Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2020Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 20, Nattløp Tillerskogen 15. september 2020

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Sramota

NTNU

11:23

+0:00

7:35

2.

Atle Briskemyr

Nordic Semi Conductor

18:12

+6:49

12:08

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Frida Øygard

NTNUI

45 51 38 36 35 58 64 150 175

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

29:29

+0:00

11:20

2.

Kristine Haug

Skoleelev

38:08

+8:39

14:40

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ida Noddeland

Nordic Semiconductors

43:42

31 35 36 38 39 31 58 60 150

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

39:18

+0:00

11:33

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

39:59

+0:00

22:12

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

COWI

39:33

+0:00

15:12

2.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

49:06

+9:33

18:53

Arrangør

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

Arrangør

Gøril Eide

Trondheim kommune

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Siw Selleg

Trondheim kommune

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Bufetat

38:07

+0:00

14:39

2.

Hilde Forbord

Big Bite

40:54

+2:47

15:43

3.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

58:07

+20:00

22:21

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

38:13

+0:00

14:41

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

56:48

+18:35

21:50

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

57:41

+19:28

22:11

4.

Hege Bolås

Equinor BIL

1:01:47

+23:34

23:45

Arrangør

Mona Sæther

Trondheim kommune

Arrangør

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

Arrangør

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

Arrangør

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

41:45

+0:00

23:11

2.

Vigdis Heimly

NTNU

45:54

+4:09

25:30

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

47:59

+0:00

18:27

2.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:09:16

+21:17

26:38

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:09:46

+0:00

38:45

Arrangør

Kirsten Repvik

Trondheim Kommune

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Størk Lien

NVE

33:10

+0:00

12:17

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Størset

Enova

35:48

+0:00

10:31

2.

Erik Frøseth

Bouvet

37:09

+1:21

10:55

3.

Ole Hulbak

Hemsedal il

42:37

+6:49

12:32

4.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

54:42

+18:54

16:05

5.

Jan Kondula

Equinor BIL

57:52

+22:04

17:01

6.

Sebastian Blasius

ARM

58:36

+22:48

17:14

7.

Torgeir Haaland

Equinor BIL

1:05:54

+30:06

19:22

8.

JanSramota

NTNU

1:17:41

+41:53

22:50

DSQ

Ola Keiserås

Eget

30:53

58

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Are Gausen

Alva

45:36

35 55 58 64 150

DSQ

Magnus Bolås

Eget

1:08:29

58 39 35 55 58 64 150 175

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

24:29

+0:00

7:12

2.

Truls Bjørklund

Microsoft

57:32

+33:03

16:55

3.

Anthony Bossard

Nordic Semiconductor

58:11

+33:42

17:06

DSQ

Halvor Lund

Bekk

28:09

58 60 150 175

DSQ

Eric Young

Statens vegvesen

43:21

150

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

34:49

+0:00

12:53

DSQ

Snorre Gangaune

Statkraft

41:20

64

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

30:51

+0:00

9:04

2.

Snorre Hansen

Statens Vegvesen

31:43

+0:52

9:19

3.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

32:16

+1:25

9:29

4.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

35:45

+4:54

10:30

5.

Jørn Foros

SINTEF Energi

57:28

+26:37

16:54

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

30:01

+0:00

8:49

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

35:57

+5:56

10:34

3.

Olle Malmring

Trondheim kommune

36:52

+6:51

10:50

4.

Eivind Lona

SINTEF

41:35

+11:34

12:13

5.

Øystein Husby

Statnett

43:50

+13:49

12:53

6.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

47:40

+17:39

14:01

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

30:52

+0:00

11:25

2.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

34:00

+3:08

12:35

3.

Odd Magne Reitan

Microchip

34:28

+3:36

12:45

4.

Arild Heggeset

Skaun Kommune

36:10

+5:18

13:23

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Powel

32:10

+0:00

9:27

2.

Agnar Renolen

eMap

34:35

+2:25

10:10

3.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

34:54

+2:44

10:15

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

42:25

+10:15

12:28

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Haugan

Equinor BIL

31:46

+0:00

11:45

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

36:27

+4:41

13:30

3.

Bobo Nordahl

NGU

43:29

+11:43

16:06

4.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

45:07

+13:21

16:42

5.

Erling Bye

BDO AS

54:27

+22:41

20:10

Arrangør

Sturla Sæther

Equinor BIL

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

33:10

+0:00

9:45

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

37:40

+4:30

11:04

2.

Jostein Mårdalen

NGU

37:40

+4:30

11:04

4.

Olve Mogstad

Statnett

1:01:51

+28:41

18:11

DSQ

Stein Ivar Foss

Sit Studentsamskipnaden

48:56

58

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ola Eiken

Quad geometrics

10:19

45 47 51 58 39 35 55 58 64 150 175

DSQ

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:05:57

39 35

Arrangør

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

57:37

+0:00

16:56

2.

John Lerli

Trønderbladet

1:11:16

+13:39

20:57

DSQ

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

10:12

31 35 36 38 39 31 44 45 47 51 31 57 5...

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

46:21

+0:00

17:49

DSQ

Klaus Livik

Powel

44:10

60

DSQ

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:10:57

150

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

49:33

+0:00

14:34

Kl. H 65-69

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Rø

St Olavs Hospital

46:12

+0:00

25:40

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Damås

Skanska Aktiv

39:58

+0:00

15:22

2.

Terje Hansen

Politiet

41:09

+1:11

15:49

3.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

43:36

+3:38

16:46

4.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

45:54

+5:56

17:39

5.

Ole Lutro

NGU

48:44

+8:46

18:44

6.

Nils Olav Vennevik

Eget

51:25

+11:27

19:46

7.

Pål Skyberg

Evry

52:52

+12:54

20:20

8.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:00:02

+20:04

23:05

9.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:01:39

+21:41

23:42

10.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:02:47

+22:49

24:08

11.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:10:03

+30:05

26:56

12.

Halvor Flatberg

NTNU

1:10:20

+30:22

27:03

DSQ

Frode Stensrud

Eget

58:15

150

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Trondheim kommune

33:59

+0:00

18:52

2.

Martin Melhuus

Veritas

36:32

+2:33

20:17

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

48:35

+0:00

18:41

2.

Leif Engen

Eget

49:25

+0:50

19:00

3.

Torgeir Iversen

Evry

55:10

+6:35

21:13

4.

Knut Skjesol

Statkraft

1:05:39

+17:04

25:15

5.

Tore Brurok

Eget

1:07:46

+19:11

26:03

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:09:28

+20:53

26:43

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

52:53

44

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:29:03

+0:00

26:11

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

45:54

+0:00

25:30

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

47:15

+1:21

26:15

3.

Finn Bjørgum

Eget

51:18

+5:24

28:30

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

56:22

+0:00

21:40

2.

Eigil Sørli

Q-Free

1:01:09

+4:47

23:31

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

51:46

+0:00

28:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2020, 11:16:37

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

120

Antall startet:

120