Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anton Nomeland | Byåsen IL | 19:14 | +0:00 | ||||
2. | Even Asdøl | Freidig | 24:29 | +5:15 | ||||
3. | Sverre Bøhle | Freidig | 26:16 | +7:02 | ||||
4. | Ivar Sæheim | OL Trollelg | 30:18 | +11:04 | ||||
5. | Vera Sandquist | OL Trollelg | 31:36 | +12:22 | ||||
6. | Ida Sofie Pedersen Karlsvik | Byåsen IL | 34:06 | +14:52 | ||||
7. | Ingrid Bergljot Raanes-Fjelnseth | Freidig | 36:12 | +16:58 | ||||
8. | Endre Krogh | Freidig | 36:43 | +17:29 | ||||
DNS | Torstein Wold Aalde | Freidig | ||||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Alice Skovholt Bonnemaire | Freidig | 14:30 | +0:00 | ||||
2. | Vilde Nordgård Leiren | Byåsen IL | 14:32 | +0:02 | ||||
3. | Hedda Sæbø | Nidarøst OK | 15:24 | +0:54 | ||||
4. | Lina Sandquist | OL Trollelg | 19:06 | +4:36 | ||||
5. | Agnes Wullum-Vestad | Wing OK | 21:15 | +6:45 | ||||
6. | Guro Haaland | Wing OK | 23:43 | +9:13 | ||||
7. | Lily Alexandra Morgan | Malvik IL | 24:54 | +10:24 | ||||
8. | Ida Grønvik Kvalen | Freidig | 29:47 | +15:17 | ||||
9. | Saga Melbye-Berg | Wing OK | 31:44 | +17:14 | ||||
10. | Eirill Hagelid Norheim | Freidig | 31:46 | +17:16 | ||||
11. | Eira Forsbak Asplem | Freidig | 32:44 | +18:14 | ||||
12. | Emma Imsland | Wing OK | 32:46 | +18:16 | ||||
13. | Sofie Denstad Eilertsen | Wing OK | 34:34 | +20:04 | ||||
14. | Maja Sjøgren Carlsen | Freidig | 36:31 | +22:01 | ||||
15. | Hanna Othea Raanes-Fjelnseth | Freidig | 40:51 | +26:21 | ||||
DNS | Eva Amundsen | Freidig | ||||||
DNS | Tuva Holck Sandberg | Wing OK | ||||||
DNS | Mari Uleberg | Wing OK | ||||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Wollan Benum | Byåsen IL | 18:42 | +0:00 | ||||
2. | Ine Bohnhorst Tegdan | Freidig | 20:43 | +2:01 | ||||
3. | Marie Wollan Benum | Byåsen IL | 24:22 | +5:40 | ||||
4. | Juni Hagelid Norheim | Freidig | 25:50 | +7:08 | ||||
5. | Annika Lund Eikrem | Freidig | 26:34 | +7:52 | ||||
6. | Ingeborg Kolstad | Wing OK | 26:37 | +7:55 | ||||
7. | Louise Hals Stensrud | OL Trollelg | 35:16 | +16:34 | ||||
8. | Mari Lauvstad Brenne | Byåsen IL | 46:03 | +27:21 | ||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Una Kittilsen | Freidig | 22:20 | +0:00 | ||||
2. | Maria Strømdal Wik | Freidig | 23:18 | +0:58 | ||||
3. | Sigrid Haugskott | OL Trollelg | 26:12 | +3:52 | ||||
4. | Solveig Louise Nissen | Freidig | 26:33 | +4:13 | ||||
5. | Anna Aurora Nolte | Freidig | 27:26 | +5:06 | ||||
6. | Malin Nordgård Leiren | Byåsen IL | 27:46 | +5:26 | ||||
7. | Tora Kittilsen | Freidig | 28:51 | +6:31 | ||||
8. | Lina Storler Snøfugl | Freidig | 29:21 | +7:01 | ||||
9. | Vilde Talgø-Kristiansen | Freidig | 34:00 | +11:40 | ||||
10. | Åsa Bull | Byåsen IL | 35:40 | +13:20 | ||||
DSQ | Hannah Tyvold | Byåsen IL | 32:52 | 160 167 45 139 | ||||
Klasse: D 17-20 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Omholt Berrefjord | Lardal OL | 36:38 | +0:00 | ||||
Avlest | Hanne Helmine Rogstad | Nidarøst OK | 34:18 | |||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erlend Grønli | Freidig | 14:44 | +0:00 | ||||
2. | Dagfinn Stenvik | Byåsen IL | 16:31 | +1:47 | ||||
3. | Olav Moxness | Byåsen IL | 20:49 | +6:05 | ||||
4. | Fredrik Hals Stensrud | OL Trollelg | 27:49 | +13:05 | ||||
5. | Martin Randli Elden | Freidig | 28:58 | +14:14 | ||||
6. | Vegard Sundal | Byåsen IL | 33:17 | +18:33 | ||||
7. | Eivind Søberg Mjaaland | Nidarøst OK | 34:44 | +20:00 | ||||
8. | Paul Kampfer | Nidarøst OK | +0:0-44 | |||||
DNS | Sigve Bohnhorst Tegdan | Freidig | ||||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Alf Petter Lynum | Freidig | 19:25 | +0:00 | ||||
2. | Anders Berge Mjølhus | OL Trollelg | 21:04 | +1:39 | ||||
3. | Ludvik Storler Snøfugl | Freidig | 21:16 | +1:51 | ||||
4. | Loke Strøm Haugsnes | Wing OK | 22:41 | +3:16 | ||||
5. | Aslak Moxness | Byåsen IL | 25:13 | +5:48 | ||||
6. | Hallvard Hellevik | Freidig | 25:29 | +6:04 | ||||
7. | Vebjørn Bergh-Hansen | Byåsen IL | 26:15 | +6:50 | ||||
8. | Jakob Jøsang With | Wing OK | 27:16 | +7:51 | ||||
9. | Johannes Stordal | Byåsen IL | 37:39 | +18:14 | ||||
DNS | Sivert Sæther Levin | Freidig | ||||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emil Grønli | Freidig | 21:28 | +0:00 | ||||
2. | Iver Dalsaune Thun | Freidig | 21:51 | +0:23 | ||||
3. | Kristoffer Strømdal Wik | Freidig | 22:56 | +1:28 | ||||
4. | Kristoffer Lerli | Melhus IL | 23:46 | +2:18 | ||||
5. | Emil Reinertsen Leroyer | Freidig | 25:13 | +3:45 | ||||
6. | Magne Guttvik | Wing OK | 26:52 | +5:24 | ||||
7. | Vegard Lereim Storli | Freidig | 27:08 | +5:40 | ||||
8. | Jørgen Aune | Byåsen IL | 28:13 | +6:45 | ||||
9. | Herman Bruchmüller Sundt | Byåsen IL | 28:20 | +6:52 | ||||
10. | Ådne Stordal | Byåsen IL | 31:30 | +10:02 | ||||
11. | Sander M Jensen | Byåsen IL | 35:32 | +14:04 | ||||
12. | Aksel Viken | Byåsen IL | 36:17 | +14:49 | ||||
Klasse: N2-Ã¥pen 10-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marte Asdøl | Freidig | 24:51 | +0:00 | ||||
2. | Ella Horvik Kvaale | Freidig | 26:04 | +1:13 | ||||
3. | Jens Hallvar Nordstrand | Freidig | 27:02 | +2:11 | ||||
3. | Bjørn Isak Pedersen Karlsvik | Byåsen IL | 27:02 | +2:11 | ||||
5. | Samuel Knudsen Olavsbye | OL Trollelg | 35:13 | +10:22 | ||||
Klasse: D 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Irene Storler Snøfugl | Freidig | 14:03 | +0:00 | ||||
2. | Marit Storler Snøfugl | Freidig | 15:01 | +0:58 | ||||
3. | Vilde Haaland | Wing OK | 15:53 | +1:50 | ||||
4. | Sara Grande Molden | Freidig | 20:57 | +6:54 | ||||
5. | Liv Ingrid Søberg Mjaaland | Nidarøst OK | 51:00 | +36:57 | ||||
DNS | Åse Hoff Bjørklund | Nidarøst OK | ||||||
Klasse: H 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Leo Benjamin Morgan | Malvik IL | 15:54 | +0:00 | ||||
2. | Filip Leonard Nolte | Freidig | 16:12 | +0:18 | ||||
3. | Linus Fossum Malmring | Freidig | 19:00 | +3:06 | ||||
4. | Valentin Kampfer | Nidarøst OK | 20:06 | +4:12 | ||||
5. | Even Hoff Bjørklund | Nidarøst OK | 21:00 | +5:06 | ||||
6. | Trygve Bøhle | Freidig | 21:23 | +5:29 | ||||
DNS | Sigurd Wold Aalde | Freidig | ||||||
Klasse: CÃ¥pen 10-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Sundal | Byåsen IL | 21:49 | +0:00 | ||||
2. | Sindre Soltveit | OL Trollelg | 27:45 | +5:56 | ||||
3. | Maya El Deek | Nidarøst OK | 50:40 | +28:51 | 77 | |||
4. | Sandra Skogstad Danielsen | Nidarøst OK | 51:36 | +29:47 | ||||
Klasse: BÃ¥pen13-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | Anna Heksem Leraand | OL Trollelg | ||||||
Klasse: sjåfør | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Einar Pedersli | OL Trollelg | 5:13 | +0:00 |
Sist oppdatert: | 17 september 2020, 16:51:37 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 103 |
Antall startet: | 94 |