Klasse: D 15- Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ane Baldishol Brevig | Røyken OL | 56:32 | +0:00 | ||||
Klasse: H 15- Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Henrik Drange Ruud | Røyken OL | 42:24 | +0:00 | ||||
2. | Eirik Holth Johannessen | Røyken OL | 50:20 | +7:56 | ||||
Klasse: H Veteran Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Strand | Lierbygda OL | 48:00 | +0:00 | ||||
2. | Øyvind Roger Hansen | Røyken OL | 49:23 | +1:23 | ||||
3. | Trygve Bryhn | Røyken OL | 52:07 | +4:07 | ||||
4. | Bjørn-Willy Arntzen | Lierbygda OL | 52:47 | +4:47 | ||||
5. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 53:53 | +5:53 | ||||
6. | Kjell Jarle Gausmel | Røyken OL | 58:13 | +10:13 | ||||
7. | Christian Bugge | Røyken OL | 1:18:57 | +30:57 | ||||
Klasse: D 15- A Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Solveig Sletner | Røyken OL | 37:36 | +0:00 | ||||
Klasse: H 15- A Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eivind Heiebråten | Røyken OL | 37:47 | +0:00 | ||||
2. | Magnus Hagen | Røyken OL | 43:02 | +5:15 | ||||
3. | Andreas Hamre | Røyken OL | 45:46 | +7:59 | ||||
DSQ | Marius Strandseter | Røyken OL | ||||||
Klasse: D Veteran Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Helga Haverstad | Lierbygda OL | 36:37 | +0:00 | ||||
2. | Tone Skram | Røyken OL | 42:31 | +5:54 | ||||
3. | Cathrine Norvik | Røyken OL | 43:54 | +7:17 | ||||
4. | Anne Moian Nydal | Røyken OL | 45:53 | +9:16 | ||||
5. | Siri Scherdin Sætra | Røyken OL | 46:58 | +10:21 | ||||
6. | Birgitte Bekkelund | Røyken OL | 1:04:45 | +28:08 | ||||
7. | Eva Syversen | Røyken OL | 1:06:41 | +30:04 | ||||
DSQ | Marianne Spanli | Lierbygda OL | 40:41 | |||||
DNS | Helen GÃ¥svik | Lierbygda OL | ||||||
Klasse: H Veteran Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torgeir Strandhagen | Røyken OL | 28:56 | +0:00 | ||||
2. | Morten Johannessen | Røyken OL | 35:28 | +6:32 | ||||
3. | Ivar Mestad | Røyken OL | 36:38 | +7:42 | ||||
4. | Ingmar Haverstad | Lierbygda OL | 37:05 | +8:09 | ||||
5. | Rolf E. Andersen | Lierbygda OL | 39:23 | +10:27 | ||||
6. | Hans-Ingar Sætra | Røyken OL | 42:30 | +13:34 | ||||
7. | Kjell Rønneberg | Røyken OL | 44:25 | +15:29 | ||||
8. | Roar Nydal | Røyken OL | 47:55 | +18:59 | ||||
9. | Sigbjørn Hellerud | Røyken OL | 1:02:55 | +33:59 | ||||
10. | Ole Johnny Bråthen | Lierbygda OL | 1:12:02 | +43:06 | ||||
Klasse: D 15- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eirill Dalan | Røyken OL | 32:57 | +0:00 | ||||
2. | Ann Mari Leivan | Røyken OL | 41:19 | +8:22 | ||||
Klasse: H 15- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Askil Mestad | Røyken OL | 26:37 | +0:00 | ||||
2. | Julian Håkonsen | Røyken OL | 29:00 | +2:23 | ||||
3. | Jørn Hogseth | Røyken OL | 39:06 | +12:29 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eirill Mestad | Røyken OL | 44:43 | +0:00 | ||||
Klasse: Nybegynner | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Sondre Holth Rekaa | Røyken OL | 42:32 | ||||||
Tiril Holth Rekaa | Røyken OL | 33:24 | ||||||
Ildrid Mestad | Røyken OL | 57:56 | ||||||
Line Drange Ruud | Røyken OL | |||||||
Signe Drange Ruud | Røyken OL | 1:01:16 | ||||||
Sunniva Drange Ruud | Røyken OL | 1:02:12 | ||||||
Tuva Drange Ruud | Røyken OL | 1:02:34 | ||||||
Oskar Ferm | Røyken OL | 33:25 | ||||||
Hedvig Strandseter | Røyken OL | 52:38 | ||||||
Amanda Langnes Torgersen | Røyken OL | 38:00 | ||||||
Idunn Hasle Bruksås | Røyken OL | 50:44 | ||||||
Andrea Kristoffersen | Røyken OL | 43:59 | ||||||
Maiken Svanberg | Røyken OL | 44:00 | ||||||
DNS | Terje Skram | Røyken OL |
Sist oppdatert: | 8 november 2020, 18:52:50 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 54 |
Antall startet: | 52 |