Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint Buskerud 17. oktober 2020

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nila Hilleren

Eiker OL

22:25

16:00

140

Anneli Heien Sælebakke

Eiker OL

21:18

15:12

Randi Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

12:32

8:57

Marie Watterdal Syrstad

Kongsberg OL

25:44

18:22

Maja Randa Gjerden

Eiker OL

38:11

27:16

Jenny Hovdenak Holmes

Eiker OL

20:26

14:35

140

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

17:06

+0:00

11:24

2.

Line Zürcher-Grette

Eiker OL

36:08

+19:02

24:05

3.

Sigrid Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

38:02

+20:56

25:21

4.

Martine Røkeberg

Eiker OL

38:15

+21:09

25:30

5.

Julie Wold

Sturla, IF

44:21

+27:15

29:34

DSQ

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

37:10

117

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

28:08

+0:00

14:04

2.

Elise Renard

Kongsberg OL

30:57

+2:49

15:28

3.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

32:23

+4:15

16:11

4.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

32:35

+4:27

16:17

5.

Marte Eger

Kongsberg OL

37:38

+9:30

18:49

6.

Kari Kollstrøm

Ringerike OL

1:05:24

+37:16

32:42

7.

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:24:58

+56:50

42:29

DSQ

Iselin Høivold

Kongsberg OL

25:02

115

DSQ

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

34:01

124 123

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kvarme

Sturla, IF

22:56

+0:00

9:58

2.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

25:46

+2:50

11:12

3.

Ylva Klausen

Sturla, IF

26:07

+3:11

11:21

127

4.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

27:28

+4:32

11:56

5.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

28:39

+5:43

12:27

6.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

30:32

+7:36

13:16

7.

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

40:59

+18:03

17:49

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

20:42

+0:00

7:57

2.

Celine Renard

Kongsberg OL

25:29

+4:47

9:48

3.

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

26:32

+5:50

10:12

4.

Ine Instanes

Sturla, IF

27:00

+6:18

10:23

5.

Malene Instanes

Sturla, IF

27:01

+6:19

10:23

6.

Anita Hilleren

Eiker OL

27:17

+6:35

10:29

7.

Eline Schjerven

Lardal OL

27:40

+6:58

10:38

8.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

27:50

+7:08

10:42

9.

Hedda Kjeldsen

Sturla, IF

28:03

+7:21

10:47

10.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

28:06

+7:24

10:48

11.

Astrid Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

28:20

+7:38

10:53

12.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

29:03

+8:21

11:10

13.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

29:36

+8:54

11:23

14.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

29:53

+9:11

11:29

15.

Maren Kopland

Modum OL

31:19

+10:37

12:02

16.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

31:27

+10:45

12:05

17.

Nina Marie Undeland

Sturla, IF

35:23

+14:41

13:36

18.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

42:45

+22:03

16:26

19.

Tiril Kihle

Konnerud IL

49:43

+29:01

19:07

20.

Marita Lilja Grønhovd

Modum OL

52:00

+31:18

20:00

DSQ

Helene Eger

Kongsberg OL

4:47

107 103 126 111 133 112 114 115 117 121 132 127 12...

DSQ

Inger-Mina Heien Sælebakke

Eiker OL

18:20

103 126 111 133 112 114 115 117 121 132 127 128 12...

DSQ

Marlin Haavengen

NTNUI

23:16

133

DNS

Anette Juveli

Konnerud IL

DNS

Ragnhild Skalstad

Sturla, IF

DNS

Therese Haare

Konnerud IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Hovdenak

Eiker OL

25:01

+0:00

9:37

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

28:40

+3:39

11:01

3.

Karoline Bredland

Kongsberg OL

29:41

+4:40

11:25

4.

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

34:50

+9:49

13:23

5.

Monica Berglund

Ringerike OL

39:02

+14:01

15:00

6.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

42:21

+17:20

16:17

7.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

45:47

+20:46

17:36

8.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

57:41

+32:40

22:11

9.

Karen Backe Langum

Ringerike OL

1:16:32

+51:31

29:26

DSQ

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

35:57

107

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

22:09

+0:00

11:04

2.

Hanne Løver Thon

Modum OL

22:51

+0:42

11:25

3.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

24:59

+2:50

12:29

4.

Tove Heimdal

Konnerud IL

26:38

+4:29

13:19

5.

Tone Elisabeth Bakken

Østmarka OK

29:23

+7:14

14:41

6.

Marianne Omdal

Kongsberg OL

29:46

+7:37

14:53

7.

Charlotte Skourup

Sturla, IF

31:13

+9:04

15:36

8.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

37:06

+14:57

18:33

9.

Mette Spangberg

Konnerud IL

41:11

+19:02

20:35

10.

Merete Undeland

Sturla, IF

49:07

+26:58

24:33

11.

Berit Grønhovd Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

1:28:32

+1:06:23

44:16

DSQ

Isa Heggedal

Konnerud IL

19:30

110

DSQ

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

28:54

115 100

DNS

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

21:40

+0:00

10:50

2.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

23:09

+1:29

11:34

3.

Grete Synnøve B Hovi

Skien OK

26:35

+4:55

13:17

4.

Sirpa Lilja

Modum OL

26:48

+5:08

13:24

5.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

58:04

+36:24

29:02

6.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:00:57

+39:17

30:28

DSQ

Marianne Spanli

Lierbygda OL

40:37

135

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

57:36

+0:00

28:48

2.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

58:49

+1:13

29:24

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

14:35

10:25

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

14:32

10:22

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

20:59

14:59

Mathis Renard

Kongsberg OL

11:55

8:30

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

15:03

+0:00

10:02

2.

Herman Finstad Land

Tyrving IL

29:30

+14:27

19:40

100

3.

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

30:17

+15:14

20:11

4.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

30:45

+15:42

20:30

5.

Aksel Klausen

Sturla, IF

35:48

+20:45

23:52

DNS

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

21:40

+0:00

9:25

2.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

22:02

+0:22

9:34

3.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

22:56

+1:16

9:58

4.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

24:25

+2:45

10:36

5.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

25:48

+4:08

11:13

6.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

25:49

+4:09

11:13

7.

Jens Wold

Sturla, IF

28:26

+6:46

12:21

8.

Sebastian Røkeberg

Eiker OL

30:03

+8:23

13:03

9.

Ingar Aarvik-Hansen

Sturla, IF

54:51

+33:11

23:50

DSQ

Henrik Kaiser

Sturla, IF

21:42

122

DSQ

Mats Johnsen

Sturla, IF

24:35

122

DSQ

Oskar Knutheim

Sturla, IF

29:14

134 131 103 104 105 107 129 100 249

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

22:46

+0:00

8:45

2.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

23:13

+0:27

8:55

3.

Martin Kaiser

Sturla, IF

24:38

+1:52

9:28

4.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

25:39

+2:53

9:51

5.

Arne Bergan

Kongsberg OL

26:51

+4:05

10:19

6.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

32:40

+9:54

12:33

DSQ

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

2:05

103 126 111 133 112 114 115 117 121 132 127 128 12...

DSQ

Reidar Kollstrøm

Ringerike OL

34:52

102 131

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

21:08

+0:00

7:32

2.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

22:00

+0:52

7:51

3.

Lukas Klausen

Sturla, IF

22:16

+1:08

7:57

4.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

22:18

+1:10

7:57

5.

Espen Røste

Kongsberg OL

22:21

+1:13

7:58

6.

Vetle Drage

Kongsberg OL

22:29

+1:21

8:01

7.

Johan Eger

Kongsberg OL

22:37

+1:29

8:04

8.

Steinar Lande

Bø OL

24:39

+3:31

8:48

9.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

25:20

+4:12

9:02

10.

Lars Berglund

Ringerike OL

25:39

+4:31

9:09

11.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

27:26

+6:18

9:47

12.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

28:36

+7:28

10:12

13.

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

36:34

+15:26

13:03

14.

Øystein Wiersdalen

Nedre Sigdal IF

41:33

+20:25

14:50

14.

Philippe Zürcher

Eiker OL

41:33

+20:25

14:50

DSQ

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

6:01

111 112 113 114 115 117 120 121 122 123 124 125 12...

DSQ

David Løver

Modum OL

22:26

121

DSQ

Niklas Lilja Grønhovd

Modum OL

32:30

117

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

25:27

+0:00

9:05

2.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

33:05

+7:38

11:48

3.

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

38:56

+13:29

13:54

4.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

47:31

+22:04

16:58

5.

Stian Røkeberg

Eiker OL

48:23

+22:56

17:16

DSQ

Geir Thomas Knutheim

Sturla, IF

27:20

115

DSQ

Stig Instanes

Sturla, IF

40:13

113 129 100 249

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Hågård

Konnerud IL

18:36

+0:00

8:05

2.

Stig Melling

Ringerike OL

19:27

+0:51

8:27

3.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

20:01

+1:25

8:42

4.

Roger Wiik

Sturla, IF

20:55

+2:19

9:05

5.

Terje W. Pettersen

Konnerud IL

21:17

+2:41

9:15

6.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

21:48

+3:12

9:28

7.

Gunnar Hope

Modum OL

21:50

+3:14

9:29

8.

Lars Enerhaugen

Modum OL

21:52

+3:16

9:30

9.

Erik Høivold

Kongsberg OL

22:28

+3:52

9:46

10.

Guttorm Egge

IL GeoForm

23:08

+4:32

10:03

11.

Roar Bye

Modum OL

24:36

+6:00

10:41

12.

Per Arne Arnesen

Nordre Follo Orientering

29:51

+11:15

12:58

13.

Knut Ivar Kollstrøm

Ringerike OL

35:04

+16:28

15:14

14.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

35:23

+16:47

15:23

15.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

39:33

+20:57

17:11

16.

Yngve Mobråthen

Botne SK

43:54

+25:18

19:05

17.

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

53:31

+34:55

23:16

DSQ

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

26:26

134

DSQ

Olav Bakken

Østmarka OK

33:46

117

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

19:59

+0:00

9:59

2.

Per Schanche

Asker Skiklubb

22:51

+2:52

11:25

3.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

24:06

+4:07

12:03

4.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

25:08

+5:09

12:34

5.

Øystein Andersen

Eiker OL

31:51

+11:52

15:55

6.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

32:20

+12:21

16:10

DSQ

Leif Eriksson

Modum OL

20:01

132 121 100

DSQ

Harald Hovi

Skien OK

24:19

133 128

DNS

Hugo A. Christensen

Notodden OL

DNS

Per Chr. Hagen

Bø OL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

24:53

+0:00

12:26

2.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

26:57

+2:04

13:28

3.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

33:04

+8:11

16:32

4.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

33:20

+8:27

16:40

5.

Bjørn Bakke

Nedre Sigdal IF

34:26

+9:33

17:13

6.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

35:03

+10:10

17:31

7.

Magnar Øvreås

Botne SK

37:10

+12:17

18:35

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

41:14

+0:00

20:37

2.

Oddvar Gjelstad

Sandefjord OK

43:14

+2:00

21:37

DSQ

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

39:46

126

DSQ

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

44:15

111 112 114 115 117 120 133 132 121 135 134 125 11...

DSQ

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

45:39

110 249

DSQ

Elling Frøvoll

Sturla, IF

48:11

112

DSQ

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

54:00

115

DNS

Steinar Ruud

Konnerud IL

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Haakon Fugleneb AAmand

Idrettslaget Dyre Vaa

25:26

19:33

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

23:54

18:23

140

Vilje Hilleren

Eiker OL

26:39

20:30

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

31:44

24:24

Erlend Watterdal Syrstad

Kongsberg OL

26:32

20:24

Tiril Brynildsen

Eiker OL

0:00

Thora Brynildsen

Eiker OL

0:00

Ovidie Heien Sælebakke

Eiker OL

22:08

17:01


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 oktober 2020, 20:01:09

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

194

Antall startet:

186