Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #10 4. oktober 2020

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

25:01

+0:00

10:05

2.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

28:13

+3:12

11:22

3.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

32:19

+7:18

13:01

4.

Trine Sogn

1:23:47

+58:46

33:47

5.

Antje Reichenbach

Oppsal Orientering

1:25:22

+1:00:21

34:25

6.

Frøydis Frostmo

1:50:00

+1:24:59

44:21

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

32:50

+0:00

13:24

2.

Per Arne Arnesen

Nordre Follo Orientering

33:44

+0:54

13:46

3.

Berit Danielsen

Tyrving IL

35:34

+2:44

14:31

4.

Oskar Einstabland

Nordre Follo Orientering

38:26

+5:36

15:41

5.

Elin Ekeberg

Tyrving IL

40:05

+7:15

16:21

6.

Per Fosser

Heming Orientering

42:00

+9:10

17:08

7.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

48:34

+15:44

19:49

8.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

50:05

+17:15

20:26

9.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

50:15

+17:25

20:30

10.

Martin Olaisen

Nordre Follo Orientering

50:24

+17:34

20:34

11.

Helge Bovim

Tistedalen FL

52:53

+20:03

21:35

12.

Svein Kvalheim

Nordre Follo Orientering

53:09

+20:19

21:41

13.

Øystein Madsen

Haugerud IF

54:01

+21:11

22:02

14.

Sissel Olaisen

Nordre Follo Orientering

55:43

+22:53

22:44

15.

Grete Berntsen

Måren OK

55:58

+23:08

22:50

16.

Ingrid Lome-Hagman

Nordre Follo Orientering

56:13

+23:23

22:56

17.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:03:45

+30:55

26:01

18.

Anne Marit Færden

Nordre Follo Orientering

1:06:16

+33:26

27:02

19.

Vera Telje Sjølie

Nordre Follo Orientering

1:13:58

+41:08

30:11

20.

Katalin Juhasz

1:16:41

+43:51

31:17

21.

Kolbjørn Megard

Nordre Follo Orientering

1:17:15

+44:25

31:31

22.

Harald Wibe

OK Moss

1:22:33

+49:43

33:41

23.

Reidar Stenrud

Måren OK

2:07:31

+1:34:41

52:02

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jøran Kristensen

Heming Orientering

36:34

+0:00

10:37

2.

Morten Due

Måren OK

37:34

+1:00

10:55

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

37:45

+1:11

10:58

4.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

38:04

+1:30

11:03

5.

Martin Granly

Lillomarka OL

40:36

+4:02

11:48

6.

Ove Martinsen

Hauketo IF

40:48

+4:14

11:51

7.

Tor Ringstad

Hedrum OL

40:49

+4:15

11:51

8.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving IL

42:25

+5:51

12:19

9.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

44:38

+8:04

12:58

10.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

44:58

+8:24

13:04

11.

Nils Bøhn

Nordre Follo Orientering

45:47

+9:13

13:18

12.

Per Kaarby

Fossum IF

47:39

+11:05

13:51

13.

Jon Færden

Nordre Follo Orientering

47:49

+11:15

13:54

14.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

48:03

+11:29

13:58

15.

Aleidis Løken

Heming Orientering

48:09

+11:35

13:59

16.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

49:03

+12:29

14:15

17.

Steffen Jevne

Privar

49:13

+12:39

14:18

161

18.

Linn Mei Waaler

Ås-NMBU Orientering

49:14

+12:40

14:18

19.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

49:18

+12:44

14:19

20.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

51:56

+15:22

15:05

21.

Paul Wade

Fossum IF

52:10

+15:36

15:09

22.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

52:18

+15:44

15:12

23.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

54:48

+18:14

15:55

24.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

54:56

+18:22

15:58

25.

Knut-Anders Løken

Fossum IF

56:53

+20:19

16:32

26.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

58:01

+21:27

16:51

27.

Roy Gjerding

OK Moss

58:10

+21:36

16:54

28.

Finn Bovim

Bækkelagets SK

59:25

+22:51

17:16

29.

Anna Lina Toverud

Nordre Follo Orientering

1:00:23

+23:49

17:33

30.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

1:01:52

+25:18

17:59

31.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:04:16

+27:42

18:40

32.

Geir Trøan

Nordre Follo Orientering

1:04:25

+27:51

18:43

33.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:05:07

+28:33

18:55

34.

Håkon Einstabland

Nordre Follo Orientering

1:06:21

+29:47

19:17

35.

Adine Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

1:07:53

+31:19

19:44

36.

Sven Ringstad

1:09:14

+32:40

20:07

37.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

1:23:00

+46:26

24:07

179

38.

Ukjent

1:24:18

+47:44

24:30

39.

Marit Vågsnes

Nordre Follo Orientering

1:29:42

+53:08

26:04

DSQ

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

46:01

178 179 90

DSQ

Rune Halke

Vestre Akers SK

1:28:34

167 168 173 178 179

Brutt

Per Arne Andresen

Nordre Follo Orientering

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Sundby

Larvik OK

43:27

+0:00

8:07

2.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

43:42

+0:15

8:10

3.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

43:57

+0:30

8:12

4.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

48:34

+5:07

9:04

5.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

49:15

+5:48

9:12

6.

Pål Sommerhein

Fossum IF

49:28

+6:01

9:14

7.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

50:38

+7:11

9:27

8.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

51:50

+8:23

9:41

9.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

52:57

+9:30

9:53

10.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

53:46

+10:19

10:02

11.

Morten Heir

Fossum IF

53:53

+10:26

10:04

12.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

53:55

+10:28

10:04

13.

Egon Lundsrud

OK Moss

55:06

+11:39

10:17

14.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

55:29

+12:02

10:22

15.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

55:43

+12:16

10:24

16.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

56:24

+12:57

10:32

17.

Georg A. Bugge

56:53

+13:26

10:37

18.

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

57:06

+13:39

10:40

19.

Donatas Kontautas

OK Moss

57:23

+13:56

10:43

20.

Ola Tellesbø

Hadeland OL

59:15

+15:48

11:04

21.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

1:01:37

+18:10

11:31

22.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:02:32

+19:05

11:41

23.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:03:21

+19:54

11:50

24.

Lorant Farkas

Østmarka OK

1:04:35

+21:08

12:04

25.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:06:18

+22:51

12:23

26.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:08:34

+25:07

12:48

27.

Dag Brenås

Varteig OL

1:09:09

+25:42

12:55

28.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

1:09:38

+26:11

13:00

29.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

1:12:22

+28:55

13:31

30.

John Ytternes

Nordre Follo Orientering

1:12:34

+29:07

13:33

31.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:14:04

+30:37

13:50

32.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:15:09

+31:42

14:02

33.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

1:18:56

+35:29

14:45

34.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

1:21:43

+38:16

15:16

35.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:24:16

+40:49

15:45

36.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens SK

1:24:26

+40:59

15:46

37.

Per Christian Stenshorne

Nydalens SK

1:24:27

+41:00

15:47

38.

Bjørn Fjeldstad

Indre Østfold OK

1:38:23

+54:56

18:23

DSQ

Jurijus Siskovas

Hadeland OL

1:15:11

171 170 169 173 178


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 oktober 2020, 12:05:18

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

110

Antall startet:

110