Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kraftløpet 27. september 2020

Klasse: H17 Kraftløpet

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Opsahl

Eidsvoll OL

2:06:00

+0:00

2.

Trygve Tømta

Raumar Orientering

2:30:08

+24:08

3.

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

2:52:53

+46:53

4.

Arne Saxhaug

Raumar Orientering

2:54:14

+48:14

5.

Christoffer Sletten

Raumar Orientering

2:55:18

+49:18

6.

Geir Ødegård

Fossum IF

3:01:28

+55:28

7.

Geir Myhr Øien

Ringsaker OK

3:25:04

+1:19:04

8.

Emil B. Strand

Raumar Orientering

3:25:30

+1:19:30

DSQ

Simen Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

2:51:01

32 90 52 31 85 34 95

DSQ

Håvard Gundersen

Raumar Orientering

2:51:03

32 90 52 31 85 34 95

DSQ

Erlend Gundersen

Raumar Orientering

2:51:05

32 90 52 31 85 34 95

DSQ

Magnus Grøneng

Klasse: D17 Kraftløpet

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ragnhild Aas

3:08:19

54 32 90 52

DSQ

Ingrid Aas

Fossum IF

3:09:06

49 41 36 50 56 57

DSQ

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

3:49:36

32 90 52

Brutt

Anna Opsahl

EOL

Klasse: H17 Kraftkorten

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Kronberg

Raumar Orientering

2:03:46

+0:00

2.

Geir Johan Andersen

Raumar Orientering

2:04:50

+1:04

3.

Tor Strand

Raumar Orientering

2:06:54

+3:08

4.

Knut Øsmundset

Raumar Orientering

2:11:08

+7:22

5.

Knut Saxhaug

Raumar Orientering

2:11:24

+7:38

6.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

2:18:30

+14:44

7.

Terje Antonsen

Raumar Orientering

2:25:16

+21:30

8.

Kjell Vidar Sigvartsen

2:25:22

+21:36

9.

Tom Eidsether

Raumar Orientering

2:27:31

+23:45

10.

Eivind Engh

Raumar Orientering

2:48:02

+44:16

DSQ

Kenneth Eik

Raumar Orientering

2:29:57

54 52

Klasse: D17 Kraftkorten

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hanssen

Østmarka OK

2:05:09

+0:00

Klasse: H-16 Kraftkorten

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eik

Raumar Orientering

2:11:35

+0:00

Klasse: Kraftsprinten

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Slåstad

Raumar Orientering

41:00

+0:00

2.

Erik Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

41:02

+0:02

3.

Alvin Andersen Maribo

Raumar Orientering

41:04

+0:04

4.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

43:23

+2:23

5.

Even Engh

Raumar Orientering

44:24

+3:24

6.

Jan Tore Gundersen

Raumar Orientering

57:22

+16:22

7.

Nils Aas Ødegård

Fossum IF

1:04:40

+23:40

8.

Martin Aas Ødegård

Fossum IF

1:04:41

+23:41

9.

Berit Saxhaug

Raumar Orientering

1:05:36

+24:36

10.

Tina Bjørnstad

Raumar Orientering

1:05:38

+24:38

11.

Lars Saxhaug

Raumar Orientering

1:06:50

+25:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 september 2020, 13:50:28

Arrangør:

Eidsvoll OL

Antall deltagere:

40

Antall startet:

40