Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusell løp 6 16. september 2020

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annika Tollefsen

Gjerdrum OL

53:12

+0:00

2.

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

1:12:21

+19:09

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

32:16

+0:00

2.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

39:19

+7:03

3.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

39:54

+7:38

4.

Pål Stenslet

Privat

41:03

+8:47

5.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

42:09

+9:53

6.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

48:57

+16:41

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

35:12

+0:00

2.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

38:43

+3:31

3.

Ella Sofia Gudim Haug

Gjerdrum OL

47:03

+11:51

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

36:35

+0:00

2.

KJjetil Haug

Gjerdrum OL

53:32

+16:57

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

30:50

+0:00

2.

Mary Elanor Mclaughlin

Gjerdrum OL

42:12

+11:22

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Gjerdrum OL

26:11

+0:00

2.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

28:01

+1:50

3.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

29:10

+2:59

4.

Hans Larsen

Gjerdrum IL

36:03

+9:52

5.

Per Magnus Lynne

Ullensaker OL

41:55

+15:44

6.

Martin Reistadbakk

Gjerdrum OL

42:09

+15:58

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klara Slåstad

Ullensaker OL

18:06

+0:00

2.

Tyri Lysaker Stakivk

Gjerdrum OL

27:31

+9:25

3.

Elida Riise Bergheim

Gjerdrum OL

27:33

+9:27

4.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

28:58

+10:52

5.

Astrid Haugen Øgård

Ullensaker OL

47:46

+29:40

6.

Eiril Synsfjell

Gjerdrum OL

+0:0-6

6.

Eira Svergja Rustad

Gjerdrum OL

+0:0-6

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

28:58

+0:00

2.

Vettle Eggen Andreassen

Ullensaker OL

32:07

+3:09

3.

Håkon Lynne

Ullensaker OL

34:30

+5:32

4.

Kasper Svergja Rustad

Gjerdrum OL

+0:0-58

4.

Tryggve Svergja Rustad

Gjerdrum OL

+0:0-58

4.

Fredrik Silkoset

Gjerdrum OL

+0:0-58

4.

Eldar Synsfjell

Gjerdrum OL

+0:0-58

4.

Nisha Phio-On Muang-On

Gjerdrum OL

+0:0-58


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2020, 15:48:49

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

36

Antall startet:

36