Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen, Løp 1 14. september 2020

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

35:33

+0:00

2.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

54:48

+19:15

31

3.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

56:04

+20:31

4.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

1:43:08

+1:07:35

Klasse: D17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Eiker OL

54:04

+0:00

2.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

56:42

+2:38

Klasse: H17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

47:07

+0:00

2.

Torkil Eide Solstad

Tyrving IL

48:19

+1:12

3.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

51:37

+4:30

4.

Stian Bergersen

Tyrving IL

57:32

+10:25

5.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

57:39

+10:32

6.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

57:49

+10:42

7.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

58:15

+11:08

8.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

58:29

+11:22

9.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

1:07:03

+19:56

10.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

+0:0-7

DNS

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

Klasse: D17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mone Nastad

Notodden OL

40:07

+0:00

2.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

42:49

+2:42

3.

Jeanette Koht

Asker Skiklubb

45:57

+5:50

4.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

49:01

+8:54

5.

Hege Holth Rekaa

Røyken OL

52:42

+12:35

6.

Anita Hilleren

Eiker OL

53:57

+13:50

7.

Larysa Mironava

Modum OL

55:25

+15:18

Klasse: H17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Grotnes

Tyrving IL

35:01

+0:00

2.

Eivind Hoff

Tyrving IL

35:57

+0:56

3.

Gunnar Hope

Modum OL

37:46

+2:45

4.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

41:34

+6:33

5.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

42:39

+7:38

6.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

42:42

+7:41

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

45:28

+10:27

8.

Johan Bondi

Asker Skiklubb

45:55

+10:54

9.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

46:28

+11:27

10.

Are Flågan

Asker Skiklubb

48:35

+13:34

11.

Per Magnus Dahl

Elverum OK

49:51

+14:50

12.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

50:14

+15:13

13.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

55:58

+20:57

14.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:00:38

+25:37

15.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

1:05:26

+30:25

16.

Per Sennels

Røyken OL

1:43:22

+1:08:21

17.

Johan Bondi

Asker Skiklubb

+0:0-1

DSQ

Peter Carlsen

Sturla, IF

52:19

32

DSQ

Morten Johannessen

Røyken OL

1:02:13

47 100

DNS

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Magnus Myrvang Hagen

Røyken OL

Klasse: D/H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Wold

Sturla, IF

34:26

+0:00

2.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

35:25

+0:59

3.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

38:54

+4:28

DNS

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2020, 22:33:03

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

49

Antall startet:

45