL

34:13

+6:03

10:22

6.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

35:31

+7:21

10:45

7.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

35:34

+7:24

10:46

8.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

36:15

+8:05

10:59

9.

Sander M Jensen

Byåsen IL

39:39

+11:29

12:00

10.

Ådne Stordal

Byåsen IL

42:51

+14:41

12:59

DNS

Sigurd Braathen

Wing OK

DNS

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jens Hallvar Nordstrand

Freidig

35:59

22:29

Bjørn Isak Pedersen Karlsvik

Byåsen IL

37:14

23:16

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Olav Moxness

Byåsen IL

33:36

15:16

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

34:41

14:27


Sist oppdatert:

15 august 2020, 10:53:41

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

94

Antall startet:

84