Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Sprint 3. september 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ayla Gjerde

Indre Østfold OK

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Julie Fremstad

Indre Østfold OK

24:24

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

12:21

+0:00

2.

Nora Sofie Fremstad

Indre Østfold OK

12:55

+0:34

3.

Mina Karlsrud

Indre Østfold OK

24:39

+12:18

DSQ

Marie Karlsrud

Indre Østfold OK

31:35

94 104 70 92 45 249

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elma Sagli Gudim

Indre Østfold OK

17:37

+0:00

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elida Sagli Gudim

Indre Østfold OK

26:01

+0:00

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gea Øiseth Bedin

Indre Østfold OK

30:15

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

28:28

+0:00

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marie Solheim Haugerud

Indre Østfold OK

21:04

+0:00

2.

Marit Nandrup Pettersen

Indre Østfold OK

28:06

+7:02

3.

Ina Blågestad

Indre Østfold OK

32:25

+11:21

4.

Hege Marie Andresen

Indre Østfold OK

47:37

+26:33

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tor Edvin Liverud Teig

Indre Østfold OK

18:59

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

18:07

+0:00

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Martin Liverud Bolstad

Indre Østfold OK

28:55

+0:00

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Nord Berg

Indre Østfold OK

23:10

+0:00

2.

Simen Graff

Indre Østfold OK

23:40

+0:30

DNS

Jens Nandrup Nielsen

Indre Østfold OK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

17:21

+0:00

2.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

20:32

+3:11

3.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

20:50

+3:29

4.

Frode Johansen

Indre Østfold OK

23:31

+6:10

5.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

24:42

+7:21

DNS

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune S. Nielsen

Indre Østfold OK

21:22

+0:00

2.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

24:35

+3:13

DNS

Asle Gudim

Indre Østfold OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell-Erik Kristiansen

Indre Østfold OK

25:27

+0:00

2.

Per Henning Graff

Indre Østfold OK

26:17

+0:50

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Valsgård

Indre Østfold OK

32:39

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2020, 10:09:41

Arrangør:

Indre Østfold OK

Antall deltagere:

32

Antall startet:

29