Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 4 14. september 2020

Klasse: Herrer A-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

32:02

+0:00

7:48

2.

Eirik Jansson Haverstad

Lierbygda OL

32:58

+0:56

8:02

3.

Inge Lindseth

Nydalens SK

35:06

+3:04

8:33

4.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

37:22

+5:20

9:06

5.

Espen Beer Prydz

Heming Orientering

38:30

+6:28

9:23

6.

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

39:51

+7:49

9:43

7.

Åsmund Skumedal

Privat

40:14

+8:12

9:48

8.

Ståle Sønsterudbråten

Lillomarka OL

40:55

+8:53

9:58

9.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

42:06

+10:04

10:16

10.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

42:44

+10:42

10:25

11.

Kjetil Friestad

Kristiansand OK

43:53

+11:51

10:42

12.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

44:48

+12:46

10:55

13.

Didrik Bredesen

Lillomarka OL

45:31

+13:29

11:06

14.

Sindre Friestad

45:57

+13:55

11:12

15.

Pål Tore Svendsen

Nydalens SK

46:04

+14:02

11:14

16.

Hallvard Berg

Tyrving IL

46:52

+14:50

11:25

17.

Erik Thorstensen

IL GeoForm

46:56

+14:54

11:26

18.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

48:07

+16:05

11:44

19.

Magne Brænden

Lillomarka OL

48:14

+16:12

11:45

20.

Dag Wang

Lillomarka OL

49:06

+17:04

11:58

21.

Knut Anders Løken

Fossum IF

49:55

+17:53

12:10

22.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

50:11

+18:09

12:14

23.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

50:18

+18:16

12:16

24.

Bjørn Wangensteen

Lillomarka OL

50:34

+18:32

12:20

25.

Alfred Eckmann Aronsen

Lillomarka OL

51:29

+19:27

12:33

26.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

51:51

+19:49

12:38

27.

Martin Granly

Lillomarka OL

52:20

+20:18

12:45

119

28.

Oskar Aalde

53:10

+21:08

12:58

29.

Knut Fossgard

Lillomarka OL

53:27

+21:25

13:02

30.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

54:45

+22:43

13:21

31.

Morten Ødegaard

Lillomarka OL

56:14

+24:12

13:42

32.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

56:42

+24:40

13:49

33.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

57:11

+25:09

13:56

34.

Leif Billingsø

Eidskog OL

57:19

+25:17

13:58

35.

Per Christian Stenshorne

Nydalens SK

57:25

+25:23

14:00

36.

Per Kristian Ottersland

Nydalens SK

57:33

+25:31

14:02

37.

Sjur Sæteren

Lillomarka OL

59:09

+27:07

14:25

38.

Edward Woodhouse

Lillomarka OL

59:36

+27:34

14:32

39.

Johan Mattsson

Lillomarka OL

1:00:49

+28:47

14:50

40.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

1:02:13

+30:11

15:10

41.

Steinar Hansen

Lillomarka OL

1:02:33

+30:31

15:15

42.

Truls Angell

Lillomarka OL

1:02:59

+30:57

15:21

43.

Øystein Flemming

Årvoll IL

1:04:47

+32:45

15:48

44.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:05:17

+33:15

15:55

45.

Michael Eckmann Jensen

Lillomarka OL

1:08:54

+36:52

16:48

46.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

1:17:38

+45:36

18:56

47.

Johan Mygland

IL GeoForm

1:19:21

+47:19

19:21

DSQ

Gard Lindseth

Nydalens SK

5:37

154 116 151 126 119 122 118 155 90

Klasse: Damer A-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Wigemyr

Oddersjaa SSK

43:36

+0:00

10:38

2.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

44:35

+0:59

10:52

3.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

54:28

+10:52

13:17

4.

Nikoline Asdøl

Tyrving IL

55:39

+12:03

13:34

5.

Solveig Eline Berg

Tyrving IL

1:01:53

+18:17

15:05

6.

Line Ruden

Lillomarka OL

1:18:38

+35:02

19:10

Klasse: Herrer B-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

31:34

+0:00

9:51

2.

Alexander Urnes Johnson

Årvoll IL

35:00

+3:26

10:56

3.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

36:41

+5:07

11:27

4.

Kristian Frøysaa

Privat

37:32

+5:58

11:43

5.

Martin Vestli

Privat

37:38

+6:04

11:45

6.

Glenn Sørensen

Privat

38:00

+6:26

11:52

7.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

38:16

+6:42

11:57

8.

Lars Petter Johnsen

Privat

39:01

+7:27

12:11

9.

Tore Danielsen

Privat

39:11

+7:37

12:14

10.

Bjørnar Espe

Privat

40:05

+8:31

12:31

11.

John Thomas Petersen

Lillomarka OL

40:53

+9:19

12:46

12.

Mats Olav Berg

Lillomarka OL

41:02

+9:28

12:49

13.

Øystein Aas

Ringnes BIL

41:06

+9:32

12:50

14.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

42:04

+10:30

13:08

15.

Eivind Langøigjelten

Hamar SK

43:14

+11:40

13:30

16.

Eirik Næss

Årvoll IL

43:54

+12:20

13:43

153

17.

Knut M. Olsen

Lillomarka OL

45:20

+13:46

14:10

18.

Kåre Danielsen

Oddersjaa SSK

46:44

+15:10

14:36

19.

Thomas Ødegaard

Privat

46:44

+15:10

14:36

20.

Uno Hanslien

48:15

+16:41

15:04

21.

Leon Jørve Ingjer

Lillomarka OL

50:28

+18:54

15:46

22.

Nina Elise Jørgensen

Nittedal OL

50:57

+19:23

15:55

23.

Claus Fritzner

Nittedal OL

51:01

+19:27

15:56

24.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

53:40

+22:06

16:46

25.

Harald Torjussen

Privat

54:42

+23:08

17:05

26.

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

54:46

+23:12

17:06

27.

Audun Sanderud

Lillomarka OL

58:21

+26:47

18:14

28.

Trond Lundeby

Lillomarka OL

59:50

+28:16

18:41

29.

Bjørn Sverre Gulheim

Lillomarka OL

1:04:26

+32:52

20:08

30.

Brage Wergeland Biem

Lillomarka OL

1:24:52

+53:18

26:31

DSQ

Einar Skåre

Nittedal OL

1:07:22

151

DSQ

Knut Hallgeir Wik

1:30:04

119

Klasse: Damer B-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Katrine Bjerke

34:38

+0:00

10:49

2.

Gunhild Sundkjønn

Lillomarka OL

41:56

+7:18

13:06

3.

Merete Rørvik

Lillomarka OL

43:38

+9:00

13:38

4.

Gunn Stabbetorp

46:25

+11:47

14:30

5.

Lene Finkenhavn

Lillomarka OL

47:39

+13:01

14:53

6.

Ingrid Halderaker

Privat

47:56

+13:18

14:58

7.

Sara Angell Bakke

Lillomarka OL

51:26

+16:48

16:04

8.

Tone Ødegaard

52:03

+17:25

16:15

153

9.

Elin Brekke

Lillomarka OL

52:45

+18:07

16:29

10.

Annike Selmer

Lillomarka OL

52:46

+18:08

16:29

11.

Karen Marie Stavdal

Privat

52:55

+18:17

16:32

12.

Teresia Wangensteen

Lillomarka OL

56:02

+21:24

17:30

13.

Tone Samuleson

Privat

56:13

+21:35

17:34

14.

Pernille Hamre Skoglund

Privat

59:20

+24:42

18:32

15.

Sigrid Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

59:42

+25:04

18:39

16.

Vibeke Høst

Lillomarka OL

1:00:00

+25:22

18:45

17.

Aase Mestad

Lillomarka OL

1:00:16

+25:38

18:50

18.

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

1:01:10

+26:32

19:06

19.

Gro Ellegaard

Vang OL

1:05:24

+30:46

20:26

20.

Siri Larønningen

Lillomarka OL

1:05:43

+31:05

20:32

21.

Elisabeth Strandberg

Lillomarka OL

1:12:38

+38:00

22:41

22.

Nina Woldene

Fossum IF

1:25:51

+51:13

26:49

Klasse: Herrer C/N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

Lillomarka OL

19:45

+0:00

10:23

2.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

22:45

+3:00

11:58

DSQ

Håkon Sørstad

Sturla, IF

1:30:52

121 115

Klasse: Damer C/N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Næss

Årvoll IL

26:58

+0:00

14:11

2.

Eldbjørg Markhus Brekke

Lillomarka OL

1:37:37

+1:10:39

51:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2020, 19:54:14

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

113

Antall startet:

113