Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020 30. august 2020

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Nysæter

Bergens TF

1:28:58

+0:00

10:59

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Røen

Varegg Fleridrett

1:02:34

+0:00

7:43

2.

Rune Nygaard

IL Gular

1:06:49

+4:15

8:14

3.

Karl Fremstad

Tyrving IL

1:08:31

+5:57

8:27

4.

Magne Knudsen

Gneist, IL

1:11:41

+9:07

8:50

5.

Knut Utne

Fana IL

2:03:07

+1:00:33

15:11

DNS

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

DNS

Bjørn Johannessen Field

Gneist, IL

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

54:25

+0:00

9:53

2.

Helen Martinsen

IL Gular

58:29

+4:04

10:38

3.

Oda J Sikkeland

Tyrving IL

1:01:29

+7:04

11:10

4.

Elise Rognsvåg

Umeå OK

1:11:33

+17:08

13:00

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

53:31

+0:00

9:43

2.

Thomas Valdal

Sandnes IL (Rogaland)

1:02:29

+8:58

11:21

3.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

1:02:42

+9:11

11:24

4.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

1:03:31

+10:00

11:32

5.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

1:06:04

+12:33

12:00

6.

Sondre Batalden

Fana IL

1:41:39

+48:08

18:28

DNS

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Kocbach

Fana IL

44:35

+0:00

8:06

2.

Sigleif Steinsvåg

Haugesund IL Orientering

47:59

+3:24

8:43

3.

Tor Gunnar Aksland

Sandnes IL (Rogaland)

48:37

+4:02

8:50

4.

Jonatan Rosengren Drake

Varegg Fleridrett

49:07

+4:32

8:55

5.

Steinar Danielsen

Os Orienteringsklubb

52:10

+7:35

9:29

6.

Kim Richter

Sandnes IL (Rogaland)

55:28

+10:53

10:05

7.

Sturla Stokkeland

Ålgård Orientering

59:47

+15:12

10:52

8.

Lars Fjellanger

Fana IL

1:41:19

+56:44

18:25

DSQ

Geir Heksem

Fana IL

48:14

64 63 59 165 150 141 106

DSQ

Christian Frøyd

Sogndal IL

50:00

150 141

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

38:07

+0:00

8:28

2.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

51:30

+13:23

11:26

DNS

Kristine Bog Vikane

Fana IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Schei

TIF Viking

47:00

+0:00

10:26

2.

Randi Hole

Bergens TF

48:28

+1:28

10:46

3.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

51:02

+4:02

11:20

4.

Margrete Solvik

Gneist, IL

1:37:27

+50:27

21:39

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Richter

Sandnes IL (Rogaland)

35:06

+0:00

7:48

2.

Edvin Aakre

Egersund OK

38:50

+3:44

8:37

3.

Stian Haugvaldstad

Sandnes IL (Rogaland)

41:04

+5:58

9:07

4.

Øyvind Lamark

Ganddal IL

41:19

+6:13

9:10

5.

Håkon Grønli

Førde IL

43:23

+8:17

9:38

6.

Andreas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

44:41

+9:35

9:55

7.

Kalle Jongenburger

Sandnes IL (Rogaland)

44:46

+9:40

9:56

8.

Brage Bell Lysaker

Fana IL

44:54

+9:48

9:58

9.

Samuel A Stokkeland

Ålgård Orientering

56:31

+21:25

12:33

10.

Simon Fjermestad Helgesen

Sandnes IL (Rogaland)

58:19

+23:13

12:57

DNS

Ola Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hølleland

Fana IL

36:07

+0:00

8:01

2.

Vidar Schei

TIF Viking

36:51

+0:44

8:11

3.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

39:39

+3:32

8:48

4.

Arne Johannesen

IL Gular

40:21

+4:14

8:58

5.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

42:28

+6:21

9:26

6.

Jan Steineger

Gneist, IL

42:43

+6:36

9:29

7.

Kjetil Damm

TIF Viking

44:09

+8:02

9:48

8.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

45:49

+9:42

10:10

9.

Tore Juvik

IL Gular

48:47

+12:40

10:50

10.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

48:54

+12:47

10:52

11.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

49:59

+13:52

11:06

DNS

Atle Austrheim

Kvernbit IL

DNS

Ketil Døskeland

Fana IL

DNS

Ørjan Totland

TIF Viking

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim-Andrè Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

52:54

+0:00

11:45

DNS

Trond Døskeland

Fana IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Taksdal

Ganddal IL

27:43

+0:00

8:39

2.

Julie Aksland

Sandnes IL (Rogaland)

32:03

+4:20

10:00

3.

Judit M. Møller

Fana IL

32:33

+4:50

10:10

4.

Anja Hole

Førde IL

33:26

+5:43

10:26

5.

Helene Nysæter

Bergens TF

35:35

+7:52

11:07

6.

Selma Lothine Fridheim Torp

Sandnes IL (Rogaland)

36:15

+8:32

11:19

7.

Selma Steinsvåg

Haugesund IL Orientering

37:28

+9:45

11:42

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

31:59

+0:00

9:59

2.

Ragnhild Balsvik

Varegg Fleridrett

32:23

+0:24

10:07

3.

Lise Christensen

TIF Viking

35:54

+3:55

11:13

4.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

39:55

+7:56

12:28

5.

Birgitte Torbjørnsen

IL Gular

43:08

+11:09

13:28

6.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

46:43

+14:44

14:35

7.

Kirsti Lysaker

Fana IL

47:56

+15:57

14:58

8.

Mai Helen Linga

IL Gular

57:03

+25:04

17:49

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siren Greve

Bergens TF

36:35

+0:00

11:25

2.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

38:14

+1:39

11:56

3.

Nina Soligard

Bergens TF

38:40

+2:05

12:05

DSQ

Rannveig Solli

Askøy OL

25:25

83 146 127 105 100 118

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Gytri

Førde IL

32:43

+0:00

10:13

2.

Svein Linga

IL Gular

35:24

+2:41

11:03

3.

Norvald Ospehaug

IL Tambarskjelvar

35:25

+2:42

11:04

4.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

38:28

+5:45

12:01

5.

Leif Gunnar Hovden

Halsnøy OL

41:41

+8:58

13:01

6.

Stein Ove Dyngeland

Fana IL

44:06

+11:23

13:46

7.

Knut J Nerhus

IL Strand-Ulv

53:00

+20:17

16:33

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

37:04

+0:00

11:35

2.

Kurt Grønli

Førde IL

40:28

+3:24

12:38

3.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

43:27

+6:23

13:34

4.

Helge Schei

Førde IL

45:42

+8:38

14:16

5.

Dagfinn Hole

Bergens TF

48:22

+11:18

15:06

6.

Magne Raadal

Fana IL

49:37

+12:33

15:30

7.

Sigvald Robberstad

Stord Orientering

51:42

+14:38

16:09

8.

Per Vold

Fana IL

55:04

+18:00

17:12

9.

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

1:01:43

+24:39

19:17

10.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

1:03:07

+26:03

19:43

DNS

Terje Mathias Haugland

TIF Viking

DNS

Per Vikane

Fana IL

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Hekland

IL Gular

36:24

+0:00

11:22

2.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

38:03

+1:39

11:53

3.

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

38:06

+1:42

11:54

4.

Odin Linga

IL Gular

41:40

+5:16

13:01

5.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

42:13

+5:49

13:11

6.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

42:17

+5:53

13:12

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Richter

Sandnes IL (Rogaland)

20:44

+0:00

8:17

2.

Julie Mydland Helland

Egersund OK

21:31

+0:47

8:36

3.

Karoline Strandenes

Fana IL

22:20

+1:36

8:56

3.

Alva Christiansen

Sandnes IL (Rogaland)

22:20

+1:36

8:56

5.

Miriam Sveen

Haugesund IL Orientering

22:59

+2:15

9:11

6.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

27:03

+6:19

10:49

7.

Amalie Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

27:32

+6:48

11:00

DSQ

Ada C Stokkeland

Ålgård Orientering

19:55

105

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

27:10

+0:00

10:52

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

27:33

+0:23

11:01

3.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

31:30

+4:20

12:36

4.

Edel Slettemark

Stord Orientering

33:47

+6:37

13:30

5.

Kari Secher

Bergens TF

40:27

+13:17

16:10

6.

Astri Ese Hole

Bergens TF

52:48

+25:38

21:07

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jone Valdal

Sandnes IL (Rogaland)

16:34

+0:00

6:37

2.

Jonas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

17:04

+0:30

6:49

3.

Peter Sæbbø

Sandnes IL (Rogaland)

18:41

+2:07

7:28

4.

Oskar Heksem

Fana IL

18:49

+2:15

7:31

5.

Andreas Strømme Lid

Varegg Fleridrett

22:37

+6:03

9:02

6.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

23:15

+6:41

9:18

7.

William Tønnesen Lundberg

Sandnes IL (Rogaland)

27:38

+11:04

11:03

8.

Idar Jongenburger

Sandnes IL (Rogaland)

28:43

+12:09

11:29

DSQ

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

34:04

143

DNS

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

41:03

+0:00

16:25

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Synne Marie Sandviknes

Bergens TF

36:12

14:28

Ane Sofie Nærheim

IL Gular

42:00

16:48

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingelinn Molvik

Gneist, IL

27:24

+0:00

10:57

2.

Ina Hopland Skage

Gneist, IL

29:19

+1:55

11:43

3.

Bjørn Batalden

Fana IL

32:52

+5:28

13:08

4.

Elin Cecile Kryvi Strandenes

Fana IL

34:53

+7:29

13:57

5.

Anita E. Hole

Førde IL

35:26

+8:02

14:10

6.

Tore Lid

Varegg Fleridrett

35:59

+8:35

14:23

7.

Birte Nordeide

Gneist, IL

38:41

+11:17

15:28

DSQ

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

26:25

113

DNS

Linda Bønes

Varegg Fleridrett

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Aksland

Sandnes IL (Rogaland)

14:59

+0:00

9:59

2.

Emilie Solvik

Gneist, IL

18:44

+3:45

12:29

3.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

19:49

+4:50

13:12

4.

Triana K Nerhus

IL Strand-Ulv

21:46

+6:47

14:30

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Duncan

Sandnes IL (Rogaland)

11:26

+0:00

7:37

2.

Trygve Skumlien Myrland

Sandnes IL (Rogaland)

13:31

+2:05

9:00

3.

Magnus Haug

Sandnes IL (Rogaland)

14:43

+3:17

9:48

4.

Emil Heksem

Fana IL

15:35

+4:09

10:23

5.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

36:29

+25:03

24:19

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

19:33

13:02

Eirik Helleve Haugland

Gneist, IL

20:34

13:42

Ingrid Hellevang

Gneist, IL

18:53

12:35

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Aarbakke

Os Orienteringsklubb

19:12

+0:00

12:48

2.

May-Lill Damm

TIF Viking

21:41

+2:29

14:27

3.

Siren Hopland

Gneist, IL

22:08

+2:56

14:45

4.

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

39:40

+20:28

26:26

5.

Bodil Håheim

IL Gular

1:11:14

+52:02

47:29

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Blomquist

Bergens TF

17:26

+0:00

11:37

2.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

21:10

+3:44

14:06

3.

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

34:22

+16:56

22:54

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Solvik

Gneist, IL

14:19

+0:00

9:32

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Samuel Elias Nærheim

IL Gular

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Nordeide

Gneist, IL

34:20

+0:00

22:53

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofiya Mukhidinova

Varegg Fleridrett

22:22

18:38

Mira Mukhidinova

Varegg Fleridrett

22:22

18:38

Fredrik Blomquist

Bergens TF

16:36

13:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2020, 19:12:31

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

169

Antall startet:

155