Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Follo 2-dagersDataeksport
Brikkesys.no

Folloløpet med Trimtex cup nr. 9 12. september 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Senn

Tyrving IL

16:38

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

13:03

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

14:02

Ida Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

13:22

Sigrid Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

18:19

Filippa Røkkum

Måren OK

22:07

Fredrikke Røkkum

Måren OK

21:17

Isolde Odden

Måren OK

21:21

Hermine Odden

Måren OK

21:55

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

13:47

Selja Marie Boldingh Debernard

Nydalens SK

18:45

Liv Boldingh Debernard

Nydalens SK

18:52

Jakob Stokka Beek

Heming Orientering

20:07

Johanne Ragvin Rystad

Nydalens SK

20:07

Simon Ragvin Rystad

Nydalens SK

19:55

Henny Odden

Måren OK

22:15

DNS

Leon Senn

Tyrving IL

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ildrid Mestad

Røyken OL

1:07:22

28:04

Amund Saugestad

Nydalens SK

24:54

10:22

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

22:00

9:10

DNS

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

23:48

+0:00

9:55

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Helene Harstad

Nordre Follo Orientering

56:59

22:47

Eirill Mestad

Røyken OL

49:46

19:54

Silas Mestad Hansen

Lillomarka OL

42:15

16:54

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

36:14

+0:00

12:56

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigrid Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

54:30

18:10

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

42:53

14:17

Håvard Rekve Lian

IL Koll

39:58

13:19

Johan Stokka Beek

Heming Orientering

1:09:28

23:09

DSQ

Askil Mestad

Røyken OL

1:26:25

174 144 145 146

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Fjeld Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

38:16

+0:00

11:15

2.

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

44:49

+6:33

13:10

3.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

44:52

+6:36

13:11

4.

Randi Budahl

Fet OL

58:39

+20:23

17:15

5.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:04:41

+26:25

19:01

6.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

1:06:18

+28:02

19:30

7.

Matthew Ng

Nydalens SK

1:15:48

+37:32

22:17

8.

Gjermund Weisz

Nydalens SK

1:26:09

+47:53

25:20

DSQ

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:04:07

135 174 147 143 146

DSQ

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

1:04:28

174 147 143 146

DNS

Anne-Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mone Nastad

Notodden OL

38:35

+0:00

9:38

2.

Raymond Berntzen

Fet OL

49:30

+10:55

12:22

3.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

54:25

+15:50

13:36

4.

Jan-Henrik Nilsen

Oppsal Orientering

55:10

+16:35

13:47

5.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

57:55

+19:20

14:28

6.

Jens Christian Holst

Tyrving IL

1:01:52

+23:17

15:28

7.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:04:03

+25:28

16:00

8.

Ivar Mestad

Røyken OL

1:04:21

+25:46

16:05

9.

Steinar Hansen

Lillomarka OL

1:04:40

+26:05

16:10

10.

Adine Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

1:06:04

+27:29

16:31

11.

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

1:09:01

+30:26

17:15

12.

Aase Mestad

Lillomarka OL

1:19:10

+40:35

19:47

DSQ

Erling Hobøl

Oppsal Orientering

37:22

145 146

DNS

Pål Myklebust

IL Koll

DNS

Katrine Finstad Land

Tyrving IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

18:13

+0:00

7:17

2.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

22:09

+3:56

8:51

3.

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

31:53

+13:40

12:45

4.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

34:57

+16:44

13:58

5.

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

42:58

+24:45

17:11

6.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

49:00

+30:47

19:36

7.

Helle S. Boldingh Debernard

Nydalens SK

56:34

+38:21

22:37

8.

Astrid Stokka Beek

Heming Orientering

57:55

+39:42

23:10

9.

Silje Taraldlien

Fet OL

58:27

+40:14

23:22

DNS

Ingrid Merete Jebsen

Heming Orientering

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

27:38

+0:00

9:12

2.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

30:50

+3:12

10:16

3.

Ingrid Pedersen Holmskau

Trøsken IL

33:23

+5:45

11:07

4.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

33:33

+5:55

11:11

5.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

35:05

+7:27

11:41

6.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

36:13

+8:35

12:04

7.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

36:50

+9:12

12:16

8.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

36:57

+9:19

12:19

9.

Marte Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

36:59

+9:21

12:19

10.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

38:13

+10:35

12:44

11.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

38:32

+10:54

12:50

12.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

38:41

+11:03

12:53

13.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

41:40

+14:02

13:53

14.

Una Nastad

Asker Skiklubb

42:47

+15:09

14:15

15.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

46:24

+18:46

15:28

16.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

47:39

+20:01

15:53

17.

Inka M. Boldingh Debernard

Nydalens SK

51:04

+23:26

17:01

18.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

54:54

+27:16

18:18

19.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

56:11

+28:33

18:43

20.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

1:01:30

+33:52

20:30

21.

Clara Weisz

Nydalens SK

1:11:28

+43:50

23:49

DNS

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

DNS

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

27:36

+0:00

8:54

2.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

28:43

+1:07

9:15

3.

Marie Scheele

Nydalens SK

30:40

+3:04

9:53

4.

Linnea Holst

Tyrving IL

30:42

+3:06

9:54

5.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

32:25

+4:49

10:27

6.

Vida Helland-Hansen

Tyrving IL

32:49

+5:13

10:35

7.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

33:46

+6:10

10:53

8.

Marie Saugestad

Nydalens SK

34:53

+7:17

11:15

9.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

35:46

+8:10

11:32

10.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

37:26

+9:50

12:04

11.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

40:41

+13:05

13:07

12.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

40:53

+13:17

13:11

13.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

41:28

+13:52

13:22

14.

Mille Baastad Berg

Tyrving IL

41:37

+14:01

13:25

15.

Mari Aarseth

Nydalens SK

43:56

+16:20

14:10

16.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

44:53

+17:17

14:28

17.

Pauline Myklebust

IL Koll

45:25

+17:49

14:39

18.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

48:38

+21:02

15:41

19.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

55:53

+28:17

18:01

DNS

Karoline Jebsen

Heming Orientering

DNS

Eileen Bjanes

Tyrving IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Høilund

Fet OL

44:36

+0:00

9:41

2.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

48:31

+3:55

10:32

3.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

49:34

+4:58

10:46

4.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

54:54

+10:18

11:56

5.

Bodil Nordenström

Fossum IF

56:39

+12:03

12:18

6.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

1:06:21

+21:45

14:25

7.

Silje Syversen

Oppsal Orientering

1:06:45

+22:09

14:30

8.

Anne Stine Taraldlien

Fet OL

1:15:46

+31:10

16:28

DNS

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

DNS

Britta Fismen

Fossum IF

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pamela Åsten

Nydalens SK

41:28

+0:00

11:50

2.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

41:36

+0:08

11:53

3.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

43:03

+1:35

12:18

4.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

46:20

+4:52

13:14

5.

Else Grandal

Tyrving IL

47:00

+5:32

13:25

6.

Nora Skauen

Tyrving IL

47:09

+5:41

13:28

7.

Toril Hallan

Lillomarka OL

48:06

+6:38

13:44

8.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

48:47

+7:19

13:56

139 148 149 150 152

9.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

50:46

+9:18

14:30

10.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

50:53

+9:25

14:32

11.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

55:41

+14:13

15:54

12.

Kathrine Lunøe

Nydalens SK

1:11:52

+30:24

20:32

DSQ

Marianne Omdal

Kongsberg OL

51:51

150

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

51:45

+0:00

16:41

2.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:09:46

+18:01

22:30

150

DSQ

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Nordre Follo Orientering

59:33

+0:00

22:54

2.

Sissel Olaisen

Nordre Follo Orientering

1:01:43

+2:10

23:44

3.

Marit Vågsnes

Nordre Follo Orientering

1:02:08

+2:35

23:53

4.

Anne Marit Færden

Nordre Follo Orientering

1:11:37

+12:04

27:32

5.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:39:03

+39:30

38:05

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Haugerud IF

1:09:19

+0:00

26:39

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

18:57

+0:00

7:34

2.

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

25:48

+6:51

10:19

3.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

28:30

+9:33

11:24

4.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

30:11

+11:14

12:04

5.

Theo Hodne

Heming Orientering

30:14

+11:17

12:05

6.

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

35:12

+16:15

14:04

7.

Sigurd Olaisen

Nordre Follo Orientering

39:50

+20:53

15:56

8.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

41:49

+22:52

16:43

9.

Sigurd Skjønsberg Norheim

Ås-NMBU Orientering

57:44

+38:47

23:05

DSQ

Jørgen Holm Jøsang

Måren OK

1:22:28

136 164 146

DNS

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

26:06

+0:00

7:40

2.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

27:36

+1:30

8:07

3.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

27:43

+1:37

8:09

4.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

27:47

+1:41

8:10

5.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

28:21

+2:15

8:20

6.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

31:29

+5:23

9:15

7.

Mons Sætre-Lorentzen

Fet OL

33:22

+7:16

9:48

8.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

34:26

+8:20

10:07

9.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

34:38

+8:32

10:11

10.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

35:13

+9:07

10:21

11.

Sigmund Ølstad

Fet OL

36:49

+10:43

10:49

12.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

37:24

+11:18

11:00

13.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

38:34

+12:28

11:20

14.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

39:11

+13:05

11:31

15.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

39:26

+13:20

11:35

16.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

40:25

+14:19

11:53

17.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

41:52

+15:46

12:18

18.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

42:13

+16:07

12:25

19.

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

42:43

+16:37

12:33

20.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

44:28

+18:22

13:04

21.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

45:22

+19:16

13:20

22.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

46:21

+20:15

13:37

23.

Felix Fabricius Bye

Nydalens SK

46:31

+20:25

13:40

24.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

48:42

+22:36

14:19

25.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

51:11

+25:05

15:03

26.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

51:56

+25:50

15:16

27.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

52:01

+25:55

15:17

28.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

52:38

+26:32

15:28

29.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

52:43

+26:37

15:30

30.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:31:36

+1:05:30

26:56

DNS

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

DNS

Benjamin Buhler

Måren OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

26:34

+0:00

7:35

2.

Axel Aalde

Nydalens SK

27:01

+0:27

7:43

3.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

27:29

+0:55

7:51

4.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

27:38

+1:04

7:53

5.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

27:39

+1:05

7:54

6.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

28:50

+2:16

8:14

7.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

29:11

+2:37

8:20

8.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

30:21

+3:47

8:40

9.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

30:39

+4:05

8:45

10.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

31:34

+5:00

9:01

11.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

31:38

+5:04

9:02

12.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

32:09

+5:35

9:11

13.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

33:20

+6:46

9:31

14.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

34:41

+8:07

9:54

15.

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

35:49

+9:15

10:14

16.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

35:58

+9:24

10:16

17.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

37:14

+10:40

10:38

18.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

38:38

+12:04

11:02

19.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

39:04

+12:30

11:09

20.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

41:00

+14:26

11:42

21.

Håvard Eik

Raumar Orientering

43:37

+17:03

12:27

22.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

46:12

+19:38

13:12

23.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

47:39

+21:05

13:36

24.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

49:22

+22:48

14:06

25.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

56:48

+30:14

16:13

26.

Mathias Pedersen Holmskau

Trøsken IL

1:01:11

+34:37

17:28

27.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:01:49

+35:15

17:39

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Rystad

Nydalens SK

43:12

+0:00

8:09

2.

Asgeir Lium

Fet OL

45:49

+2:37

8:38

3.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

45:53

+2:41

8:39

4.

Roger Telle-Hansen

Tyrving IL

46:22

+3:10

8:44

5.

Even Angell-Petersen

Nydalens SK

46:34

+3:22

8:47

6.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

47:55

+4:43

9:02

7.

Jøran Kristensen

Heming Orientering

50:44

+7:32

9:34

8.

Torstein Hole

Nydalens SK

52:27

+9:15

9:53

9.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

54:25

+11:13

10:16

10.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

59:44

+16:32

11:16

11.

Kyrre Gran

Fet OL

1:00:20

+17:08

11:23

DNS

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

DNS

Morten Fismen

Fossum IF

DNS

Anders Brynildsen

Fredrikstad SK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Henning Bjerva

Ås-NMBU Orientering

35:15

+0:00

7:39

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

38:27

+3:12

8:21

3.

Christian Grotnes

Tyrving IL

40:14

+4:59

8:44

4.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

40:35

+5:20

8:49

5.

Anders Asdøl

Tyrving IL

41:05

+5:50

8:55

6.

Per Slungaard

Tyrving IL

43:03

+7:48

9:21

7.

Arild Andresen

Fossum IF

44:45

+9:30

9:43

8.

Roger Wiik

Sturla, IF

45:15

+10:00

9:50

9.

Odd Arne Lian

IL Koll

45:28

+10:13

9:53

9.

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

45:28

+10:13

9:53

11.

Einar Lunøe

Nydalens SK

46:19

+11:04

10:04

12.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

46:42

+11:27

10:09

13.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

46:50

+11:35

10:10

14.

Vidar Strand

Lierbygda OL

46:57

+11:42

10:12

15.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving IL

47:00

+11:45

10:13

16.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

48:25

+13:10

10:31

17.

Guttorm Egge

IL GeoForm

50:25

+15:10

10:57

18.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

52:05

+16:50

11:19

19.

Bjørn Axel Gran

Halden SK

53:04

+17:49

11:32

20.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

53:11

+17:56

11:33

21.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

53:21

+18:06

11:35

22.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

56:55

+21:40

12:22

23.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

58:33

+23:18

12:43

24.

Pål Angvoll

Fredrikstad SK

1:02:01

+26:46

13:28

25.

Arild Andersen

Oppsal Orientering

1:05:03

+29:48

14:08

26.

Tor Eigil Hodne

Heming Orientering

1:09:26

+34:11

15:05

27.

Erik Høivold

Kongsberg OL

1:11:14

+35:59

15:29

28.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:26:11

+50:56

18:44

29.

Jan Edvin Blomkvist

Fredrikstad SK

1:45:31

+1:10:16

22:56

DNS

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

DNS

Johan Jebsen

Heming Orientering

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Kjølseth

Nydalens SK

30:48

+0:00

8:48

2.

Bengt Niklasson

Nydalens SK

31:36

+0:48

9:01

3.

Per Jacob Ølstad

Fet OL

32:41

+1:53

9:20

4.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

33:10

+2:22

9:28

5.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

33:36

+2:48

9:36

6.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

35:43

+4:55

10:12

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

35:53

+5:05

10:15

8.

Jens Olav Kløvrud

Lillomarka OL

36:18

+5:30

10:22

9.

Martin Granly

Lillomarka OL

36:59

+6:11

10:34

10.

Petter Gullikstad

Røros IL

45:08

+14:20

12:53

11.

Magne Vollen

Oslostudentenes IK

46:52

+16:04

13:23

12.

Roy Gjerding

OK Moss

53:59

+23:11

15:25

13.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:07:56

+37:08

19:24

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

34:10

+0:00

11:01

2.

Harald Aasheim

Oppsal Orientering

40:46

+6:36

13:09

3.

Willy Grønstad

Gimle IF

41:47

+7:37

13:28

4.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

41:55

+7:45

13:31

5.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

42:55

+8:45

13:50

6.

Jon Færden

Nordre Follo Orientering

42:56

+8:46

13:50

7.

Per Øhlckers

Tyrving IL

46:19

+12:09

14:56

8.

Kjell Stenstadvold

Tyrving IL

47:20

+13:10

15:16

9.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

55:53

+21:43

18:01

10.

Magnar Øvreås

Botne SK

1:01:00

+26:50

19:40

DSQ

Geir Trøan

Nordre Follo Orientering

57:32

154 174 144 145 146

DNS

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

43:47

+0:00

16:50

2.

Svein Frimann Kvalheim

Årstad IL

1:03:00

+19:13

24:13

3.

Tor Drage

Haugerud IF

1:17:28

+33:41

29:47

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

53:08

+0:00

10:01

2.

Malin Eijsink

Nydalens SK

1:02:53

+9:45

11:51

3.

Julie Berntzen

Fet OL

1:06:41

+13:33

12:34

4.

Stine Austad

Raumar Orientering

1:36:49

+43:41

18:16

DSQ

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

57:29

137

DNS

Iris Holst

Tyrving IL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:15:17

+0:00

11:56

2.

Eirik Asdøl

Tyrving IL

1:48:16

+32:59

17:11

Klasse: Skyggeløpere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Torleif Galteland

Asker Skiklubb

DNS

Øystein Myrvold

Heming Orientering

DNS

Pål Christian Ingierd

Bækkelagets SK

DNS

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

DNS

Jens Boldingh Debernard

Nydalens SK

DNS

Nicole Ragvin

Nydalens SK

DNS

Nils Ragvin Rystad

Nydalens SK

DNS

Bent Olav Aamodt

Fredrikstad SK

DNS

Daniel Senn

Tyrving IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 september 2020, 17:07:54

Arrangør:

Måren OK

Antall deltagere:

303

Antall startet:

272