Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Tyrving 2. september 2020

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Jarvis Westergård

TYRVING, IL

25:56

+0:00

6:38

2.

Anders Tiltnes

Tyrving, IL

26:08

+0:12

6:42

3.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

29:27

+3:31

7:33

4.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

29:55

+3:59

7:40

5.

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

31:00

+5:04

7:56

6.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

31:58

+6:02

8:11

6.

Torkil Eide Solstad

Tyrving, IL

31:58

+6:02

8:11

8.

Karl Fremstad

IL Tyrving

33:25

+7:29

8:34

9.

Are Kristiansen

Tyrving IL

33:58

+8:02

8:42

10.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

35:24

+9:28

9:04

11.

Kristian Juell Larsen

Tyrving, IL

37:42

+11:46

9:40

12.

Christian Grotnes

Tyrving IL

38:20

+12:24

9:49

13.

Morten Jarvis Westergård

TYRVING, IL

41:28

+15:32

10:37

14.

Trond Lund

Tyrving, IL

41:30

+15:34

10:38

15.

Kalle Malmberg

TYRVING, IL

41:38

+15:42

10:40

16.

Nils-Erik Hirsch

TYRVING IL

44:21

+18:25

11:22

DSQ

Erik Thorsson

TYRVING, IL

29:52

140 154

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marion Aebi

IL Tyrving

31:12

+0:00

9:27

2.

Birte Riddervold Teigen

Tyrving, IL

32:36

+1:24

9:52

3.

Ingjerd Myhre

TYRVING, IL

33:33

+2:21

10:10

4.

Kristine Fjeldbo

Tyrving, IL

36:06

+4:54

10:56

5.

Oda Sikkeland

Tyrving, IL

41:47

+10:35

12:39

6.

Åsa Franzen

Tyrving, IL

45:08

+13:56

13:40

143

7.

Ingrid Lund Hovden

Tyrving, IL

51:11

+19:59

15:30

8.

Jenny Ann Malmberg

TYRVING, IL

53:20

+22:08

16:09

9.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

58:19

+27:07

17:40

10.

Elisabeth Myhre

Tyrving IL

58:50

+27:38

17:49

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Slungaard

Tyrving, IL

36:15

+0:00

10:59

2.

Hallvard Berg

Tyrving IL

39:30

+3:15

11:58

3.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving IL

41:07

+4:52

12:27

4.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving IL

43:34

+7:19

13:12

5.

Egil Eide

Tyrving IL

43:54

+7:39

13:18

6.

Lars Erik Fiskum

Tyrving IL

44:03

+7:48

13:20

7.

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

46:17

+10:02

14:01

8.

Jens Christian Holst

Tyrving IL

47:16

+11:01

14:19

9.

Frode Kamsvåg

Tyrving IL

50:52

+14:37

15:24

10.

Per Øhlckers

Tyrving IL

53:37

+17:22

16:14

DSQ

Tellef Juell Larsen

Tyrving IL

42:40

149 152 151 150

DSQ

Don Skantze

Tyrving IL

51:22

143 141 146 147 148 149 152 151 150

DSQ

Are Njåstein

Tyrving, IL

52:59

144 145 143 141 146 147 148 149 152 151 150

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Peikli

TYRVING, IL

27:58

+0:00

11:39

2.

Kajsa Meyer Larsson

Tyrving, IL

28:31

+0:33

11:52

3.

Eileen Bjanes

Tyrving, IL

37:02

+9:04

15:25

4.

Linnea Holst

Tyrving, IL

40:52

+12:54

17:01

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

33:23

+0:00

13:54

2.

Kjersti Skantze

Tyrving IL

35:06

+1:43

14:37

3.

Berit Danielsen

Tyrving IL

36:52

+3:29

15:21

4.

Sidsel Nørstebø

IL Tyrving

38:02

+4:39

15:50

5.

Wenche Hultgreen

Tyrving, IL

38:09

+4:46

15:53

6.

Berit Berge

Tyrving IL

40:53

+7:30

17:02

7.

Else Grandal

Tyrving IL

41:24

+8:01

17:15

8.

Heidi Falck

Tyrving, IL

41:31

+8:08

17:17

9.

Solveig Sikeland

Tyrving, IL

44:07

+10:44

18:22

10.

Inger Tiltnes

Tyrving, IL

44:11

+10:48

18:24

11.

Nora Skauen

Tyrving, IL

44:13

+10:50

18:25

12.

Kirsti Berg

Tyrving IL

45:59

+12:36

19:09

13.

Helle Hunseid

Tyrving, IL

46:23

+13:00

19:19

14.

Anne Kristine Norderud

Tyrving, IL

48:44

+15:21

20:18

15.

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

56:09

+22:46

23:23

16.

Anna Gøhlman

Tyrving IL

1:00:17

+26:54

25:07

17.

Aud I Spjelkavik

Tyrving IL

1:21:59

+48:36

34:09

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

29:24

+0:00

14:00

2.

Jacob Finstad Land

Tyrving, IL

30:37

+1:13

14:34

3.

Peter Telle-Hansen

Tyrving, IL

38:30

+9:06

18:20

4.

Erlend Myhre

Tyrving IL

43:24

+14:00

20:40

5.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

53:55

+24:31

25:40

6.

Ivar Stavland

Tyrving IL

53:56

+24:32

25:40

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofia Øhlckers

Tyrving, IL

+0:00

0:00

Klasse: D9-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tiril Myklatun

TYRVING, IL

19:38

10:20

Solveig Hellberg

Tyrving, IL

52:54

27:50

Ingrid Himle-Hopland

Tyrving IL

26:17

13:50

Tilde Gustavsen Kallåk

Tyrving IL

29:04

15:17

DSQ

Henrikke Bertnes

TYRVING, IL

4:54

149 151 152 153 154 150

Klasse: H9-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Juell Larsen

Tyrving, IL

22:44

11:57

Andreas Teigen

TYRVING, IL

28:15

14:52

Herman Finstad Land

Tyrving, IL

28:40

15:05

Åsmund Hirsch

Tyrving IL

22:17

11:43

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Fritdtjof Eilertsen

TYRVING, IL

29:24

19:36

Halvor Teigen

TYRVING, IL

19:08

12:45

Fredrik Teigen

Tyrving, IL

17:21

11:34

Ola Myklatun

TYRVING, IL

22:44

15:09

Theo Fugli Wangensten

Tyrving, IL

22:45

15:10

Aksel Sagberg

IL Tyrving

34:44

23:09

Lena Henriksson

TYRVING, IL

38:17

25:31

Endre Fey Spjelkavik

TYRVING, IL

37:34

25:02

Silje Spjelkavik

Tyrving, IL

30:28

20:18

Anton Sagberg

IL Tyrving

31:16

20:50

DSQ

Sebastian Malmberg

TYRVING, IL

4:35

151 153 154 150

Klasse: A kort åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Bjanes

Tyrving, IL

55:45

+0:00

DSQ

Åsmund Hirsch

Tyrving IL

24:53

139 141 142 143 146 147

DSQ

Øyvind Teigen

TYRVING, IL

45:02

139 142 143

Klasse: B åpen

.

Tyrving, IL

 

0:00

 

Toril Wiig

.

0:00

.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 september 2020, 18:19:34

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

92

Antall startet:

92