Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM stafett 30. august 2020

Klasse: 13-16

1.

Vang OL 1

 

2:05:20

 

1

Emma Dåsnes

40:18

1.

40:18

1.

2

Maren Henriksen

37:13

1.

1:17:31

1.

3

Anne Frøisland

47:49

2.

2:05:20

1.

2.

Løten o-lag 1

 

2:29:53

 

1

Henriette Berg

42:45

5.

42:45

5.

2

Johanne Berg

1:03:40

4.

1:46:25

4.

3

June Rogstad Bekkevold

43:28

1.

2:29:53

2.

3.

Elverum OK 1

 

2:31:29

 

1

Emil Tonjer Fingarsen

40:26

2.

40:26

2.

2

Fingarsen

37:36

2.

1:18:02

2.

3

Kidus Girma

1:13:27

4.

2:31:29

3.

4.

Vang OL 2

 

2:39:00

 

1

Kristoffer Børke Sætaberget

46:59

6.

46:59

6.

2

Sunniva Alm-Kristiansen

1:03:53

5.

1:50:52

5.

3

Mina Bleken Rud

48:08

3.

2:39:00

4.

DSQ

OL Toten-Troll 1

 

1:58:26

 

1

Amund Flaskerud

39:24

.

0:00

.

DSQ

2

Ole Solli Kvikstad

38:09

.

0:00

.

3

Johannes Bjørke Sollien

40:53

.

0:00

.

DSQ

Gjø-Vard OL 1

 

2:49:18

 

1

Karen Haanes Strandlie

40:27

3.

40:27

3.

2

Madeleine Aaslund Jenack

50:02

3.

1:30:29

3.

3

Eiril Erlien Solerød

1:18:49

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Lillehammer OK 1

 

2:53:23

 

1

Ida Øverli Støen

40:30

4.

40:30

4.

2

Margit Norunn Brønmo

40:36

.

0:00

.

DSQ

3

Lilja Celina Kjær Jørgensen

1:32:17

.

0:00

.

Klasse: D17

1.

Løten o-lag 1

 

2:03:06

 

1

Evine Westli Andersen

38:00

1.

38:00

1.

2

Nina Smestad

46:37

5.

1:24:37

1.

3

Emilie Westli Andersen

38:29

1.

2:03:06

1.

2.

Gjø-Vard OL 1

 

2:11:29

 

1

Marie Kravdal

40:00

2.

40:00

2.

2

Emma Visted-Hansen

48:09

6.

1:28:09

2.

3

Live Raknes Sogstad

43:20

3.

2:11:29

2.

3.

Vang OL 1

 

2:16:23

 

1

Heidi Therese Wiest

51:02

5.

51:02

5.

2

Tone Bleken Rud

45:02

2.

1:36:04

5.

3

Sofie Johansson

40:19

2.

2:16:23

3.

4.

Lillehammer OK 1

 

2:21:35

 

1

Martine Skjelsvik

51:09

6.

51:09

6.

2

Marion Halvorsen Nustad

45:05

3.

1:36:14

6.

3

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

45:21

4.

2:21:35

4.

5.

Gjø-Vard OL 2

 

2:33:09

 

1

Hege Solerød

45:30

4.

45:30

4.

2

Berit Bergset

45:09

4.

1:30:39

4.

3

Eli Ringstad Lien

1:02:30

5.

2:33:09

5.

6.

Ringsaker OK 1

 

2:33:19

 

1

Anne Marit Bordal

45:28

3.

45:28

3.

2

Ingeborg Hasle Haslestad

44:53

1.

1:30:21

3.

3

Terese Syljuåsen

1:02:58

6.

2:33:19

6.

DNS

Lillehammer OK 2

 

0:00

 

1

Kari Svingheim

.

0:00

.

DNS

2

Anna Karine Svare

.

0:00

.

DNS

3

Guri Stenseth Kjøs

.

0:00

.

DNS

Klasse: H17

1.

Vang OL 1

 

1:58:44

 

1

Ove Antvord Haugereid

39:11

4.

39:11

4.

2

John Anders Bakke

37:01

1.

1:16:12

1.

3

Kenneth Bilstad

42:32

2.

1:58:44

1.

2.

Elverum OK 1

 

2:17:56

 

1

Sander Tonjer Fingarsen

39:44

5.

39:44

5.

2

Jørgen Glorvigen

49:29

4.

1:29:13

3.

3

Mats Lindaas

48:43

4.

2:17:56

2.

3.

Løten o-lag 1

 

2:19:56

 

1

Marius Øie

44:51

6.

44:51

6.

2

Simen Smestad

49:52

5.

1:34:43

4.

3

Yngve Volden

45:13

3.

2:19:56

3.

4.

Hadeland OL 1

 

2:20:30

 

1

Hans Jørgen Kvåle

38:31

1.

38:31

1.

2

Bjørnar Kvåle

45:19

2.

1:23:50

2.

3

Tom-Vegard Feltstykket

56:40

5.

2:20:30

4.

5.

Vang OL 2

 

2:35:46

 

1

Håkon Dåsnes

50:43

7.

50:43

7.

2

Pål Stenberg

47:52

3.

1:38:35

5.

3

Anders Skjeset

57:11

6.

2:35:46

5.

6.

Lillehammer OK 1

 

2:58:29

 

1

Kari Svingheim

53:02

8.

53:02

8.

2

Anna Karine Svare

1:35:10

6.

2:28:12

6.

3

Andreas Svingheim Magerøy

30:17

1.

2:58:29

6.

DSQ

OL Toten-Troll 1

 

2:04:11

 

1

Simen Ballangrud

38:49

2.

38:49

2.

2

Sigurd Kvamme

40:22

.

0:00

.

DSQ

3

Erlend Slokvik

45:00

.

0:00

.

DSQ

Gjø-Vard OL 1

 

2:12:31

 

1

Lars Lien

38:49

2.

38:49

2.

2

Annar Erlien Solerød

40:32

.

0:00

.

DSQ

3

Sune Raknes Sogstad

53:10

.

0:00

.

DSQ

Elverum OK 2

 

3:24:40

 

1

Audun Fingarsen

53:45

.

0:00

.

DSQ

2

Gaute Lindaas

1:01:06

.

0:00

.

3

Joar Dørum Kleiva

1:29:49

.

0:00

.

Klasse: D150

1.

OL Toten-Troll 1

 

1:56:40

 

1

Vanja Staff

48:55

1.

48:55

1.

2

Marita Hernandez

30:47

1.

1:19:42

1.

3

Kristine Sollien Flaskerud

36:58

1.

1:56:40

1.

2.

Vang OL 1

 

2:37:56

 

1

Unn Mette Klopbakken

54:32

2.

54:32

2.

2

Laila Sørlien

54:16

2.

1:48:48

2.

3

Solveig Stenberg

49:08

2.

2:37:56

2.

Klasse: H150

1.

Ringsaker OK 1

 

2:06:42

 

1

Arne Røste

43:05

3.

43:05

3.

2

Terje Tangen

46:26

5.

1:29:31

3.

3

Jon-Anders Bordal

37:11

1.

2:06:42

1.

2.

Vang OL 1

 

2:07:22

 

1

Jan Ola Pedersen

42:29

1.

42:29

1.

2

Stein Arne Negård

38:41

1.

1:21:10

1.

3

Per Olav Andersen

46:12

4.

2:07:22

2.

3.

Gjø-Vard OL 1

 

2:17:54

 

1

Øyvind Lien

42:36

2.

42:36

2.

2

Arnfinn Pedersen

38:52

2.

1:21:28

2.

3

Even Erlien

56:26

5.

2:17:54

3.

4.

OL Toten-Troll 1

 

2:20:23

 

1

Onno Verberne

56:18

6.

56:18

6.

2

Håvard Kvamme

43:04

3.

1:39:22

6.

3

Anders Sollien

41:01

2.

2:20:23

4.

5.

Hadeland OL 1

 

2:20:26

 

1

Einar Teslo

52:02

5.

52:02

5.

2

Svein Tore Aakerlund

45:13

4.

1:37:15

5.

3

Bjørn Berge

43:11

3.

2:20:26

5.

6.

Vang OL 2

 

2:37:04

 

1

Øivind Frøisland

47:09

4.

47:09

4.

2

Øystein Melby

48:11

6.

1:35:20

4.

3

Jan Åsmund Sætaberget

1:01:44

6.

2:37:04

6.

7.

Grue IL 1

 

3:11:36

 

1

Svein Thorsberg

1:03:03

7.

1:03:03

7.

2

Bjørn Olav Bergsløkken

58:16

8.

2:01:19

7.

3

Tormod Borg

1:10:17

8.

3:11:36

7.

Omstart

8.

Hadeland OL 2

 

3:14:11

 

1

John Hofoss

1:13:33

8.

1:13:33

8.

2

Geir Sverre Svingheim

53:33

7.

2:07:06

8.

3

Gunn Elin Rudi

1:07:05

7.

3:14:11

8.

Omstart

Klasse: H180

1.

Hamar OK 2

 

2:16:37

 

1

Einar Lund

42:07

6.

42:07

6.

2

Ludvig Bjerke-Nærum

1:00:58

3.

1:43:05

4.

3

Simen Oskal

33:32

1.

2:16:37

1.

2.

Vestre Akers SK 1

 

2:17:43

 

1

Per Osen

38:19

3.

38:19

3.

2

Bård Natvig

54:00

2.

1:32:19

2.

3

Tormod Øvergaard

45:24

3.

2:17:43

2.

3.

Elverum OK 1

 

2:17:45

 

1

Harald Østbye

38:23

4.

38:23

4.

2

Per Dahl

48:01

1.

1:26:24

1.

3

Stein Nordvi

51:21

5.

2:17:45

3.

4.

Løten o-lag 1

 

2:27:48

 

1

Einar Lien

38:54

5.

38:54

5.

2

Einar Stensby

1:08:20

5.

1:47:14

6.

3

Trond Olsen

40:34

2.

2:27:48

4.

5.

Hamar OK 1

 

2:35:36

 

1

Frode Hjort

32:38

1.

32:38

1.

2

Terje Malm

1:14:33

6.

1:47:11

5.

3

Erik Grøndalen

48:25

4.

2:35:36

5.

6.

Hadeland OL 1

 

2:45:55

 

1

Tor Trøan

37:23

2.

37:23

2.

2

Paul Skjaker

1:03:02

4.

1:40:25

3.

3

Johan Swärd

1:05:30

6.

2:45:55

6.

Brutt

Ringsaker OK 1

 

2:07:49

 

1

Knut Helstad

1:08:32

7.

1:08:32

7.

2

Odd Rise

59:17

.

0:00

.

DSQ

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: MIX

1.

Fossum IF 1

 

1:35:33

 

1

Birk Felland Sætnan

31:14

2.

31:14

2.

2

Ask Felland Sætnan

32:29

1.

1:03:43

1.

3

Knut Jostein Sætnan

31:50

1.

1:35:33

1.

2.

Elverum OK 1

 

2:30:23

 

1

Anna-Thekla Tonjer

35:10

3.

35:10

3.

2

Tore Lindaas

54:19

2.

1:29:29

2.

3

Petter Glorvigen

1:00:54

2.

2:30:23

2.

DSQ

IL Koll 1

 

1:51:21

 

1

Håvard Rekve Lian

29:51

1.

29:51

1.

2

Kristin Mortensen

46:46

.

0:00

.

DSQ

3

Odd Arne Lian

34:44

.

0:00

.

DSQ

Ringsaker OK 1

 

2:30:18

 

1

Erik Haugen

46:41

4.

46:41

4.

2

Elisabet Høgset Rise

1:00:17

.

0:00

.

DSQ

3

Wenche Bjørnstad

43:20

.

0:00

.

DSQ

Gjø-Vard OL 1

 

2:35:46

 

1

May Lise Kloppbakken

46:51

5.

46:51

5.

2

Emilie Kloppbakken Stenbrenden

26:05

.

0:00

.

DSQ

3

Erik Slettum

1:22:50

.

0:00

.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 august 2020, 19:01:45

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

135

Antall startet:

131