Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ringerikskarusellen 7 10. september 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Kjemperud Granseth

Fossekallen IL

Per Magnus Listøl

Fossekallen IL

Jostein Ose Auestad

Holeværingen speidergruppe

157

Johannes Engh Grønnvold

Holeværingen speidergruppe

Stine Engh Grønnvold

Holeværingen speidergruppe

151

Edvard Røed-Bottenvann

Holeværingen speidergruppe

151

Eline Røed-Bottenvann

Holeværingen speidergruppe

Sverre Vestby Heen

Holeværingen speidergruppe

151

Kari-Anne Myhre

Holeværingen speidergruppe

157

Per Holmen

Holeværingen speidergruppe

Toril Holmen

Holeværingen speidergruppe

Sigurd Oppen

Holeværingen speidergruppe

157

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Julie Rogstad Sæther

Ringerike OL

1:00:00

141 138 137 139

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike OL

27:58

+0:00

149 150

2.

Tine Elisa Kjemperud

Fossekallen IL

30:26

+2:28

3.

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen IL

38:18

+10:20

4.

Hege Heiberg

Hadeland OL

41:03

+13:05

Brutt

Nan Kristin Rogstad

Ringerike OL

59:33

141 138 137 139

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

38:07

+0:00

149

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Synnøve B Hovi

Skien OK

49:10

+0:00

2.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

50:51

+1:41

3.

Sidsel Skovli

Ringerike OL

50:58

+1:48

4.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

52:40

+3:30

5.

Ingrid Strande

Skien OK

55:48

+6:38

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Graffer

Ringerike OL

39:55

+0:00

2.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

52:39

+12:44

3.

Helge Revhaug

Ringerike OL

53:12

+13:17

4.

Bård Natvig

Nittedal OL

1:00:29

+20:34

5.

Knut Ivar Kollstrøm

Ringerike OL

1:01:04

+21:09

6.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

1:23:58

+44:03

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Grønlund

Ringerike OL

1:17:44

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

44:38

+0:00

2.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

46:33

+1:55

3.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

48:47

+4:09

4.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

50:47

+6:09

5.

Olav Høgset

Fossekallen IL

51:09

+6:31

6.

Lars Fjeldstad

Ringerike OL

59:47

+15:09

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:01:44

+17:06

8.

Samuel Schiess

Ringerike OL

1:02:10

+17:32

DSQ

Øyvind Hung Strande

Ringerike OL

56:36

142 148 146 140 136

DNS

Lars Berglund

Ringerike OL

DNS

Mikkel Berglund

Ringerike OL

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Kollstrøm

Ringerike OL

1:09:45

+0:00

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Kollstrøm

Ringerike OL

45:28

+0:00

2.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

52:27

+6:59


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 september 2020, 20:47:30

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

45

Antall startet:

43