Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2020Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 19 Stokkan 8. september 2020

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak von During

Gjest

21:11

+0:00

16:17

2.

Trine Larsen

Trøndelag fylkeskommune

34:28

+13:17

26:30

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Frøseth

Bouvet

25:22

+0:00

12:04

2.

Anne Furuholt

TOBB

35:29

+10:07

16:53

DSQ

Arild Stabell Bredland

Skanska Aktiv

1:04:14

147 60 150

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Frida Øygard

NTNUI

10:56

92 95 117 55 154 152 175

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

43:25

+0:00

12:03

2.

Vera Vik Bjarkø

NTNU

1:04:39

+21:14

17:57

3.

Marita Aske

Gjest

1:05:51

+22:26

18:17

DSQ

Sina Prestmo

NTNU

41:57

151 96 47 51 39 152

DSQ

Maria Wik

Gjest

50:07

139 96 47 51 39 121

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Omholdt Berrefjord

Gjest

1:33:41

+0:00

16:09

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

41:48

+0:00

11:36

2.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

59:26

+17:38

16:30

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:03:00

+21:12

17:30

4.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

1:05:41

+23:53

18:14

DSQ

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

1:19:17

+0:00

13:40

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

1:05:54

+0:00

18:18

2.

Janne Fossum Malmring

St Olavs Hospital

1:40:25

+34:31

27:53

3.

Camilla Kastet

Helitrans

2:02:53

+56:59

34:08

DSQ

Mette Nolte

Eggen Arkitekter AS

1:10:43

152

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

1:07:30

+0:00

18:45

2.

Trude Forsbak

Powel AS

1:36:50

+29:20

26:53

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Selleg

Trondheim kommune

40:45

+0:00

15:40

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:20:18

+39:33

30:53

DSQ

Kristin Heitmann

St Olavs Hospital

4:49

92 95 117 55 154 152 175

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

49:32

+0:00

13:45

2.

Hilde Forbord

Big Bite

56:16

+6:44

15:37

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Sunnset

Eget

45:21

+0:00

17:26

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

51:45

+0:00

14:22

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

55:08

+3:23

15:18

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

59:02

+7:17

16:23

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:00:16

+8:31

16:44

5.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:03:11

+11:26

17:33

6.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:06:48

+15:03

18:33

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:31:19

+39:34

25:21

8.

Erika Bugten

Bergh Hansen

1:48:17

+56:32

30:04

Klasse: D 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:19:22

114

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Trine Barstad

NTNU

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Melhus VGS

1:01:24

+0:00

17:03

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:17:32

+16:08

21:32

3.

Bodil Monsen

SINTEF

1:51:42

+50:18

31:01

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

SINTEF

52:19

+0:00

20:07

2.

Berit Grande

Sticos

1:08:33

+16:14

26:21

3.

Ingrid Venås

Equinor

1:13:05

+20:46

28:06

Arrangør

Sissel Horghagen

NTNU

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:11:06

+0:00

19:45

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:57:35

+0:00

45:13

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:15:00

+0:00

28:50

92 95 117 55 154 152 175. Skjønner ikke dette, ...

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:40:32

+25:32

38:40

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Sissel Ravnsborg

NTNU

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:15:39

+0:00

19:54

2.

Tore Dyrendahl

NVE

1:20:17

+4:38

21:07

DSQ

Danien Brouard

Nordic Semiconductor

1:08:44

35 39 121 152

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Størset

Enova

59:17

+0:00

10:13

2.

Jan Kondula

Equinor BIL

1:40:26

+41:09

17:18

3.

Marius Jensen

NORBIT

1:47:19

+48:02

18:30

4.

Sebastian Blasius

ARM

1:51:06

+51:49

19:09

DSQ

Ole Hulbak

Hemsedal il

1:18:37

114

DSQ

Torgeir Haaland

Equinor BIL

2:24:30

36 97 38 64 39 121 69 152

DSQ

Jan Sramota

NTNU

2:39:16

36 97 38 64 39 121 69 152

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eric Young

Statens vegvesen

1:00:00

+0:00

15:47

2.

Are Gausen

Alva

1:17:40

+17:40

20:26

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

48:37

+0:00

8:22

2.

Halvor Lund

Bekk

1:03:09

+14:32

10:53

3.

Anthony Bossard

Nordic Semiconductor

1:46:47

+58:10

18:24

4.

Truls Bjørklund

Microsoft

2:25:45

+1:37:08

25:07

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ahlbäck

St Olavs Hospital

34:43

+0:00

9:08

2.

Snorre Gangaune

Statkraft

45:05

+10:22

11:51

45 139 96 35 47 39 121 152 175

3.

Geir Hanssen

Saplov

50:02

+15:19

13:10

4.

Even Holte

SINTEF Ocean

1:14:32

+39:49

19:36

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

56:48

+0:00

9:47

2.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

57:50

+1:02

9:58

3.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

58:02

+1:14

10:00

4.

Johannes Høysæter

Gintel

58:10

+1:22

10:01

5.

Dyre Meen

Lingit

1:00:41

+3:53

10:27

6.

Arild Nomeland

Norkart

1:04:59

+8:11

11:12

7.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

1:06:07

+9:19

11:23

8.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:54:19

+57:31

19:42

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Husby

Statnett

52:59

+0:00

13:56

2.

Kurt Amundsen

Avinor

55:03

+2:04

14:29

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Rønne

Equinor BIL

1:09:08

+0:00

11:55

DSQ

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

44:24

31 92 113 114 44 35 64 39 121 69 152 175

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:51:28

36 97 38 64 39 121 69 152

Arrangør

Truls Ryum

NTNU

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

49:34

+0:00

13:02

2.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

54:02

+4:28

14:13

Arrangør

Nils Tesdal

NTNU

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

Asolvi

1:00:55

+0:00

10:30

2.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

1:02:01

+1:06

10:41

3.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

1:02:05

+1:10

10:42

4.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:08:04

+7:09

11:44

5.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:11:34

+10:39

12:20

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

43:30

+0:00

11:26

2.

Tor Arne Haugen

DNB

50:39

+7:09

13:19

3.

Erling Bye

BDO AS

51:14

+7:44

13:28

4.

Atle Haugan

Equinor BIL

56:29

+12:59

14:51

5.

Bobo Nordahl

NGU

57:29

+13:59

15:07

6.

Bjørn Munch

Oracle

58:35

+15:05

15:25

7.

Olve Mogstad

Statnett

1:00:41

+17:11

15:58

8.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:10:57

+27:27

18:40

9.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:43:55

+1:00:25

27:20

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

1:00:17

+0:00

10:23

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:08:02

+7:45

11:43

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:13:34

+13:17

12:41

4.

Stig Forbord

Optoplan

1:27:47

+27:30

15:08

5.

Morten Husom

Powel

1:31:50

+31:33

15:50

6.

Stein Ivar Foss

Sit Studentsamskipnaden

1:38:39

+38:22

17:00

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

48:19

+0:00

12:42

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

50:52

+2:33

13:23

3.

Tore Fornes

Eget

56:23

+8:04

14:50

4.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:05:11

+16:52

17:09

5.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:07:41

+19:22

17:48

6.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:10:46

+22:27

18:37

DSQ

Helge Eriksen

Eget

54:30

96 35 47 39 121 152

DSQ

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:04:41

35

Avlest

Petter Mikalsen

Telenor

1:16:50

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

PwC

1:10:08

+0:00

12:05

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:20:03

+9:55

13:48

3.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:21:04

+10:56

13:58

4.

Geir Owren

Equinor

1:23:08

+13:00

14:20

5.

Geir Arnesen

Eget

1:45:34

+35:26

18:12

Arrangør

Lasse Natvig

NTNU

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune M Holt

NTNU

1:13:47

+0:00

28:22

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

47:30

+0:00

13:11

2.

Øystein Hoffart

Jsta

48:15

+0:45

13:24

3.

Bjørn Berger

Kabokart

48:34

+1:04

13:29

4.

Harald Oftedal

Equinor BIL

51:00

+3:30

14:10

5.

Tore Heggem

HiNT

52:01

+4:31

14:26

6.

Even Hofstad

DNB Sport

58:49

+11:19

16:20

7.

Olav Kvittem

UNInett

59:27

+11:57

16:30

8.

Bjørn Rindstad

NGU

1:08:06

+20:36

18:55

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:23:46

+36:16

23:16

10.

Kjell Jomar Lyng

Eget

1:29:32

+42:02

24:52

11.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:36:26

+48:56

26:47

12.

Asbjørn Rønning

Eget

1:53:56

+1:06:26

31:38

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:27:53

151

Arrangør

Jan Erik Kofoed

NTNU

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:27:55

+0:00

15:09

2.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

2:01:27

+33:32

20:56

Arrangør

Roar Sundby

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

44:13

+0:00

17:00

2.

Nils Holte

NTNU

1:28:28

+44:15

34:01

DSQ

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:24:17

151 139 96 47 51 39 121

Arrangør

Nils Holte

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

49:27

+0:00

13:44

2.

Edgar Furuholt

Det norske

55:02

+5:35

15:17

3.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

55:13

+5:46

15:20

4.

Per Bjørgum

Politiet

58:45

+9:18

16:19

5.

Terje Hansen

Politiet

1:00:28

+11:01

16:47

6.

Frode Stensrud

Eget

1:01:57

+12:30

17:12

7.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:08:59

+19:32

19:09

8.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:14:32

+25:05

20:42

9.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:18:00

+28:33

21:40

Arrangør

Halvard Flatberg

NTNU

Arrangør

Erik Lund

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Trondheim kommune

46:19

+0:00

17:48

2.

Martin Melhuus

Veritas

48:27

+2:08

18:38

3.

Tore Kiste

Fylket

1:13:57

+27:38

28:26

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

47:07

+0:00

13:05

2.

Roar Forbord

Terratec

56:50

+9:43

15:47

3.

Tore Brurok

Eget

1:07:16

+20:09

18:41

4.

Leif Engen

Eget

1:08:38

+21:31

19:03

5.

Leif Røhjell

Siemens

1:11:00

+23:53

19:43

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:14:12

+27:05

20:36

7.

Magnus Landstad

NTNU

+0:0-7

0:00

Arrangør

Finn Faye Knudsen

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Robert Strøm

Eget

2:25:21

44 36 97 38 64 39 121 69 152

Arrangør

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Bjørgum

Eget

56:31

+0:00

21:44

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

59:52

+3:21

23:01

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:22:14

+25:43

31:37

Arrangør

Edmund Olsen

NTNU

Arrangør

Edmund Olsen

NTNU

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eigil Sørli

Q-Free

1:05:19

+0:00

18:08

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:07:29

+2:10

18:44

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:19:29

+0:00

30:34

152


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2020, 20:12:17

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

178

Antall startet:

178