Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gimse by Night, fellesstart 30. september 2020

Klasse: AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

NTNUI

36:59

+0:00

6:29

2.

Marius Aurebekk

Kristiansand OK

37:07

+0:08

6:30

38

3.

Jørgen Baklid

NTNUI

37:17

+0:18

6:32

4.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

37:37

+0:38

6:35

5.

Tobias Alstad

Frol IL

37:53

+0:54

6:38

6.

Emil Granqvist

NTNUI

37:58

+0:59

6:39

7.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

38:20

+1:21

6:43

8.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

38:24

+1:25

6:44

9.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

38:30

+1:31

6:45

38

10.

Tobias Kristensen

NTNUI

38:46

+1:47

6:48

38

11.

Isak Bergset

Frol IL

38:50

+1:51

6:48

12.

Håkon Raadal Bjørlo

NTNUI

39:03

+2:04

6:51

13.

Sigurd Paulsen Vie

NTNUI

39:11

+2:12

6:52

38 45

14.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

39:45

+2:46

6:58

15.

Anders Vestøl

NTNUI

40:01

+3:02

7:01

16.

Ola Keiserås

IL Leik

40:38

+3:39

7:07

17.

Aslak Heimdal

NTNUI

41:47

+4:48

7:19

18.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

41:51

+4:52

7:20

19.

Håkon Holstad

Freidig

41:54

+4:55

7:21

20.

Eskil Frøisland

Vang OL

42:06

+5:07

7:23

42

21.

Mikkel Holt

Freidig

42:25

+5:26

7:26

22.

Are Wigaard

NTNUI

42:38

+5:39

7:28

23.

Simen Spets Storhov

Freidig

42:55

+5:56

7:31

24.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

43:21

+6:22

7:36

25.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

43:51

+6:52

7:41

35

26.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

44:03

+7:04

7:43

27.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

44:08

+7:09

7:44

28.

Lars Sandstad

Freidig

44:10

+7:11

7:44

29.

Mathias Bjugan

NTNUI

44:50

+7:51

7:51

30.

Njaal Ellegaard Melby

NTNUI

44:56

+7:57

7:52

31.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

44:57

+7:58

7:53

32.

Erik Gustafsson

NTNUI

44:59

+8:00

7:53

33.

Vegard Kittilsen

Freidig

45:09

+8:10

7:55

34.

Markus Glad

Emblem IL

45:11

+8:12

7:55

35.

Emil Grønli

Freidig

46:06

+9:07

8:05

36.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

46:12

+9:13

8:06

37.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

46:26

+9:27

8:08

42

38.

Tristan Halvorsen

Freidig

46:27

+9:28

8:08

39.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

46:28

+9:29

8:09

40.

Herman Ryen Martinsen

NTNUI

47:53

+10:54

8:24

41.

Vegard Storli

Freidig

48:02

+11:03

8:25

42.

Jørgen Fiskum

Freidig

48:39

+11:40

8:32

43.

Eirik Blågestad

Fredrikstad SK

48:55

+11:56

8:34

45

44.

Øyvind Wiggen

NTNUI

50:26

+13:27

8:50

45.

Adrian Opheim

NTNUI

50:35

+13:36

8:52

46.

Ida Lindkvist

NTNUI

51:25

+14:26

9:01

48 47 45

47.

David Runde

Kristiansand OK

51:29

+14:30

9:01

48.

Anna Aurora Nolte

Freidig

55:01

+18:02

9:39

34 33 39 36 41 42 46 45 44 45 48 45

49.

Marius Staff

NTNUI

56:54

+19:55

9:58

50.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

57:40

+20:41

10:07

51.

Agnar Renolen

Wing OK

1:01:57

+24:58

10:52

38 33

52.

John Runde

NTNUI

1:06:39

+29:40

11:41

53.

Sverre Hellevik

Freidig

1:08:02

+31:03

11:56

54.

Håvard Lien Kårjord

Melhus IL

1:11:45

+34:46

12:35

DSQ

Even Lindaas

Vang OL

13:45

34 33 39 36 41 42 46 45 43 44 45 48 4...

DSQ

Jo Even Kolstad

Freidig

37:34

35 34 33 39 41 42 46 45 43 44 45 48 4...

DSQ

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

41:58

43 45 45

DSQ

Johan Grahn

NTNUI

44:19

35 34 33 39 45 45

DSQ

Petter Andreas Lona

Wing OK

57:25

44

DNS

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI

DNS

Bendik Eliassen

Fredrikstad SK

DNS

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

DNS

Bjørn Lundanes

NTNUI

DNS

Marius Pytten

NTNUI

DNS

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

DNS

Styrk Hundseid Kamsvåg

NTNUI

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

23:56

+0:00

7:30

2.

Nora Halvorsen

Freidig

28:39

+4:43

8:58

3.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

29:35

+5:39

9:16

4.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

31:44

+7:48

9:56

5.

Carole Pauli

OLC Kapreolo

35:19

+11:23

11:04

6.

Arild Heggeset

Freidig

35:53

+11:57

11:14

7.

Ingvil Snøfugl

Freidig

39:18

+15:22

12:19

8.

Andrè Guerotto

Klubbløs

39:21

+15:25

12:20

9.

Simon Lund Eikrem

Freidig

42:16

+18:20

13:14

10.

Trine Sunnset

Melhus IL

42:32

+18:36

13:20

48 47 46 45

11.

Mona Windseth

Melhus IL

42:47

+18:51

13:24

12.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

43:01

+19:05

13:29

13.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

43:49

+19:53

13:44

14.

John Magnus Prestmo

Melhus IL

45:34

+21:38

14:17

15.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

46:32

+22:36

14:35

16.

Annika Lund Eikrem

Freidig

48:13

+24:17

15:06

17.

Nils Olav Vennevik

Freidig

48:19

+24:23

15:08

DSQ

Svein Olav Åmot

IL Leik

48:25

43 44 45 48 46 45

Brutt

Erik Bakk

Melhus IL

DNS

Egil Repvik

OL Trollelg

DNS

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

DNS

Hallvard Hellevik

Freidig

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Trondvold

Melhus IL

35:09

+0:00

16:07

2.

Hanne Døhl

Melhus IL

35:15

+0:06

16:10

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frei Cornelius

Melhus IL

42:38

35:49

52

Bente Marit Ekker

Melhus IL

42:34

35:46

Erik W Bakk

Melhus IL

8:00

6:43

Klasse: AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

36:25

+0:00

8:58

2.

Mari Eidsmo

Freidig

36:27

+0:02

8:58

3.

Jon Røstum

OL Gaula

36:34

+0:09

9:00

4.

Emma Arnesen

Byåsen IL

38:19

+1:54

9:26

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

38:28

+2:03

9:28

6.

Ane Dyrkorn

NTNUI

38:32

+2:07

9:29

7.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

38:40

+2:15

9:31

8.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

39:08

+2:43

9:38

38 35

9.

Pål Kittilsen

Freidig

39:55

+3:30

9:49

10.

Atle Pedersen

Melhus IL

42:10

+5:45

10:23

11.

Frode Haugskott

OL Trollelg

43:15

+6:50

10:39

12.

Ane Nielsen Solberg

NTNUI

44:43

+8:18

11:00

13.

Nina Asheim Birkeland

NTNUI

44:47

+8:22

11:01

14.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

45:18

+8:53

11:09

33

15.

Åse Bergan

NTNUI

46:22

+9:57

11:25

16.

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

46:55

+10:30

11:33

17.

Idunn Haavengen

NTNUI

49:29

+13:04

12:11

18.

Ingvild Wang

NTNUI

49:40

+13:15

12:13

19.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

50:44

+14:19

12:29

33

20.

Tora Kittilsen

Freidig

51:21

+14:56

12:38

21.

Mathea Spets Storhov

Freidig

55:10

+18:45

13:35

22.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

55:22

+18:57

13:38

23.

Solveig Louise Nissen

Freidig

55:25

+19:00

13:38

24.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

56:14

+19:49

13:51

25.

Eivind Lona

Wing OK

59:04

+22:39

14:32

26.

Hanne Vassend

NTNUI

59:26

+23:01

14:38

27.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:03:01

+26:36

15:31

28.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

1:03:03

+26:38

15:31

29.

Maria Strømdal Wik

Freidig

1:07:10

+30:45

16:32

30.

John Lerli

Melhus IL

1:07:18

+30:53

16:34

31.

Magnus Landstad

Freidig

1:35:11

+58:46

23:26

DSQ

Tina Strømdal Wik

Freidig

34:05

37 38 40 36 34 33 39 35 43 47 49 57 10...

DSQ

Lina Storler Snøfugl

Freidig

1:01:01

35 43 47 49 57

DNS

Jens Even Storhov

Freidig


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 oktober 2020, 19:04:27

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

127

Antall startet:

116