Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusellen løp 2 - GOL 19. august 2020

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

37:08

+0:00

2.

Pål Stenslet

Privat

39:08

+2:00

3.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

41:43

+4:35

4.

Dolf Okkerman

Ullensaker OL

44:56

+7:48

5.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

47:46

+10:38

6.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

49:42

+12:34

7.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

1:04:07

+26:59

Klasse: D A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Arntzen

Gjerdrum OL

52:56

+0:00

Klasse: H A Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

36:06

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

44:46

+8:40

3.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

54:44

+18:38

DSQ

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

33:05

160 164 165 72

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

33:46

+0:00

2.

Annika Tollefsen

Gjerdrum OL

38:08

+4:22

3.

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

48:38

+14:52

DSQ

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

1:16:10

168

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

46:20

+0:00

2.

KJjetil Haug

Gjerdrum OL

48:35

+2:15

3.

Hans Larsen

Gjerdrum IL

53:12

+6:52

4.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

54:01

+7:41

DSQ

Markus Finskud

Hurdal OL

34:56

168

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

33:22

+0:00

2.

Unni Glomnes

Gjerdrum OL

34:36

+1:14

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Gjerdrum OL

23:37

+0:00

2.

Kyrre Finskudd

Hurdal OL

27:16

+3:39

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eiril Synsfjell

Gjerdrum OL

+0:00

1.

Klara Slåstad

Ullensaker OL

+0:00

1.

Elida Riise Bergheim

Gjerdrum OL

+0:00

1.

Tyri Lysaker Stakivk

Gjerdrum OL

+0:00

1.

Eira Svergja Rustad

Gjerdrum OL

+0:00

171

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tryggve Svergja Rustad

Gjerdrum OL

+0:00

1.

Fredrik Silkoset

Gjerdrum OL

+0:00

1.

Kasper Kogstad

Gjerdrum OL

+0:00

1.

Theo Heradstveit

Gjerdrum OL

+0:00

1.

Eldar Synsfjell

Gjerdrum OL

+0:00

1.

Storm Lysaker Stakvik

Gjerdrum OL

+0:00

7.

Kasper Svergja Rustad

Gjerdrum OL

+0:00

DSQ

Levi Heradstveit

Gjerdrum OL

175 83 170


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 august 2020, 20:44:53

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

38

Antall startet:

38