Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusellen løp 5 Ullensaker 9. september 2020

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hansen

Østmarka OK

1:09:01

+0:00

DSQ

Live Arntzen

Gjerdrum OL

1:09:20

50 45 41 34 43 48 49 40 37 31

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Stenslet

Privat

53:57

+0:00

2.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:06:26

+12:29

3.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

1:09:22

+15:25

4.

Eivind Engh

Eidsvoll OL

1:09:28

+15:31

DSQ

Håvard Eik

Gjerdrum OL

1:06:56

48 49 40 37

DSQ

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

1:18:01

43 48 49 40 37 31

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annika Tollefsen

Gjerdrum OL

54:17

+0:00

2.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

57:45

+3:28

3.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

1:04:23

+10:06

4.

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

1:16:40

+22:23

5.

Nora Sørberg

Frogner IL

1:17:17

+23:00

6.

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

1:19:23

+25:06

7.

Tone Samuelson

Privat

2:03:22

+1:09:05

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Engen

Nes OL

43:59

+0:00

2.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

55:01

+11:02

3.

Tom Eidsæthter

Eidsvoll OL

55:53

+11:54

4.

Odd Sletten

Ullensaker OL

56:52

+12:53

5.

Per Sørberg

Frogner IL

1:16:27

+32:28

6.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

1:16:47

+32:48

DSQ

Even Engh

Eidsvoll OL

1:15:59

47 40 37 31

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Austad

Ullensaker OL

28:29

+0:00

2.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

30:22

+1:53

3.

Anne Grethe Austad

Ullensaker OL

30:57

+2:28

DSQ

Anne Arntzen

Gjerdrum OL

48:09

37

DSQ

Ukjent

1:03:27

38 32 33 36

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

26:39

+0:00

2.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

28:54

+2:15

3.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

32:53

+6:14

4.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

33:05

+6:26

5.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

33:39

+7:00

6.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

39:12

+12:33

7.

Jan Sveen

Ullensaker OL

39:46

+13:07

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klara Slåstad

Ullensaker OL

26:55

+0:00

2.

Astrid Haugen Øgaard

Ullensaker OL

52:00

+25:05

DSQ

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

45:30

35 33 32 38

DSQ

Ingrid Larsson Hovind

Ullensaker OL

46:36

35 33 32 38

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Lynne

Ullensaker OL

23:55

+0:00

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

Arrangør

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 september 2020, 07:53:09

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

42

Antall startet:

42