Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gromløpet - Lillomarka Nord/Sør 10. oktober 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hans Lye

Nydalens SK

31:53

Tarjei Hausken Nordberg

Nydalens SK

20:17

Sigrid Hausken Nordberg

Nydalens SK

28:44

Mathias Hattestad Gautesen

Nydalens SK

20:25

Selma Vilemina Stene

Nydalens SK

29:42

Oskar Stene

Nydalens SK

20:21

Thomas Kjær Haugberg

Fossum IF

23:55

Emily Kjær Haugberg

Fossum IF

2:21:41

156 157 90

Ole Jakob Trøan

Nittedal OL

12:06

Sondre Taraldlien

Fet OL

22:30

Kjell Tore Taraldlien

Fet OL

22:32

Simen Trøan

Nittedal OL

28:01

Selja Marie Boldingh Debernard

Nydalens SK

22:55

Johanne Jarsve Paulsen

Lillomarka OL

19:24

Sarah Akskestad-Hansen

Lillomarka OL

27:58

Sindre Rønneberg Ruud

Lillomarka OL

28:01

Otto Rygh Holten

Nydalens SK

16:19

Hennie Thaline Friid-Hauglund

Lillomarka OL

19:18

Hanna Krøger Jemterud

Lillomarka OL

29:46

Sigurd Ryste Juvik

Lillomarka OL

24:12

Simen Kjenseth Glendrange

Nittedal OL

0:00

Sverre Kjenseth Glendrange

Nittedal OL

18:48

Jone Rygh Holten

Nydalens SK

13:55

Mia Akskestad-Hansen

Lillomarka OL

27:55

Ådne Hokseggen

Lillomarka OL

28:31

Birk Lynum

Lillomarka OL

39:56

Tora Stokseth

Nydalens SK

29:42

DNS

Simen Lian Mortensen

IL Koll

DNS

Lazar Iordanov

Nydalens SK

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

35:27

+0:00

14:46

2.

Bente Hopsnes

Fossum IF

40:08

+4:41

16:43

3.

Ingrid Kjerkreit

Heming Orientering

41:08

+5:41

17:08

4.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

46:11

+10:44

19:14

5.

Ivar Slåstad

Raumar Orientering

46:20

+10:53

19:18

6.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

46:23

+10:56

19:19

7.

Per Ongstad

Lillomarka OL

48:52

+13:25

20:21

8.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

50:32

+15:05

21:03

9.

Sigurd Hjelmseth

Lillomarka OL

56:34

+21:07

23:34

10.

Silas Mestad Hansen

Lillomarka OL

58:19

+22:52

24:17

11.

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

59:11

+23:44

24:39

12.

Lasse Dähnn

Lillomarka OL

59:48

+24:21

24:55

13.

Wilma Stopar

Tyrving IL

59:59

+24:32

24:59

14.

Gerd Sylvi Sellevold

Kamp/Vestheim IF

1:04:07

+28:40

26:42

15.

Antje Reichenbach

Oppsal Orientering

1:13:02

+37:35

30:25

16.

Signe Ringøen

LIllomarka OL

1:13:23

+37:56

30:34

16.

Ingeborg Hjelmseth

Lillomarka OL

1:13:23

+37:56

30:34

18.

Silje Taraldlien

Fet OL

1:19:13

+43:46

33:00

19.

Tobias Andersgård

Lillomarka OL

1:20:41

+45:14

33:37

DSQ

Solveig Torgersen

Lillomarka OL

1:52:15

128 126

DSQ

Ivelin Falch

Lillomarka OL

1:52:15

128 126

DSQ

Linus Mestad Hansen

Lillomarka OL

2:03:15

119 128 126

DNS

Kristin Mortensen

IL Koll

DNS

Sofus Mestad Hansen

Lillomarka OL

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

36:25

+0:00

12:33

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

49:59

+13:34

17:14

3.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

53:03

+16:38

18:17

4.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

53:55

+17:30

18:35

5.

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

55:49

+19:24

19:14

6.

Per Arne Arnesen

Nordre Follo Orientering

56:06

+19:41

19:20

7.

Bjørnar Espe

Privat

59:18

+22:53

20:26

8.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:14:53

+38:28

25:49

9.

Inka M. Boldingh Debernard

Nydalens SK

1:17:08

+40:43

26:35

DSQ

Brage Wergeland Biem

Lillomarka OL

54:47

115 163 160 126 90

Klasse: A Kort åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

32:34

+0:00

11:37

2.

Michael Dähnn

Nydalens SK

34:11

+1:37

12:12

3.

Stein Mella

Oppsal Orientering

37:42

+5:08

13:27

4.

Per Kaarby

Fossum IF

41:19

+8:45

14:45

5.

Audun Sanderud

Lillomarka OL

43:30

+10:56

15:32

6.

Anne Stine Taraldlien

Fet OL

45:20

+12:46

16:11

7.

Solveig Sikkeland

Tyrving IL

47:53

+15:19

17:06

8.

Tove Strand

Måren OK

49:07

+16:33

17:32

9.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

58:47

+26:13

20:59

10.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:10:52

+38:18

25:18

DSQ

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

2:11:08

129 160 126

DSQ

Tor Henriksen

Årvoll IL

2:18:49

115 129 160 126

DSQ

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

DNS

Aina Grymyr

Haugerud IF

DNS

Christian Reusch

Heming Orientering

DNS

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

DNS

Atanaska Bedeleva

Nydalens SK

Klasse: A Mellom åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Ingvaldsen

Nittedal OL

37:27

+0:00

7:58

2.

Olav Ekrhein

Bækkelagets SK

40:50

+3:23

8:41

3.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

44:03

+6:36

9:22

3.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

44:03

+6:36

9:22

5.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

46:00

+8:33

9:47

6.

Lars Karelius Noer

Brandval/Kongsvinger OK

46:54

+9:27

9:58

7.

Stig Carlson Strandhagen

Røyken OL

49:11

+11:44

10:27

8.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

49:46

+12:19

10:35

9.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

49:56

+12:29

10:37

10.

Hallvard Berg

Tyrving IL

51:07

+13:40

10:52

11.

Alexander Urnes Johnson

Årvoll IL

52:01

+14:34

11:04

12.

Kristian Juell Larsen

Tyrving IL

52:15

+14:48

11:07

13.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

52:26

+14:59

11:09

14.

Dana B. Stene

Nydalens SK

52:42

+15:15

11:12

15.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

53:03

+15:36

11:17

16.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

56:31

+19:04

12:01

17.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

56:47

+19:20

12:04

18.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

57:05

+19:38

12:08

19.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

57:13

+19:46

12:10

20.

Magne Vollen

Oslostudentenes IK

57:44

+20:17

12:17

21.

Per Øhlckers

Tyrving IL

58:18

+20:51

12:24

22.

Pål Tore Svendsen

Privat

58:45

+21:18

12:30

23.

Toril Hallan

Lillomarka OL

59:20

+21:53

12:37

24.

Tor Ringstad

Hedrum OL

59:41

+22:14

12:41

25.

Live Østvold

Heming Orientering

59:58

+22:31

12:45

26.

Leif Billingsø

Eidskog OL

1:01:12

+23:45

13:01

27.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:01:19

+23:52

13:02

28.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

1:01:39

+24:12

13:07

29.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:03:18

+25:51

13:28

30.

Roisin Long

Nydalens SK

1:03:44

+26:17

13:33

31.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

1:05:51

+28:24

14:00

32.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

1:07:49

+30:22

14:25

33.

Helge Lye

Tyrving IL

1:08:28

+31:01

14:34

34.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:08:38

+31:11

14:36

35.

Anne Østvold

Heming Orientering

1:09:40

+32:13

14:49

36.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

1:10:23

+32:56

14:58

37.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:10:29

+33:02

14:59

38.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

1:10:30

+33:03

15:00

39.

Knut G Karlsen

Heming Orientering

1:11:04

+33:37

15:07

40.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

1:14:05

+36:38

15:45

41.

Martin Åm

IL GeoForm

1:14:28

+37:01

15:50

42.

Ola Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

1:16:49

+39:22

16:20

43.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:19:12

+41:45

16:51

44.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:20:35

+43:08

17:08

45.

Hanne Marthe Østvold

Heming Orientering

1:29:41

+52:14

19:04

46.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:31:12

+53:45

19:24

DSQ

Skage Grønneberg

Heming Orientering

40:29

121

DNS

Pål Sommerhein

Fossum IF

DNS

Elin Brekke

Lillomarka OL

DNS

Odd Arne Lian

IL Koll

DNS

Endre Sævig

DNS

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

DNS

Sindre Lian

IL Koll

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

1:24:26

+0:00

8:26

2.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

1:24:30

+0:04

8:27

3.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

1:24:33

+0:07

8:27

4.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

1:24:54

+0:28

8:29

5.

Kaja Peikli

Tyrving IL

1:25:01

+0:35

8:30

6.

Marie Scheele

Nydalens SK

1:26:43

+2:17

8:40

7.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

1:34:34

+10:08

9:27

8.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

1:34:55

+10:29

9:29

9.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

1:39:01

+14:35

9:54

DNS

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:27:36

+0:00

8:45

2.

Malene Teresia Jebsen

Heming Orientering

1:28:57

+1:21

8:53

3.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

1:32:33

+4:57

9:15

4.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

1:32:52

+5:16

9:17

5.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

1:34:58

+7:22

9:29

6.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

1:50:23

+22:47

11:02

7.

Hanna Rehn

Nordre Follo Orientering

1:52:13

+24:37

11:13

8.

Isabel Handstanger

Nordre Follo Orientering

1:52:25

+24:49

11:14

DNS

Alva Marika Niklasson

Nydalens SK

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Næss-Ulseth

Klubbløs

1:50:00

+0:00

11:00

DSQ

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

51:08

120 121 124 125 153 165 154 118 122 129

DNS

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britta Fismen

Fossum IF

1:47:44

+0:00

10:46

2.

Sissel Pedersen Lundeby

Lillomarka OL

1:52:54

+5:10

11:17

3.

Brita Opheim Sauar

IL Koll

1:54:20

+6:36

11:26

4.

Marit Inngjerdingen

Heming Orientering

1:55:09

+7:25

11:30

5.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

2:22:58

+35:14

14:17

6.

Paula Berstad

Heming Orientering

2:27:09

+39:25

14:42

151 123 120 121 124 125 153 165 154 118 122

7.

Monica Renate Trøan

Nittedal OL

2:27:40

+39:56

14:46

151 123 120 121 124 125 153 165 154 118 122

8.

Larysa Mironava

Modum OL

2:31:39

+43:55

15:09

151 123 120 121 124 125 153 165 154 118 122

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

1:48:52

+0:00

10:53

2.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

1:52:41

+3:49

11:16

3.

Pamela Åsten

Nydalens SK

1:52:53

+4:01

11:17

4.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

1:55:59

+7:07

11:35

5.

Anne Dahl

Nydalens SK

2:08:55

+20:03

12:53

6.

Brit Lisa Skjelkvåle

IL GeoForm

2:19:31

+30:39

13:57

DNS

Jorunn Blindheim

Lillomarka OL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne Sørum

Indre Østfold OK

2:00:50

153 165 154 118 122 129

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

1:17:45

+0:00

7:46

1.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

1:17:45

+0:00

7:46

3.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

1:19:48

+2:03

7:58

4.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

1:27:43

+9:58

8:46

5.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

1:30:12

+12:27

9:01

6.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

1:30:32

+12:47

9:03

7.

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

1:35:32

+17:47

9:33

8.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

1:39:13

+21:28

9:55

9.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

1:40:49

+23:04

10:04

10.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

1:42:05

+24:20

10:12

11.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

1:42:24

+24:39

10:14

12.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:45:26

+27:41

10:32

13.

Håvard Eik

Raumar Orientering

1:45:32

+27:47

10:33

14.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

1:51:09

+33:24

11:06

15.

Jonas Hicken

IL Koll

1:51:20

+33:35

11:08

DNS

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

DNS

Eskil Brænden

Lillomarka OL

DNS

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

DNS

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

DNS

Anders Næss-Ulseth

IL Koll

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

1:47:24

+0:00

7:15

2.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:49:02

+1:38

7:22

3.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

1:51:29

+4:05

7:31

4.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:53:01

+5:37

7:38

5.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

1:59:25

+12:01

8:04

6.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

2:05:51

+18:27

8:30

7.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

2:14:55

+27:31

9:06

8.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

2:15:11

+27:47

9:08

9.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

2:16:10

+28:46

9:12

10.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

2:17:14

+29:50

9:16

11.

Axel Aalde

Nydalens SK

2:17:15

+29:51

9:16

12.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

2:17:36

+30:12

9:17

13.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

2:22:04

+34:40

9:35

DNS

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

DNS

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Dæhli

Halden SK

1:34:40

+0:00

6:23

2.

Daniel Roos

Tyrving IL

1:39:51

+5:11

6:44

3.

Jegor Kostylev

IFK Mora OK

1:46:09

+11:29

7:10

4.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

1:46:39

+11:59

7:12

5.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

1:47:41

+13:01

7:16

6.

Thomas Nipen

Nydalens SK

1:51:42

+17:02

7:32

7.

Mathias Nipen

Bækkelagets SK

1:51:50

+17:10

7:33

8.

Morten Wettergreen

Fossum IF

1:51:53

+17:13

7:33

9.

Odin Gramstad

VBIL

1:58:21

+23:41

7:59

10.

Holger Schlaupitz

IL GeoForm

2:12:03

+37:23

8:55

11.

Didrik Bredesen

Lillomarka OL

2:16:11

+41:31

9:12

12.

Georg A. Bugge

2:22:44

+48:04

9:38

DSQ

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

48:11

124 125 153 165 154 118 122 129 166 162 167 168 16...

DSQ

Steffen Jevne

1:41:36

122 166 162 167 168 164 169 170 126

DNS

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

1:14:42

+0:00

7:28

2.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

1:22:47

+8:05

8:16

3.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

1:29:56

+15:14

8:59

4.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

1:34:49

+20:07

9:28

5.

Erik Thorstensen

IL GeoForm

1:37:11

+22:29

9:43

6.

Kenneth Eik

Raumar Orientering

1:39:24

+24:42

9:56

7.

Atle Pedersen

Fossum IF

1:40:58

+26:16

10:05

8.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

1:43:44

+29:02

10:22

9.

Per Christian Stenshorne

Nydalens SK

1:44:54

+30:12

10:29

10.

Steinar Rideng Brodin

Sørbråten IL

1:45:06

+30:24

10:30

11.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:47:26

+32:44

10:44

12.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:56:51

+42:09

11:41

13.

Øystein Flemming

Årvoll IL

2:30:34

+1:15:52

15:03

DSQ

Pål Christian Ingierd

Bækkelagets SK

151 123 120 121 124 125 153 165 154 118 122 129 12...

DNS

Bjørn Fjeldstad

Indre Østfold OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:22:28

+0:00

8:14

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:22:30

+0:02

8:15

3.

Are Kristiansen

Tyrving IL

1:25:44

+3:16

8:34

4.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:25:51

+3:23

8:35

5.

Steinar Låg

Asker Skiklubb

1:26:09

+3:41

8:36

6.

Niels Peter Lyng-Olsen

Western Connecticut Orienteering Club

1:26:22

+3:54

8:38

7.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

1:34:45

+12:17

9:28

8.

Frode Strisland

Fossum IF

1:36:08

+13:40

9:36

9.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:36:27

+13:59

9:38

10.

Jan-Einar Øvremo

Ålgård Orientering

1:36:57

+14:29

9:41

11.

Dag Håvard Larsen

Nydalens SK

1:37:16

+14:48

9:43

12.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:37:20

+14:52

9:44

13.

Harald Iwe

IL GeoForm

1:38:37

+16:09

9:51

14.

Erlend Rehn

Nordre Follo Orientering

1:42:54

+20:26

10:17

15.

Gunnar Hope

Modum OL

1:49:01

+26:33

10:54

16.

Erik Sauar

IL Koll

1:54:07

+31:39

11:24

17.

Anders Flågen

Heming Orientering

2:02:32

+40:04

12:15

18.

Tormod Bøe

VBIL

2:13:18

+50:50

13:19

19.

Edward Woodhouse

Lillomarka OL

2:22:47

+1:00:19

14:16

151 123 120 121 124 125 153 165 154 118 122

20.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

2:27:00

+1:04:32

14:42

DSQ

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

1:12:04

153 165 154 118 122 129

DNS

Stein H. Hagen

Fossum IF

DNS

Morten Heir

Fossum IF

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bengt Niklasson

Nydalens SK

1:26:15

+0:00

8:37

2.

Sören Jonsson

Nydalens SK

1:30:28

+4:13

9:02

3.

Nils Hæstad

Fossum IF

1:31:09

+4:54

9:06

4.

Petter Gullikstad

Røros IL

1:31:49

+5:34

9:10

5.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:34:19

+8:04

9:25

6.

Kjell Markset

IL Koll

1:37:53

+11:38

9:47

7.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

1:46:57

+20:42

10:41

8.

Martin Granly

Lillomarka OL

1:49:02

+22:47

10:54

9.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

2:05:05

+38:50

12:30

10.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

2:11:01

+44:46

13:06

11.

Per Osen

Vestre Akers SK

2:15:52

+49:37

13:35

DSQ

Truls Angell

Lillomarka OL

1:22:11

120 121 124 125 153 165 154 118 122 129

DSQ

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:32:09

153 165 154 118 122 129 126 90

DNS

Eirik Næss-Ulseth

Heming Orientering

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Sjur Sæteren

Lillomarka OL

Klasse: Åpen mix mosjon 15k

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

2:27:08

+0:00

9:56

2.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

3:06:29

+39:21

12:36

3.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

3:06:33

+39:25

12:36

165

4.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

3:12:32

+45:24

13:00

5.

Harald Aulie

IL Koll

3:30:13

+1:03:05

14:12

6.

Trude Fixdal

IL Koll

3:30:32

+1:03:24

14:13

7.

Hanne Hofsæth Fredheim

Lillomarka OL

4:07:49

+1:40:41

16:44

DSQ

Ottar Wiklund

Nydalens SK

2:24:53

120

Klasse: Åpen mix mosjon 10k

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Benestad

IK Grane Arendal Orientering

1:53:36

+0:00

11:21

2.

Håvard Christiansen

2:00:33

+6:57

12:03

3.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

2:01:25

+7:49

12:08

4.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

2:01:26

+7:50

12:08

5.

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

2:02:37

+9:01

12:15

6.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

2:02:39

+9:03

12:15

7.

Andreas Barstad

Årvoll IL

2:03:04

+9:28

12:18

8.

Tora Vollset

Heming Orientering

2:10:07

+16:31

13:00

9.

Anna Lina Toverud

Nordre Follo Orientering

2:12:08

+18:32

13:12

10.

Are Fagerhaug

IL GeoForm

2:12:21

+18:45

13:14

11.

May Ingela Hope

Modum OL

2:12:47

+19:11

13:16

12.

Per Kristian Ottersland

Nydalens SK

2:12:52

+19:16

13:17

13.

Knut Erik Østengen

OMEGA

2:14:15

+20:39

13:25

14.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

2:14:40

+21:04

13:28

15.

Ivar Mestad

Røyken OL

2:15:03

+21:27

13:30

16.

Oskar Hope

Modum OL

2:16:54

+23:18

13:41

17.

Henrik Sivertsgård

2:17:07

+23:31

13:42

18.

Knut Hallgeir Wik

2:19:52

+26:16

13:59

19.

Ane Funderud

IL Koll

2:20:08

+26:32

14:00

20.

Eiven Skram

Nittedal OL

2:24:31

+30:55

14:27

20.

Estin Skram

Nittedal OL

2:24:31

+30:55

14:27

151 123 120 121 124 125 153 165 154 118 122

22.

Eric Haugen Grønvold

Nittedal OL

2:24:38

+31:02

14:27

151 123 120 121 124 125 153 165 154 118 122

23.

Embrik Nordset

Nittedal OL

2:24:42

+31:06

14:28

151 123 120 121 124 125 153 165 154 118 122

24.

Vinjar Ellef Skram

Nittedal OL

2:24:56

+31:20

14:29

25.

Marius Kurås Skram

Nittedal OL

2:25:14

+31:38

14:31

151 123 120 121 124 125 153 165 154 118 122

26.

Trine Oldernes

Lillomarka OL

2:25:41

+32:05

14:34

151 123

27.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

2:27:36

+34:00

14:45

28.

Veronica Morstøl Øvremo

Ålgård Orientering

2:28:10

+34:34

14:49

151 123 120 121 124 125 153 165 154 118 122

29.

Isabelle Morstøl Øvremo

2:28:11

+34:35

14:49

30.

Merete Rørvik

Lillomarka OL

2:38:18

+44:42

15:49

31.

Vibeke Høst

Lillomarka OL

2:38:19

+44:43

15:49

32.

Øystein Aas

Ringnes BIL

2:38:20

+44:44

15:50

33.

Lene Finkenhavn

Lillomarka OL

2:38:21

+44:45

15:50

34.

Dalia Kazokaityte

Privat

3:01:46

+1:08:10

18:10

35.

Nils Ihlen

IL Koll

3:01:52

+1:08:16

18:11

DSQ

Johan Mattsson

Lillomarka OL

1:34:37

154 118 122 129 126 90

DSQ

Ingvild Austarheim

1:38:48

153 165 154 118 122 129 126

DSQ

Dagrun Melkild

Heming Orientering

12:31:00

DNS

Lene Anett Killingmo

OK Øst

DNS

Frøy Grøndahl

Lillomarka OL

DNS

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

DNS

Morten Ødegaard

Lillomarka OL

DNS

Ingrid Skaarer

Nydalens SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 oktober 2020, 12:56:49

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

325

Antall startet:

289