Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drømmemila 2020 26. august 2020

Klasse: Drømmemila Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

UOL

14:01

+0:00

2.

Arne Saxhaug

Raumar Orientering

14:47

+0:46

3.

Eivind Engh

EOL

15:08

+1:07

3.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

15:08

+1:07

5.

Gjermund Taje Skeie

EOL

16:27

+2:26

6.

Håvard Gundersen

Raumar Orientering

17:36

+3:35

7.

Øystein Bieltvedt Skeie

EOL

17:47

+3:46

8.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

17:56

+3:55

9.

Knut Engen

Nes OL

18:02

+4:01

10.

Emil Bjørnstad Strand

EOL

18:06

+4:05

11.

Simen Saxhaug

EOL

18:43

+4:42

12.

Tor Strand

EOL

19:05

+5:04

13.

Even Engh

Raumar Orientering

19:34

+5:33

14.

Roar Saxhaug

EOL

19:37

+5:36

15.

Alvin Andersen Maribo

EOL

20:06

+6:05

16.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

20:21

+6:20

17.

Per Sørberg

Frogner

20:48

+6:47

18.

Geir J Andersen

EOL

21:03

+7:02

19.

Christopher Høe

UOL

21:53

+7:52

20.

Egil Huseth

IF KAMP VESTHEIM

24:00

+9:59

21.

Odd Gundersen

EOL

24:12

+10:11

22.

Jan Sveen

UOL

24:47

+10:46

23.

Odd Sletten

UOL

24:52

+10:51

24.

Erling Amdahl

EOL

25:00

+10:59

84 47 48 50 51 52 54 55 56 57 58

25.

Jan Tore Gundersen

EOL

26:09

+12:08

26.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

26:20

+12:19

27.

Erik Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

27:03

+13:02

28.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

27:05

+13:04

29.

Morten Rambech Dahl

IF KAMP VESTHEIM

29:12

+15:11

30.

Fredrik Kaltenborn

IF KAMP VESTHEIM

29:43

+15:42

31.

Tom Eidsether

Raumar Orientering

31:24

+17:23

32.

Arne Tømta

Raumar Orientering

33:37

+19:36

33.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

36:00

+21:59

DSQ

Terje Bråten

UOL

16:18

50

DSQ

Odd Einar Larsen

Kamp Vestheim

25:37

54

DSQ

Jan Vogt Lorentzen

EOL

40:54

84 47 54

Klasse: Drømmemila Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Arntzen

Gjerdrum OL

19:10

+0:00

2.

Annika Tollefsen

Gjerdrum OL

19:56

+0:46

3.

Nora Sørberg

Frogner

21:36

+2:26

4.

Nina Gundersen

EOL

22:40

+3:30

5.

Anne Grete Austad

UOL

22:57

+3:47

6.

Stine Austad

UOL

24:18

+5:08

7.

Kristin Haugen Øgaard

UOL

24:42

+5:32

8.

Oline Slåstad

UOL

26:18

+7:08

9.

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

28:32

+9:22

10.

Anne Arntzen

Gjerdrum OL

28:54

+9:44

11.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

36:00

+16:50

12.

Klara Soma Slåstad

UOL

50:34

+31:24

DSQ

Tina Bjørnstad

Raumar Orientering

47:06

84 47 48 50 51 52 54 55 56 57 58

Klasse: Rekruttmila Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Saxhaug

EOL

11:50

+0:00

2.

Bendik Grønlie

EOL

26:26

+14:36

3.

Martin Grønlie

EOL

26:34

+14:44

Klasse: Rekruttmila Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monika Jørgensen

Hadeland OL

12:32

+0:00

2.

Astrid Haugen Øgaard

UOL

24:59

+12:27


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 august 2020, 17:42:34

Arrangør:

Eidsvoll OL

Antall deltagere:

54

Antall startet:

54