Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Oppsal Orientering 15. september 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sivert Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

korriger

64

Jakob Solem

Oppsal Orientering

korriger

64

Sander Vuong Medhus

Oppsal Orientering

korriger

64

Oskar Dante Støen Tyriberget

Oppsal Orientering

korriger

64

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

korriger

64

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

korriger

64

Hanna Våland Almås

Oppsal Orientering

korriger

64

Herman Veslum

Oppsal Orientering

korriger

64 175

Petra Røthing

Oppsal Orientering

korriger

64

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Gihle

Oppsal Orientering

26:34

+0:00

korriger

64

DSQ

Kristoffer Sundnes

26:11

korriger

60 64

DNS

Christina Krohn Skjæveland

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Martin Aasen Wright

Oppsal Orientering

1:32:37

korriger

82 73 31 48 175 151

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Zachariasen

Oppsal Orientering

38:44

+0:00

korriger

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

42:46

korriger

64

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

32:04

korriger

64

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

39:05

korriger

64

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Keyser

Oppsal Orientering

34:08

+0:00

korriger

64

2.

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

36:14

+2:06

korriger

64

3.

Ingeborg Røhjell

Oppsal Orientering

37:11

+3:03

korriger

64

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

37:41

+0:00

korriger

2.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

46:32

+8:51

korriger

165

3.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

49:04

+11:23

korriger

4.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

53:02

+15:21

korriger

5.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

1:00:37

+22:56

korriger

75

6.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

1:06:10

+28:29

korriger

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

37:23

+0:00

korriger

2.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

44:08

+6:45

korriger

3.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

47:47

+10:24

korriger

4.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

48:44

+11:21

korriger

5.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

56:24

+19:01

korriger

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

52:22

+0:00

korriger

Brutt

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

39:19

korriger

35 51 55 61 75

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

44:35

+0:00

korriger

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

30:33

+0:00

korriger

2.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

38:00

+7:27

korriger

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margaret Roseveare

Oppsal Orientering

1:13:09

+0:00

korriger

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

44:37

korriger

64

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

30:10

korriger

64

DNS

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

28:39

+0:00

korriger

64

2.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

29:21

+0:42

korriger

64

3.

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

32:10

+3:31

korriger

64

3.

Erling Melvær Ettestøl

Oppsal Orientering

32:10

+3:31

korriger

52 41 53 60 59 67 161 73 72 64 48 175 15...

5.

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

33:51

+5:12

korriger

64

6.

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

36:09

+7:30

korriger

64

DNS

Kasper Krohn Mørland

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

37:19

+0:00

korriger

2.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

45:02

+7:43

korriger

DNS

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

34:18

+0:00

korriger

2.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

1:16:28

+42:10

korriger

DNS

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

36:20

+0:00

korriger

2.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

37:25

+1:05

korriger

3.

Erik Persson

Oppsal Orientering

40:43

+4:23

korriger

4.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

42:41

+6:21

korriger

5.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

42:42

+6:22

korriger

6.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

44:07

+7:47

korriger

7.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

45:13

+8:53

korriger

8.

Håvard Berget

Oppsal Orientering

48:05

+11:45

korriger

DSQ

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

31:47

korriger

39 82 74 35 51 55 61 57 58 63 69 76 3...

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

50:52

+0:00

korriger

2.

Erling Hobøl

Oppsal Orientering

55:13

+4:21

korriger

3.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

56:10

+5:18

korriger

4.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

59:49

+8:57

korriger

5.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

1:06:21

+15:29

korriger

6.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

1:13:35

+22:43

korriger

7.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:16:15

+25:23

korriger

75 56

Brutt

Stein Mella

Oppsal Orientering

30:03

korriger

56 154 63 69 165 82 76 31 65 48 175 151

Brutt

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

24:41

+0:00

korriger

2.

Lars Klyve

Oppsal Orientering

35:33

+10:52

korriger

DNS

Kjell Winther

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: Skygge

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Solem

Oppsal Orientering

+0:00

korriger

1.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

+0:00

korriger

1.

Trinelise Veslum

Oppsal Orientering

+0:00

korriger

Klasse: Publikum

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

+0:00

korriger

1.

Nina Solem

+0:00

korriger

1.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

+0:00

korriger

1.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

+0:00

korriger

1.

Hilde Amundsen

+0:00

korriger

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

36:37

+0:00

korriger

2.

Silje Syversen

Oppsal Orientering

55:11

+18:34

korriger

DNS

Mila Zaharinova

Oppsal Orientering

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 september 2020, 20:38:18

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

85

Antall startet:

78