Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang 3. oktober 2020

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristan Alstad

Frol IL

17:33

Håkon Hemming

Frol IL

17:41

138

Ann Kristin Alstad

Frol IL

30:17

Thea Emilie Alstad

Frol IL

30:15

Debbie Mccal

Frol IL

22:24

Oliver Mccal

Frol IL

16:04

Tomas Mccal

Frol IL

22:27

Johanne Munkeby

Frol IL

17:37

Veronica Leithe

Frol IL

17:36

Hanna Spets Haug

OK Skøynar

30:56

Signe Spets Haug

OK Skøynar

30:57

Sigrid Hammervik Vestrum

OK Skøynar

20:02

138 112 113 135 136 249

Mali Gudding

Frol IL

Tiril Gudding

Frol IL

45:05

138 112 113 136

Marius Enes

Verdal OK

41:32

Oskar Ingebrigtsen

Verdal OK

41:30

Johannes Ingebrigtsen

Verdal OK

43:09

Berit Haga

Verdal OK

40:55

Andrea Myrvold

Verdal OK

23:54

Erika Storhaug

Verdal OK

17:14

Kirsten Marie Lynum

OK Skøynar

30:32

Petter Lynum Ingulfsvand

OK Skøynar

30:57

Ingrid Lynum Ingulfsvann

OK Skøynar

30:24

Ingrid Gudding

Verdal OK

13:34

Ida Johanne Lian

Frol IL

23:59

Otelie Lian Strand

Frol IL

23:53

Sigrid Lian Strand

Frol IL

24:25

Stein Håvard Alstad Forfot

Frol IL

27:02

Elise Taylor Spets

OK Skøynar

Inger Lise Hammervik Vestrum

OK Skøynar

Tiril Dalen

Frol IL

24:25

Hermine Dalen

Frol IL

28:44

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

30:24

Julian Enes Tromsdal

Verdal OK

19:25

Maren Valstad Enes

Verdal OK

21:58

Malin Enes Tromsdal

Verdal OK

21:53

Isa G Dalen

Frol IL

30:04

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matias Skjørholm Dillan

Verdal OK

13:18

+0:00

2.

Morten Hvesser

Verdal OK

17:19

+4:01

3.

Svein Erik Myrvold

Verdal OK

20:11

+6:53

118

4.

Arnstein Solberg

Verdal OK

20:25

+7:07

4.

Jonas Solberg

Verdal OK

20:25

+7:07

6.

Ada Bjugan

Verdal OK

21:15

+7:57

6.

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

21:15

+7:57

8.

Anne Haugskott Bjugan

Verdal OK

22:25

+9:07

9.

Even Ydse Sivertsen

Verdal OK

23:32

+10:14

10.

Lars Håkon Bjugan

Verdal OK

23:35

+10:17

11.

Mats Granaunet

Frol IL

23:44

+10:26

12.

Adam Hvesser

Verdal OK

23:57

+10:39

13.

Anne Berit Ydse Larsen

Verdal OK

24:10

+10:52

116

14.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

24:12

+10:54

15.

Grete Salater

Frol IL

24:27

+11:09

16.

Petter Løvås Valstad

Frol IL

24:58

+11:40

17.

Astrid Svendgård

Frol IL

25:03

+11:45

18.

Live Marie Langøygard

Frol IL

25:05

+11:47

19.

Ludvig Langøygard

Frol IL

25:09

+11:51

20.

Olav Magne Svendgård

OK Skøynar

26:02

+12:44

21.

Brage Reinås

Frol IL

27:04

+13:46

22.

Gro Teodorsen

Frol IL

27:07

+13:49

23.

Trym Ness-Jensen

Frol IL

27:49

+14:31

24.

Lisbeth Johansen

Frol IL

28:06

+14:48

25.

Magnus Jenssen

Frol IL

28:12

+14:54

26.

Hans Moltzau

Frol IL

28:32

+15:14

27.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

28:35

+15:17

28.

Ann Sissel Vehus

Verdal OK

29:26

+16:08

29.

Lene Jacobsen

Frol IL

29:43

+16:25

30.

Heidi Rånes

Verdal OK

29:49

+16:31

31.

Ida Årstadvold

Verdal OK

30:21

+17:03

32.

Tiril Gudding

Frol IL

30:23

+17:05

33.

Maren Musum

Verdal OK

30:25

+17:07

34.

Johannes Matberg

Frol IL

30:56

+17:38

35.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

31:03

+17:45

36.

Fritjof Skjellegrind

Frol IL

31:08

+17:50

37.

Hans Kristian Musum

Verdal OK

31:10

+17:52

38.

Eli Kristoffersen

Verdal OK

31:48

+18:30

39.

Kari Halvorsen Melbye

Verdal OK

32:37

+19:19

40.

Eivind Ness- Jensen

Frol IL

32:46

+19:28

41.

Ingrid Gudding

Verdal OK

33:32

+20:14

42.

Malin Bakkan Brenne

Frol IL

36:23

+23:05

43.

Erik Svendgård Hemming

Frol IL

39:14

+25:56

44.

Kari Hynne

Verdal OK

39:25

+26:07

45.

Janne Rotmo

Verdal OK

39:26

+26:08

46.

Jørgen Julstad Nilsen

Frol IL

39:48

+26:30

47.

Emil Julstad Sivertsen

Frol IL

39:57

+26:39

48.

Jenny Dillan

Verdal OK

40:10

+26:52

49.

Birgitte Skjørholm Dillan

Verdal OK

40:57

+27:39

50.

Annbjørg Skjørholm

Verdal OK

41:00

+27:42

50.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

41:00

+27:42

50.

Johan Hynne Skjerve

Frol IL

41:00

+27:42

53.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

41:03

+27:45

54.

Bård Skjørholm

Verdal OK

49:49

+36:31

55.

Nils Skjørholm

Verdal OK

50:05

+36:47

56.

Ane Granaunet

Frol IL

51:55

+38:37

57.

Martin Myrvold

Verdal OK

54:40

+41:22

58.

Kristian Midthjell

Verdal OK

1:09:41

+56:23

DSQ

Sander Matberg

Frol IL

29:08

120

DSQ

John Kvaal

Verdal OK

39:25

135

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kari Bugge

Verdal OK

Unni Clausen

Verdal OK

30:01

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Grønn

Verdal OK

20:28

+0:00

2.

Jonas Alstad

Frol IL

22:16

+1:48

3.

Ovid Baglo Bjørkeng

Verdal OK

23:01

+2:33

4.

Mia Stensland Melbye

Verdal OK

24:11

+3:43

5.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

25:30

+5:02

6.

Marte Skoglund

Frol IL

26:13

+5:45

7.

Knut Skjesol

OK Skøynar

26:23

+5:55

8.

Anton Bjartnes

Verdal OK

26:27

+5:59

9.

Iver Norum Halset

Inderøy il

27:07

+6:39

10.

Knut Sivert Halset

Inderøy il

27:20

+6:52

11.

Per Morten Kvam

Inderøy il

27:32

+7:04

12.

Edvin Sivertsen

Verdal OK

27:39

+7:11

13.

Steinar Kvam

Inderøy il

27:48

+7:20

14.

Lene Ness-Jensen

Frol IL

27:51

+7:23

15.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

28:08

+7:40

16.

Terje Hofstad

Frol IL

28:18

+7:50

17.

Matias Skjørholm Dillan

Verdal OK

28:34

+8:06

18.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

29:46

+9:18

19.

Erik Rånes

Verdal OK

29:51

+9:23

20.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

30:23

+9:55

21.

Vidar Venås

Frol IL

30:53

+10:25

22.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

31:12

+10:44

23.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

31:20

+10:52

24.

Ida Marie Rotmo

Verdal OK

31:31

+11:03

25.

Magnhild Forseth

Frol IL

31:36

+11:08

26.

Harald Bakken

Frol IL

31:51

+11:23

27.

Fridtjof Sandstad

Frol IL

31:55

+11:27

28.

Tom Rune Iversen

Frol IL

32:35

+12:07

29.

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

32:44

+12:16

30.

Sanna Iversen Salater

Frol IL

32:53

+12:25

31.

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

33:15

+12:47

32.

Atle Bakken

Frol IL

33:55

+13:27

33.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

34:00

+13:32

34.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

34:53

+14:25

35.

Trygve Skavhaug

Frol IL

36:08

+15:40

35.

Cathrine Thorhus

Verdal OK

36:08

+15:40

37.

Marianne Langøygard

Frol IL

36:18

+15:50

38.

Kristan Matberg

Frol IL

36:26

+15:58

39.

Magnhild Kvaal

Verdal OK

37:16

+16:48

40.

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

37:52

+17:24

41.

Gunhild Bredesen

Verdal OK

38:32

+18:04

42.

Johannes Gudding

Verdal OK

38:51

+18:23

43.

Selma Langøygard

Frol IL

39:41

+19:13

44.

Jo Langøygard

Frol IL

39:47

+19:19

45.

Arne Espen Dillan

Verdal OK

41:11

+20:43

46.

Marius Musum

Verdal OK

41:51

+21:23

47.

Heidi Krogstad Stendahl

Frol IL

42:24

+21:56

48.

Sigve Bolstad

OK Skøynar

42:33

+22:05

49.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

45:08

+24:40

50.

Alf Dagfinn Ringstad

OK Skøynar

46:32

+26:04

51.

Asbjørn Berg

Inderøy il

47:47

+27:19

52.

Daniel Alstad

Frol IL

55:49

+35:21

53.

Peder Munkeby

Frol IL

57:19

+36:51

DSQ

Randi Jensen

Frol IL

18:30

117 124 121 122

DSQ

Arne Okkenhaug

Verdal OK

21:32

116

DSQ

Mia Reinås

Frol IL

37:32

117 124 121 122 249

DSQ

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

40:15

139

DSQ

Sigurd Jenssen

Frol IL

57:50

120

DSQ

Runar Jensen

Frol IL

59:35

120

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

31:14

+0:00

2.

Einar Lund

Verdal OK

34:28

+3:14

3.

Jan Hruby

Inderøy IL

37:43

+6:29

4.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

43:10

+11:56

5.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

44:20

+13:06

6.

Joar Svendgård

OK Skøynar

44:35

+13:21

7.

Andreas Bolstad

OK Skøynar

46:53

+15:39

8.

Jo Severin Matberg

Frol IL

50:33

+19:19

9.

Elin Sikkeland

Verdal OK

52:00

+20:46

10.

Inge Hafstad

Verdal OK

52:02

+20:48

11.

Marit Svendgård

OK Skøynar

53:07

+21:53

12.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

53:58

+22:44

13.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

57:58

+26:44

14.

Anders Hynne

Frol IL

58:20

+27:06

15.

Hannah Gustad Strøm

OK Skøynar

1:07:05

+35:51

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallbjørn Holberg

OK Skøynar

46:15

+0:00

2.

Trond Iversen

Verdal OK

47:09

+0:54

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

43:18

+0:00

2.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

46:50

+3:32

3.

Martin Vehus Skjerve

Frol IL

47:08

+3:50

4.

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

48:53

+5:35

5.

Gunnar Vatn

Frol IL

55:33

+12:15

6.

Magnus Alstad

Frol IL

57:48

+14:30

7.

Rune Gudding

Verdal OK

57:53

+14:35

8.

Øystein Haug

OK Skøynar

59:22

+16:04

9.

Håkon Hallan

OK Skøynar

1:00:26

+17:08

10.

Vidar Skjerve

Verdal OK

1:00:57

+17:39

11.

Terje Rønning

OK Skøynar

1:01:48

+18:30

12.

Rolf Alstad

Frol IL

1:02:08

+18:50

13.

Ole Andreas Veske

OK Skøynar

1:03:55

+20:37

14.

Øystein Brenna

Frol IL

1:20:23

+37:05

15.

Lars Strøm

OK Skøynar

+0:0-18

DSQ

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

37:19

128 127 133 134 119 123 116 249

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Agnethe Holmsberg

Verdal OK

Johanne Gudding Barli

Verdal OK

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

36:00

Tor Ove Hallem

Verdal OK

Mari Gudding

Verdal OK

Håkon Skjerve

Verdal OK

Margrete Skjerve

Verdal OK

Asbjørn Frøseth

Verdal OK

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

John Sverre Barli

Verdal OK

Hanna Skjerve

Verdal OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 mai 2022, 15:41:25

Arrangør:

Verdal OK

Antall deltagere:

202

Antall startet:

202