Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

P21 OBIK / AB løp 3 / Asker ABC nr. 4 1. september 2020

Klasse: D15-16 (A MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

50:00

+0:00

2.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

51:17

+1:17

3.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:07:33

+17:33

4.

Hedda Sofie Riddervold

Asker Skiklubb

1:19:50

+29:50

5.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:45:31

+55:31

DNS

Kaja Peikli

Tyrving IL

DNS

Sara Martini

Asker Skiklubb

Klasse: D17-34 (A MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lund Hovden

Tyrving IL

56:27

+0:00

2.

Nikoline Asdøl

Tyrving IL

58:26

+1:59

3.

Heidi Jensen

NTNUI

1:03:01

+6:34

Klasse: D35-44 (A MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sommerfeldt

Asker Skiklubb

44:07

+0:00

2.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

46:27

+2:20

Klasse: D45-49 (A MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

44:59

+0:00

2.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

45:56

+0:57

3.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

54:23

+9:24

Klasse: D50-54 (A MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

41:00

+0:00

2.

Kjersti Hov

Fossum IF

50:40

+9:40

3.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

52:29

+11:29

4.

Nora Skauen

Tyrving IL

53:50

+12:50

5.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

1:48:17

+1:07:17

Klasse: D60-64 (A KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Eine

Fossum IF

1:03:12

+0:00

Klasse: D70-74 (A KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Nordre Follo Orientering

46:57

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:05:19

+18:22

3.

Nora Ursin

Bærum Kommune

1:07:48

+20:51

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:14:01

+27:04

5.

Aud I Spjelkavik

Tyrving IL

1:17:51

+30:54

Klasse: D75-79 (A KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

58:14

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:03:39

+5:25

Klasse: H15-16 (A LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

48:12

+0:00

2.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

54:25

+6:13

3.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

1:31:10

+42:58

Brutt

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

1:01:42

39 42 47 56 100 200

Brutt

Elias Andenæs

Asker Skiklubb

1:19:05

87 39 42 47 56 100

Klasse: H17-34 (A LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

1:02:03

+0:00

2.

Eirik Asdøl

Tyrving IL

1:06:30

+4:27

3.

Oskar Aalde

1:07:31

+5:28

Klasse: H35-44 (A LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

40:18

+0:00

2.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

51:35

+11:17

DSQ

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

53:17

47

Klasse: H45-49 (A LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Peikli

Tyrving IL

44:06

+0:00

2.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

49:29

+5:23

3.

Torstein Hole

Telenor BIL

1:00:50

+16:44

4.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:30:50

+46:44

Klasse: H50-54 (A LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

45:34

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

50:08

+4:34

3.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

51:44

+6:10

4.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

54:40

+9:06

5.

Bjørn Erik Gunnerød

Hagahogget Låmlag

55:35

+10:01

6.

Steinar Låg

Asker Skiklubb

56:39

+11:05

7.

Thomas Konow

Asker Skiklubb

1:04:36

+19:02

8.

Atle Strøm

Hedrum OL

1:13:10

+27:36

9.

Knut Bjørgaas

Asker Skiklubb

1:13:38

+28:04

10.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:13:52

+28:18

DSQ

Jens Christian Holst

Tyrving IL

1:26:15

50 54 52 51 87 39

Klasse: H55-59 (A MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving IL

34:15

+0:00

2.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

44:35

+10:20

3.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

45:30

+11:15

4.

Roger Birkeland

Telenor BIL

47:03

+12:48

5.

Frode Kamsvåg

Tyrving IL

50:25

+16:10

200

6.

Frode Johansen

Equinor

52:32

+18:17

7.

Gunnar Pedersen

Asker Skiklubb

58:26

+24:11

DSQ

Frode Kamsvåg

Tyrving IL

17:55

37 42 49 50 87 39 47 56

Klasse: H60-64 (A MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

36:50

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

42:14

+5:24

3.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune

49:04

+12:14

DSQ

Tom Rådahl

Tyrving

1:20:51

87

Klasse: H65-69 (A KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Nermo

COWI BIL

42:37

+0:00

2.

Reidar Kierulf

RKP

44:56

+2:19

3.

Stein Myhre

Bærums Skiklub

49:15

+6:38

Klasse: H70-74 (A KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øhlckers

Tyrving IL

36:12

+0:00

2.

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

40:56

+4:44

Brutt

Bjørn Spjelkavik

Tyrving IL

42:34

41 39 40 37 59 56 100 200

DNS

Knut G Karlsen

Heming Orientering

Klasse: H75-79 (A KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Tyrving IL

42:13

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

49:29

+7:16

3.

Tor A Ommundsen

VBIL

51:55

+9:42

4.

Knut Erik Østengen

Thales

53:45

+11:32

5.

Øystein Madsen

Haugerud IF

54:35

+12:22

6.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

1:14:32

+32:19

7.

Kjell Løvold

Heming Orientering

1:32:48

+50:35

Klasse: H80- (A KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

52:33

+0:00

2.

Bjørn Egner

Heming Orientering

54:09

+1:36

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:54:48

+1:02:15

4.

Tor Drage

Aker Solutions

2:03:49

+1:11:16

DSQ

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

1:18:09

41 39 40 37 59 56 100

Klasse: ÅL (A LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

59:31

+0:00

2.

Anton Playan

Privat

1:14:00

+14:29

Klasse: ÅM (A MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

49:02

+0:00

2.

Brede Tolo Haugland

Asker Skiklubb

1:09:50

+20:48

DNS

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:04:59

40 41 54 52 51 42 100

DNS

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

1:28:55

37 42 49

Klasse: ÅK (A KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

44:04

+0:00

2.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:19:43

+35:39

DNS

Iris Holst

Tyrving IL

Klasse: NÅ (N-LØYPE)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

39:32

+0:00

DNS

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

DNS

Trym Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: BÅ (B-LØYPE)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Galteland

Asker Skiklubb

44:54

+0:00

DSQ

Hege Gunnerød

Asker SK

56:21

45

DNS

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

Klasse: D9-10 (N-LØYPE)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aurora Sommerfeldt Floden

Asker Skiklubb

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

Klasse: H9-10 (N-LØYPE)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Juha Chang Flågan

Asker Skiklubb

William Martinsson Ven

Asker Skiklubb

Klasse: D11-12 (C-LØYPE)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

24:31

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

22:48

200

DSQ

Ingrid Hovdenak Espedal

Asker Skiklubb

28:47

75 71

Klasse: H11-12 (C-LØYPE)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

18:34

Aleksander Andenæs

Asker Skiklubb

19:43

Endre Gjerdalen

Asker Skiklubb

21:16

65 75 72 71

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

17:12

DNS

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: D13-14 (B-LØYPE)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

41:29

+0:00

Klasse: H13-14 (B-LØYPE)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

32:30

+0:00

2.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

35:26

+2:56

3.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

38:51

+6:21

DNS

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2020, 18:06:54

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

118

Antall startet:

107