Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprint 4. september 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Peter Jøsang With

Wing OK

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

Eskil Skaugstad

Freidig

Sverre Bøhle

Freidig

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

DNS

Ingrid Bergljot Raanes-Fjelnseth

Freidig

DNS

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Irene Storler Snøfugl

Freidig

8:38

Marit Storler Snøfugl

Freidig

6:55

Vilde Haaland

Wing OK

14:17

Clara Leroyer

Freidig

11:10

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

9:05

+0:00

2.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

9:35

+0:30

3.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

10:35

+1:30

4.

Saga Melbye-Berg

Wing OK

10:45

+1:40

5.

Emma Imsland

Wing OK

11:03

+1:58

6.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

11:37

+2:32

7.

Guro Haaland

Wing OK

12:32

+3:27

8.

Mari Uleberg

Wing OK

12:41

+3:36

9.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

13:09

+4:04

10.

Eline Jøsang With

Wing OK

14:13

+5:08

11.

Inga Saur Thorin

Wing OK

15:58

+6:53

12.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

17:21

+8:16

13.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

18:57

+9:52

DSQ

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

18:56

100

DNS

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

DNS

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Halvorsen

Freidig

12:52

+0:00

2.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

12:57

+0:05

3.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

14:16

+1:24

4.

Annika Lund Eikrem

Freidig

16:38

+3:46

5.

Anna Bellingmo

OL Gaula

16:59

+4:07

6.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

18:02

+5:10

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

13:37

+0:00

2.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

14:29

+0:52

3.

Maria Strømdal Wik

Freidig

14:37

+1:00

4.

Anna Aurora Nolte

Freidig

14:41

+1:04

5.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

15:45

+2:08

5.

Guro Schjølberg

Tynset IF

15:45

+2:08

7.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

16:02

+2:25

8.

Åsa Bull

Byåsen IL

16:54

+3:17

9.

Hannah Tyvold

Byåsen IL

17:39

+4:02

10.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

18:12

+4:35

11.

Tora Kittilsen

Freidig

18:20

+4:43

12.

Ella Sandstad

Freidig

19:32

+5:55

DSQ

Una Kittilsen

Freidig

16:51

104

DNS

Marita Aske

Freidig

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

16:00

+0:00

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

16:23

+0:23

3.

Eef van Dongen

Frol IL

16:40

+0:40

4.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

17:03

+1:03

5.

Karen Hoel Jomaas

NTNUI-student

17:22

+1:22

6.

Jenny Baklid

NTNUI-student

17:26

+1:26

7.

Sofie Skyttersæter Iversen

NTNUI

17:43

+1:43

8.

Hanne Sandstad

Freidig

18:09

+2:09

9.

Christiane Ruud Bøckman

NTNUI-student

18:35

+2:35

10.

Ingvil Ahlsand

NTNUI

19:07

+3:07

11.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

19:10

+3:10

12.

Mari Angell-Petersen

Freidig

19:11

+3:11

13.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

19:28

+3:28

14.

Marit Schmid

OL Trollelg

19:34

+3:34

15.

Stine Aune

Nidarøst OK

19:48

+3:48

16.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

20:01

+4:01

17.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

20:36

+4:36

18.

Maria Ulseth Sylte

NTNUI

20:40

+4:40

19.

Ida Hjorth

Byåsen IL

20:54

+4:54

20.

Nanna Norderud

NTNUI

21:44

+5:44

21.

Ane Malene Kolstad

Freidig

22:29

+6:29

22.

Synne Johanne Eikeland Røstadsand

Nydalens SK

22:37

+6:37

22.

Mari Basberg

Freidig

22:37

+6:37

DSQ

Eli Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

20:09

141

DSQ

Maren Norderud

Tyrving IL

20:37

104

DNS

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

DNS

Tora Indregard

NTNUI-student

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

15:23

+0:00

2.

Mette Resell Nolte

Freidig

15:33

+0:10

3.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

16:17

+0:54

4.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

17:34

+2:11

5.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

17:50

+2:27

6.

Marit Albinson

Freidig

18:12

+2:49

7.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

18:25

+3:02

8.

Marta Gjestvang

Freidig

20:16

+4:53

9.

Guro Gjestvang

Freidig

23:49

+8:26

10.

Anna Oftedal

Malvik IL

24:14

+8:51

11.

Maria Stuifbergen

Malvik IL

27:14

+11:51

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

15:37

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

16:05

+0:28

3.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

18:30

+2:53

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

18:56

+3:19

5.

Elisabeth Sæthre

Freidig

19:17

+3:40

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

19:39

+4:02

7.

Turid Arnesen

Byåsen IL

21:04

+5:27

8.

Trine Sunnset

Melhus IL

21:26

+5:49

9.

Mai Iren Almås

IL Leik

22:03

+6:26

DNS

Tone Almås

IL Leik

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

31:53

+0:00

DSQ

Ruth Schmid

OL Trollelg

21:06

88

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trygve Bøhle

Freidig

10:28

Filip Leonard Nolte

Freidig

10:53

56

Linus Fossum Malmring

Freidig

7:39

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

7:36

+0:00

2.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

8:03

+0:27

3.

Erlend Grønli

Freidig

8:46

+1:10

4.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

10:58

+3:22

5.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

11:52

+4:16

DSQ

Martin Randli Elden

Freidig

11:37

119

DNS

Imre Leander Gangaune

Wing OK

DNS

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

DNS

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

11:04

+0:00

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

11:38

+0:34

3.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

13:08

+2:04

4.

Hallvard Hellevik

Freidig

13:27

+2:23

5.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

15:22

+4:18

6.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

17:56

+6:52

DSQ

Jakob Jøsang With

Wing OK

14:09

104

DNS

Sivert Sæther Levin

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

14:01

+0:00

2.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

14:28

+0:27

3.

Emil Grønli

Freidig

15:11

+1:10

4.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

15:44

+1:43

5.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

16:01

+2:00

6.

Vegard Lereim Storli

Freidig

18:16

+4:15

7.

Jørgen Aune

Byåsen IL

22:58

+8:57

DNS

Sverre Hellevik

Freidig

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

NTNUI

14:34

+0:00

2.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

14:49

+0:15

3.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

15:07

+0:33

4.

Clemens Sundby Øxnevad

Ganddal IL

15:14

+0:40

5.

Mikkel Holt

Freidig

15:26

+0:52

5.

Sigurd Paulsen Vie

NTNUI

15:26

+0:52

5.

Oskar Andrén

IL Leik

15:26

+0:52

8.

Erling Hjermstad

NTNUI-student

15:33

+0:59

9.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

15:39

+1:05

10.

Markus Kjærner-Semb

NTNUI

15:41

+1:07

11.

Øyvind Wiggen

NTNUI

15:50

+1:16

12.

Anders Vestøl

NTNUI

15:57

+1:23

13.

Marius Aurebekk

Kristiansand OK

16:02

+1:28

14.

Aslak Heimdal

NTNUI

16:09

+1:35

15.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

16:11

+1:37

16.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:28

+1:54

17.

Halvor Melkild

NTNUI

16:54

+2:20

18.

Martin Borge Heir

NTNUI

17:05

+2:31

19.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

17:08

+2:34

20.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

17:28

+2:54

21.

Marius Borge Heir

NTNUI

17:32

+2:58

22.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

17:33

+2:59

23.

Bjørn Anders Flågen

NTNUI

17:38

+3:04

24.

Jakob Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

17:49

+3:15

25.

Håkon Holstad

Freidig

18:03

+3:29

26.

David Runde

Kristiansand OK

18:06

+3:32

27.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

18:26

+3:52

28.

Trym B Island

OL Tønsberg og omegn

18:34

+4:00

29.

Håvard Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

19:03

+4:29

30.

Emil Granqvist

NTNUI

19:19

+4:45

31.

Adrian Opheim

Freidig

19:21

+4:47

32.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

19:43

+5:09

33.

Vemund Mølnvik

Freidig

19:44

+5:10

34.

Jakob Mestvedthagen

NTNUI

19:45

+5:11

35.

Eskil Frischknecht

Alta OL

20:00

+5:26

36.

Alexander Storemyr

NTNUI-student

20:35

+6:01

37.

Ole Grini Johansen

Natthauken IL

23:04

+8:30

DSQ

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

19:41

133 134

DNS

Martin Kvisvik Larsen

OL Gaula

DNS

Henry McNulty

Bækkelagets SK

Avlest

Brage Asplem

Freidig

27:17

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

OL Gaula

16:04

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig

17:10

+1:06

3.

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

17:18

+1:14

4.

Frode Haugskott

OL Trollelg

17:37

+1:33

5.

Knut Hagen

Byåsen IL

18:15

+2:11

6.

Rune Stræte

Wing OK

18:22

+2:18

7.

Jan Hage

IL Leik

18:34

+2:30

8.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

19:14

+3:10

9.

Morten Korsvold

Wing OK

19:34

+3:30

10.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

22:21

+6:17

11.

Geir Willumsen

Freidig

26:40

+10:36

DSQ

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

20:52

103

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

17:26

+0:00

2.

Arnulf Villmo

Korgen IL

17:47

+0:21

DSQ

Rune M Holt

Freidig

21:02

74

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

19:50

+0:00

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Oftedal

Malvik IL

16:34

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frøy Hagelid

Freidig

13:16

+0:00

DNS

Jørn Norheim

Freidig

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvil Snøfugl

Freidig

15:18

+0:00

2.

Simon Lund Eikrem

Freidig

15:38

+0:20

3.

Trude Forsbak

Freidig

19:39

+4:21

4.

Janne Fossum Malmring

Freidig

20:22

+5:04

DSQ

Peter Uran

NTNUI

14:40

106

DNS

Arild Heggeset

Freidig

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

14:57

+0:00

2.

Jørgen Tegdan

Freidig

15:39

+0:42

3.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

15:46

+0:49

4.

Børge Leiren

Byåsen IL

15:55

+0:58

5.

Johan Ahlbäck

Freidig

16:58

+2:01

6.

Agnar Renolen

Wing OK

17:42

+2:45

7.

Bent Wiggen Halvorsen

OL Trollelg

19:28

+4:31

8.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

19:29

+4:32

9.

Geir Hanssen

Byåsen IL

19:49

+4:52

10.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

20:47

+5:50

11.

Olle Malmring

Freidig

22:03

+7:06

DSQ

Andreas Haaland

Wing OK

15:29

103

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Skjærpe

NTNUI

8:36

+0:00

DNS

Anders Schjølberg

Tormod Skilag

DNS

Tarjei Vollset

Heming Orientering

DNS

Fridtjof Agnalt

NTNUI

DNS

Frederik Piché

NTNUI

Klasse: Publikum

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Torunn Grønvik

Freidig

DNS

Mie Skovholt

Freidig

DNS

Gregoire Bonnemaire

Freidig

DNS

Nina Levin

Freidig

DNS

Arve Remmen

OL Trollelg

DNS

Bjørn-Arve Raanes

Freidig

DNS

Ingerid Reinertsen

Freidig

DNS

Siri Bratbak

Freidig

DNS

Ole Morten Bøhle

Freidig

DNS

Anthony Leroyer

Freidig

DNS

Maren Loennechen

DNS

Tore Kvalen

Freidig

DNS

Egil Renolen

Hamar OK

DNS

Anne Bergljot Gimmestad Fjelnseth

Freidig


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2020, 20:41:54

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

224

Antall startet:

189