Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 13 Iladalen 10. september 2020

Arrangør og løypelegger: Nils Olav Vennevik. Medarrangører: Hallgjerd Vennevik, Odd Musum, Øistein Åsmul og Klaus Livik.

Klasse: Ekstra kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Atle Briskemyr

Equinor

35:51

32 51 53 100 175

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Elkjaer

NTNU

41:32

+0:00

16:13

2.

Anders Lauglo

Gjest

48:44

+7:12

19:02

3.

Øistein Åsmul

Byutvikling

55:12

+13:40

21:33

4.

Per Erik Sundby

Gjest

59:15

+17:43

23:08

5.

Ruth Schmid

SINTEF

59:58

+18:26

23:25

6.

Finn Bjørgum

Kommunen

1:05:49

+24:17

25:42

7.

Anne Furuholt

Gjest

1:13:20

+31:48

28:38

DSQ

Inger Røhjell

St Olav

31 32 39 40 47 51 53 100 175

DSQ

Ingrid Venås

Gjest

1:02:12

47 100

DSQ

Anne Stenseth

St Olav

1:58:45

47 51 53 100

DSQ

Kristian Stamnes

Gjest

Ikke registrert i mål

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

47:19

+0:00

11:09

2.

Fredrik Persson

Gjest

49:32

+2:13

11:40

3.

Mari Fasting

Byutvikling

50:10

+2:51

11:49

4.

Morten Korsvold

SINTEF

52:43

+5:24

12:25

5.

Atle Haugan

Equinor

59:40

+12:21

14:04

6.

Klaus Livik

Powel

1:01:02

+13:43

14:23

7.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:02:29

+15:10

14:44

8.

Kurt Amundsen

Gjest

1:02:31

+15:12

14:44

9.

Tore Heggem

Gjest

1:04:12

+16:53

15:08

10.

Eli Kvingedal

Gjest

1:06:43

+19:24

15:44

11.

Beth Carlsen

Gjest

1:08:09

+20:50

16:04

12.

Per Bjørgum

Politiet

1:08:25

+21:06

16:08

13.

Tor Arne Haugen

Gjest

1:13:59

+26:40

17:26

14.

Edgar Furuholt

Gjest

1:14:18

+26:59

17:31

15.

Robert von Hirsch

Statkraft

1:15:28

+28:09

17:47

16.

Leif Engen

Gjest

1:16:35

+29:16

18:03

17.

Jan Kondula

Equinor

1:18:38

+31:19

18:32

18.

Even Hofstad

Gjest

1:19:06

+31:47

18:39

19.

Rolf Arne Kleiv

NTNU

1:19:16

+31:57

18:41

20.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:19:25

+32:06

18:43

21.

Leif Røhjell

Siemens

1:19:58

+32:39

18:51

22.

Torgeir Haaland

Equinor

1:20:20

+33:01

18:56

23.

Tore Brurok

Gjest

1:30:26

+43:07

21:19

24.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:32:29

+45:10

21:48

25.

Grethe Liatun

Gjest

1:32:35

+45:16

21:50

26.

Anders Waage

St Olav

1:35:24

+48:05

22:30

27.

Vigdis Heimly

NTNU

1:44:25

+57:06

24:37

28.

Amund Stenseth

Gjest

1:44:38

+57:19

24:40

29.

Hilde Nestvold

Gjest

1:51:07

+1:03:48

26:12

30.

Svein Hove

Gjest

1:51:47

+1:04:28

26:21

DSQ

Roar Sundby

NTNU

1:02:05

33 50 45 46

DSQ

Harald Oftedal

Equinor

1:02:25

48

DSQ

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:07:52

48

DSQ

Tore Fornes

Gjest

1:09:52

48

DSQ

Jørn Foros

SINTEF

1:25:55

50 45 46 100

DSQ

Oddgeir Rokseth

SINTEF

1:34:23

100

DSQ

Robert Strøm

Gjest

1:54:56

49 33 38 39 40 50 45 46 100

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Gjest

46:08

+0:00

8:45

2.

Roar Skulbørstad

Gjest

59:50

+13:42

11:21

3.

Gustav Ruø

Gjest

1:03:08

+17:00

11:58

4.

Øyvind Schjelderup

St Olav

1:07:26

+21:18

12:47

5.

Truls Ryum

NTNU

1:14:49

+28:41

14:11

6.

Svein Olav Dyrhol

Equinor

1:23:39

+37:31

15:52

7.

Øivind Magne Rogndalen

Gjest

1:46:53

+1:00:45

20:16

DSQ

Jan Sramota

NTNU

2:46:13

46 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2020, 20:44:28

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57