Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Torsdagløp Ekstra - Tomannsstafett 13. august 2020

Klasse: Stafett

13.

Paul Martin Berg

Rudsbygd IL

48:50

+0:00

14.

Gro Solnørdal

Rudsbygd IL

48:59

+0:09

1.

Lillehammer OK 5

 

45:40

 

1

Kjetil Hagtvedt Dammen

28:08

5.

28:08

5.

2

Inger Liv Bjerkreim

17:32

1.

45:40

1.

2.

Lillehammer OK 10

 

46:41

 

1

Andreas Svingheim Magerøy

24:42

3.

24:42

3.

2

Kari Svingheim

21:59

2.

46:41

2.

3.

Lillehammer OK

 

59:44

 

1

Lars Lien

22:40

2.

22:40

2.

2

Magnhild Kleppa Madslien

37:04

5.

59:44

3.

4.

Freidig 1

 

1:12:47

 

1

Marit Owren Valmot

35:18

7.

35:18

7.

2

Grete Berge Owren

37:29

6.

1:12:47

4.

5.

Lillehammer OK 9

 

1:13:03

 

1

Henrik L'Abée-Lund

30:42

6.

30:42

6.

2

Linnea L'Abée-Lund

42:21

8.

1:13:03

5.

6.

Lillehammer OK

 

1:14:14

 

1

Kjetil Skjåk

41:53

10.

41:53

10.

2

Vebjørn Flaggstad

32:21

4.

1:14:14

6.

7.

Lillehammer OK 99

 

1:15:31

 

1

Ole Gunnar Kleppa Madslien

22:39

1.

22:39

1.

2

Ole Madslien

52:52

10.

1:15:31

7.

8.

Lillehammer OK 3

 

1:20:30

 

1

Randi Lilleengen Beitdokken

48:30

12.

48:30

12.

2

Ane Beitdokken

32:00

3.

1:20:30

8.

9.

Lillehammer OK 7

 

1:27:44

 

1

Marius Staff

38:29

9.

38:29

9.

2

Trond Flaggstad

49:15

9.

1:27:44

9.

10.

Lillehammer OK 4

 

1:28:56

 

1

Ola Beitdokken

49:06

13.

49:06

13.

2

Erik Beitdokken

39:50

7.

1:28:56

10.

11.

Lillehammer OK 6

 

1:38:05

 

1

Erlend Sommerhein

36:45

8.

36:45

8.

2

Kjell Bratbergsengen

1:01:20

11.

1:38:05

11.

12.

Rudsbygd IL

 

1:04:36

 

1

Tormod Presterud

1:04:36

14.

1:04:36

14.

13.

Lillehammer OK

 

1:39:12

 

1

Jon Vegard Lunde

1:39:12

15.

1:39:12

15.

DSQ

Lillehammer OK 1

 

59:16

 

1

Fanny Horn Birkeland

25:44

4.

25:44

4.

2

Augusta Horn Welle-Strand

33:32

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Lillehammer OK 8

 

0:00

 

1

Kjell Joar Rognstad

.

0:00

.

Brutt

2

Tove Bakken

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Rudsbygd IL 1

 

0:00

 

1

Jon Tyldum

.

0:00

.

Brutt

2

Marit Tyldum

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Lillehammer OK 2

 

46:42

 

1

Edvard Welle-Strand

46:42

11.

46:42

11.

2

Hilde Mæhlum Bjerkestuen

.

0:00

.

Brutt


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 august 2020, 22:13:45

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

34

Antall startet:

34