Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim - Mellom (ungdomsløp 4) 5. september 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

24:14

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

34:13

Sander Grande Molden

Freidig

33:14

Zoe Coudert

Freidig

29:02

Elise Maroni Stavik

Byåsen IL

45:43

Oline Randli Elden

Freidig

29:50

Tina Sletner

Freidig

58:45

Martin Sletner

Freidig

58:56

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

32:25

Inga Moxness

Byåsen IL

16:26

Even Asdøl

Freidig

38:39

DNS

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

DNS

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

19:44

+0:00

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

20:59

+1:15

3.

Clara Leroyer

Freidig

27:13

+7:29

4.

Vilde Haaland

Wing OK

27:27

+7:43

55 74

5.

Eva van Duinen

Byåsen IL

36:28

+16:44

6.

Sara Grande Molden

Freidig

40:15

+20:31

55 74

DNS

Rebekka van Duinen

Byåsen IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

36:08

+0:00

2.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

42:52

+6:44

3.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

46:00

+9:52

4.

Eva Amundsen

Freidig

46:48

+10:40

136

5.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

48:16

+12:08

6.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

55:39

+19:31

136

7.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

57:16

+21:08

8.

Inga Saur Thorin

Wing OK

1:00:47

+24:39

9.

Lina Sandquist

OL Trollelg

1:01:52

+25:44

10.

Guro Haaland

Wing OK

1:02:01

+25:53

11.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

1:05:42

+29:34

12.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

1:08:44

+32:36

13.

Saga Melbye-Berg

Wing OK

1:14:33

+38:25

14.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

1:15:37

+39:29

15.

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

1:18:04

+41:56

16.

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

1:31:17

+55:09

DSQ

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

51:36

136 151 138

DSQ

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

1:00:22

136 151

DNS

Emma Imsland

Wing OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

43:46

+0:00

2.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

46:18

+2:32

3.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

49:59

+6:13

4.

Nora Halvorsen

Freidig

50:15

+6:29

DSQ

Annika Lund Eikrem

Freidig

53:35

58

DNS

Anna Bellingmo

OL Gaula

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

37:53

+0:00

2.

Anna Aurora Nolte

Freidig

39:14

+1:21

3.

Una Kittilsen

Freidig

42:20

+4:27

4.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

42:54

+5:01

119 113 152 48

5.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

47:21

+9:28

6.

Tora Kittilsen

Freidig

47:46

+9:53

7.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

48:44

+10:51

8.

Maria Strømdal Wik

Freidig

50:25

+12:32

9.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

50:28

+12:35

10.

Guro Schjølberg

Tynset IF

53:26

+15:33

11.

Åsa Bull

Byåsen IL

56:18

+18:25

12.

Marita Aske

Freidig

1:00:31

+22:38

13.

Ella Sandstad

Freidig

1:11:07

+33:14

DSQ

Hannah Tyvold

Byåsen IL

1:04:56

62 50 143 58 146 53 149

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

33:36

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

35:15

+1:39

3.

Hanne Sandstad

Freidig

35:27

+1:51

4.

Emma Arnesen

Byåsen IL

35:44

+2:08

5.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

37:24

+3:48

6.

Jenny Baklid

NTNUI - student

39:00

+5:24

6.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

39:00

+5:24

8.

Ingrid Gylterud Kvålsgard

NTNUI - student

39:46

+6:10

9.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

40:37

+7:01

10.

Malin Sandstad

Bækkelagets SK

40:48

+7:12

11.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

40:53

+7:17

12.

Ane Malene Kolstad

Freidig

40:56

+7:20

13.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

41:21

+7:45

14.

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

41:41

+8:05

15.

Frida Haugskott

OL Trollelg

43:06

+9:30

16.

Eef van Dongen

Frol IL

43:33

+9:57

17.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

46:47

+13:11

18.

Mari Eidsmo

Freidig

47:33

+13:57

19.

Ida Hjorth

Byåsen IL

47:58

+14:22

20.

Christiane Ruud Bøckman

NTNUI - student

52:39

+19:03

21.

Jenny Persson

Byåsen IL

52:46

+19:10

22.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

53:35

+19:59

23.

Åse Bergan

NTNUI

53:47

+20:11

24.

Vibeke Falck Holte

Freidig

53:50

+20:14

25.

Maria Ulseth Sylte

NTNUI

54:33

+20:57

26.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

54:50

+21:14

27.

Mari Angell-Petersen

Freidig

55:06

+21:30

28.

Sunniva Morgan

Namsos OK

55:14

+21:38

29.

Marit Schmid

OL Trollelg

56:08

+22:32

30.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

56:12

+22:36

31.

Stine Aune

Nidarøst OK

1:03:18

+29:42

DNS

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

DNS

Guro Torpe

Frol IL

DNS

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

DNS

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

DNS

Nanna Norderud

NTNUI

DNS

Tora Indregard

NTNUI - student

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Resell Nolte

Freidig

41:33

+0:00

2.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

43:40

+2:07

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

44:37

+3:04

4.

Randi Lillealtern

Freidig

44:39

+3:06

5.

Kari Ulseth

Freidig

47:39

+6:06

6.

Guro Sundal

Byåsen IL

54:34

+13:01

7.

Marta Gjestvang

Freidig

1:03:13

+21:40

8.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

1:04:05

+22:32

9.

Tina Strømdal Wik

Freidig

1:05:43

+24:10

DSQ

Guro Gjestvang

Freidig

45:08

62 50 143 58 52 146 53 150 149 133 134 249

DNS

Marit Albinson

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

44:21

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

49:50

+5:29

3.

Elisabeth Sæthre

Freidig

52:08

+7:47

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

56:06

+11:45

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

58:42

+14:21

6.

Trine Sunnset

Melhus IL

1:02:52

+18:31

7.

Turid Arnesen

Byåsen IL

1:05:54

+21:33

8.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:07:09

+22:48

9.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:25:07

+40:46

DNS

Tone Almås

IL Leik

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

1:02:39

+0:00

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

1:25:27

48 146 52 62 49 150 54 133 134

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Fossum Malmring

Freidig

20:44

+0:00

55 74 73 88 144 147 106 131

2.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

22:15

+1:31

DNS

Filip Leonard Nolte

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

21:43

+0:00

136

2.

Erlend Grønli

Freidig

26:06

+4:23

3.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

34:38

+12:55

4.

Ole Ulseth Sylte

Freidig

36:13

+14:30

136

5.

Vegard Sundal

Byåsen IL

43:58

+22:15

6.

Torstein Aam

Byåsen IL

51:01

+29:18

7.

Martin Randli Elden

Freidig

54:17

+32:34

8.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

1:04:28

+42:45

9.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

1:04:36

+42:53

DNS

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

DNS

Imre Leander Gangaune

Wing OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

27:30

+0:00

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

35:26

+7:56

3.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

43:50

+16:20

4.

Hallvard Hellevik

Freidig

44:34

+17:04

5.

Jakob Jøsang With

Wing OK

52:44

+25:14

6.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

56:19

+28:49

7.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

59:17

+31:47

8.

Aslak Moxness

Byåsen IL

1:07:07

+39:37

DNS

Sivert Sæther Levin

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

33:05

+0:00

2.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

38:15

+5:10

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

41:23

+8:18

4.

Emil Grønli

Freidig

45:19

+12:14

5.

Magne Guttvik

Wing OK

47:37

+14:32

6.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

49:44

+16:39

7.

Jørgen Aune

Byåsen IL

1:03:11

+30:06

8.

Vegard Lereim Storli

Freidig

1:07:32

+34:27

DNS

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

DNS

Sverre Hellevik

Freidig

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

31:35

+0:00

2.

Emil Granqvist

NTNUI

31:57

+0:22

3.

Håvard Sandstad Eidsmo

Freidig

32:00

+0:25

4.

Oskar Andrén

IL Leik

32:17

+0:42

5.

Lukas Liland

Nydalens SK

32:18

+0:43

6.

Audun Heimdal

NTNUI

32:19

+0:44

7.

Andreas Sølberg

IL Leik

32:47

+1:12

8.

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

33:14

+1:39

9.

Jørgen Baklid

NTNUI

33:28

+1:53

10.

Vegard Kittilsen

Freidig

33:32

+1:57

11.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

34:30

+2:55

12.

Marius Aurebekk

Kristiansand OK

34:59

+3:24

13.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

35:40

+4:05

14.

Jonas Grønli

Freidig

35:47

+4:12

15.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

35:52

+4:17

16.

Anders Vestøl

NTNUI

36:00

+4:25

17.

Sindre Johannessen

Frol IL

36:05

+4:30

18.

Aslak Heimdal

NTNUI

36:26

+4:51

119 113 152 49

18.

Erling Hjermstad

NTNUI - student

36:26

+4:51

20.

Isak Bergset

Frol IL

36:27

+4:52

21.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

36:31

+4:56

22.

Simen Spets Storhov

Freidig

36:33

+4:58

23.

Henry McNulty

Bækkelagets SK

36:34

+4:59

24.

Franti?ek Kolovský

Freidig

36:57

+5:22

25.

Ola Keiserås

IL Leik

37:38

+6:03

26.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

38:10

+6:35

27.

Jo Even Kolstad

Freidig

38:24

+6:49

28.

Erlend Sandnes

NTNUI

38:43

+7:08

29.

Styrk Kamsvåg

NTNUI

38:49

+7:14

30.

Håvard Vassenden

Frol IL

39:16

+7:41

31.

Øyvind Wiggen

NTNUI

39:38

+8:03

32.

Bendik Eliassen

Fredrikstad SK

40:18

+8:43

33.

Jan Schmid

OL Trollelg

40:22

+8:47

34.

Simon Jakobsson

Frol IL

40:29

+8:54

35.

Jostein Tandberg

NTNUI

40:37

+9:02

36.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

40:48

+9:13

37.

David Runde

Kristiansand OK

40:59

+9:24

38.

Mikkel Holt

Freidig

41:07

+9:32

39.

Mathias Hermstad

Freidig

41:30

+9:55

40.

Sigurd Paulsen Vie

NTNUI

42:06

+10:31

41.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

42:08

+10:33

42.

Morten Jørgensen

NTNUI

42:10

+10:35

43.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

42:11

+10:36

44.

Håkon Holstad

Freidig

42:27

+10:52

45.

Even Lindaas

Vang OL

42:35

+11:00

46.

Martin Borge Heir

NTNUI

43:02

+11:27

47.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

43:11

+11:36

48.

Eskil Frischknecht

Alta OL

43:57

+12:22

49.

Jørgen Fiskum

Freidig

44:16

+12:41

50.

Lars Sandstad

Freidig

45:08

+13:33

51.

Jakob Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

45:13

+13:38

52.

Clemens Sundby Øxnevad

Ganddal IL

46:11

+14:36

53.

Lars Owren

Freidig

47:23

+15:48

54.

Marius Borge Heir

NTNUI

47:33

+15:58

55.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

48:03

+16:28

56.

Adrian Opheim

Freidig

49:18

+17:43

57.

Erlend Aune

Byåsen IL

49:30

+17:55

58.

Jakob Mestvedthagen

NTNUI

51:50

+20:15

59.

Vemund Mølnvik

Freidig

52:18

+20:43

60.

Halvor Melkild

NTNUI

53:41

+22:06

61.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

54:16

+22:41

62.

Trym B Island

OL Tønsberg og omegn

59:28

+27:53

63.

Håkon Kornmo

Porsgrunn OL

1:00:03

+28:28

64.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

1:01:35

+30:00

65.

Alexander Storemyr

NTNUI

1:03:23

+31:48

66.

Sevat Mestvedthagen

Hemsedal IL

1:04:55

+33:20

67.

Martin Kvisvik Larsen

OL Gaula

1:15:28

+43:53

68.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:23:23

+51:48

69.

Jan Kondula

NTNUI

1:37:11

+1:05:36

DSQ

Mattis Holt

Freidig

23:07

48 53 149 145 56 57 54 134 249

DSQ

Sigurd Melsom

NTNUI

47:02

149 145 56 57 54

DNS

August Asheim Birkeland

NTNUI

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

36:11

+0:00

2.

Andreas Sylte

Freidig

36:22

+0:11

61 249 Fikk verifisert ok (backuplapp) ved avlesning i mål.

3.

Jon Røstum

OL Gaula

37:23

+1:12

4.

Atle Pedersen

Melhus IL

38:51

+2:40

5.

Rune Stræte

Wing OK

40:03

+3:52

6.

Frode Haugskott

OL Trollelg

40:51

+4:40

7.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

41:54

+5:43

8.

Arne Grevskott

Frol IL

43:48

+7:37

9.

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

44:28

+8:17

10.

Arild H Clausen

Freidig

48:03

+11:52

11.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

50:47

+14:36

12.

Morten Korsvold

Wing OK

51:54

+15:43

13.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

56:49

+20:38

13.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

56:49

+20:38

15.

Marcus Bull

Byåsen IL

59:46

+23:35

16.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:00:31

+24:20

17.

Jan Hage

IL Leik

1:01:17

+25:06

18.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:03:17

+27:06

19.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:05:28

+29:17

DSQ

Jostein Alvestad

Wing OK

44:24

134

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Byåsen IL

39:39

+0:00

2.

Arnulf Villmo

Korgen IL

43:41

+4:02

3.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:06:49

+27:10

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

51:44

+0:00

2.

Rudolf Schmid

OL Trollelg

1:34:42

+42:58

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Firmin Coudert

Freidig

34:02

55 74 134

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Sundal

Byåsen IL

49:15

Olav Moxness

Byåsen IL

40:51

136

Marte Asdøl

Freidig

1:21:35

DSQ

Lukas van Duinen

Byåsen IL

56:07

151

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Norheim

Freidig

57:11

+0:00

2.

Tore Kvalen

Freidig

1:12:01

+14:50

3.

Frøy Hagelid

Freidig

1:14:12

+17:01

136

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

52:16

DSQ

Mathias Leroyer

Freidig

29:55

133

DSQ

Anna Heksem Leraand

OL Trollelg

1:38:27

148 150 149 133 134

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Guttvik

Wing OK

53:18

+0:00

2.

Frode Sundal

Byåsen IL

55:58

+2:40

3.

Leif Rune Hellevik

Freidig

1:02:33

+9:15

4.

Ingvil Snøfugl

Freidig

1:19:02

+25:44

DSQ

Trond Taraldsen

Malvik IL

30:39

58 143 50 148 150 149 133 134 249

DSQ

Simon Lund Eikrem

Freidig

1:05:06

133

DSQ

Trude Forsbak

Freidig

1:11:54

58

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melby Jacobsen

NTNUI

32:49

+0:00

2.

Fredrik Sandquist

OL Trollelg

33:22

+0:33

3.

Arild Heggeset

Freidig

44:24

+11:35

4.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

49:11

+16:22

5.

Maren Viken

Byåsen IL

57:15

+24:26

6.

Janne Fossum Malmring

Freidig

1:05:59

+33:10

7.

Jørgen Stenvik

Byåsen IL

1:12:03

+39:14

DSQ

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

54:34

54 133

DSQ

Brage Asplem

Freidig

55:35

52 62 54 133

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Freidig

33:06

+0:00

2.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

35:52

+2:46

3.

Pål Kittilsen

Freidig

36:12

+3:06

4.

Andreas Haaland

Wing OK

37:28

+4:22

5.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

38:22

+5:16

6.

Fredrik Persson

Wing OK

40:03

+6:57

7.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

40:38

+7:32

8.

Vegard Grønli

Freidig

44:26

+11:20

9.

Børge Leiren

Byåsen IL

44:35

+11:29

10.

Agnar Renolen

Wing OK

45:28

+12:22

11.

Bent Wiggen Halvorsen

OL Trollelg

49:18

+16:12

12.

Geir Hanssen

Byåsen IL

53:30

+20:24

13.

Olle Malmring

Freidig

55:30

+22:24

14.

Erik Sæbø

Nidarøst OK

1:31:11

+58:05

DNS

Tomas Eidsmo

Freidig

DNS

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Skjærpe

NTNUI

43:42

+0:00

2.

Kristel Einarsen

1:10:04

+26:22

DNS

Salome Niethammer

NTNUI

DNS

Anders Schjølberg

Tormod Skilag

DNS

Tarjei Vollset

Heming Orientering

Klasse: Publikum

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Torunn Grønvik

Freidig

DNS

Mie Skovholt

Freidig

DNS

Gregoire Bonnemaire

Freidig

DNS

Nina Levin

Freidig

DNS

Arve Remmen

OL Trollelg

DNS

Bjørn-Arve Raanes

Freidig

DNS

Ingerid Reinertsen

Freidig

DNS

Anthony Leroyer

Freidig

DNS

Maren Loennechen

DNS

Kjersti Maroni

NOTEAM

DNS

Anne Bergljot Gimmestad Fjelnseth

Freidig

DNS

Vidar Moxness

Byåsen IL

DNS

Egil Renolen

Hamar OK

DNS

Cathrine Einarsen

DNS

Lars Asdal

DNS

Ellen Modalslie

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

Byåsen IL

48:17

+0:00

2.

Christian Andre Andresen

Malvik IL

1:06:03

+17:46

3.

Ingrid Nytun Nergård

NTNUI

1:21:04

+32:47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2020, 15:03:05

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

317

Antall startet:

275