Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap FSK 2020 Corona Light Edition 17. oktober 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Solberg

Fredrikstad SK

Nathalie Arnesen

Fredrikstad SK

Celine Agnalt Heggenes

Trøsken IL

Ingrid Johanne Ringstad

Fredrikstad SK

Lucas Kaugerud Thorbjørnsen

Trøsken IL

Marcus Kaugerud Thorbjørnsen

Trøsken IL

Henrik Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

Johan Karlsson Kahrs

Fredrikstad SK

Trym Strømberg

Fredrikstad SK

Henrik Slette

Fredrikstad SK

Alva Birgitte Kleven Wendler

Fredrikstad SK

Linnea Green

Østmarka OK

Even Holt

Østmarka OK

DSQ

Eirik Karlsen

Østmarka OK

35

DSQ

Emil Hanssen Lauten

Østmarka OK

31 32 33 34 35

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Vilma Danevad

Fredrikstad SK

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Strømberg

Fredrikstad SK

35:18

+0:00

2.

Nanna Aaby

Fredrikstad SK

36:30

+1:12

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mia Meland Kongsland

Østmarka OK

51:49

+0:00

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Green

Østmarka OK

42:20

+0:00

2.

Mai Britt Bjørk

Sandefjord OK

48:20

+6:00

3.

Carl Christian Strømberg

Fredrikstad SK

51:35

+9:15

4.

Marius Meland Kongsland

Østmarka OK

51:45

+9:25

DSQ

Oddny Jørgensen

IK Grane Arendal Orientering

38:33

62 64 56 63 67 43 57 44

Ubekreftet tid

Kent-Ivar Sollund

Fredrikstad SK

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marie Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

1:21:17

Ellen Maria Ringstad

Fredrikstad SK

56:11

Johanne Klavestad Aaby

Fredrikstad SK

45:13

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

34:38

+0:00

2.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

39:30

+4:52

3.

Betina Arnesen

Fredrikstad SK

40:17

+5:39

4.

Mathea Meland Kongsland

Østmarka OK

1:08:27

+33:49

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Danevad

Fredrikstad SK

34:00

+0:00

2.

Marte Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

41:27

+7:27

3.

Marte Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

51:32

+17:32

4.

Ingrid Pedersen Holmskau

Trøsken IL

1:00:58

+26:58

5.

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

1:05:13

+31:13

6.

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

1:21:06

+47:06

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Emma Sofie Steinsland

Fredrikstad SK

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaisa Antonsen

Fredrikstad SK

1:15:06

+0:00

DSQ

Kaisa Antonsen

Fredrikstad SK

47 48 49 55 90 45 60 65 58 57 44 100

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kamilla Steiwer

Fredrikstad SK

44:01

+0:00

2.

Birgitte Husebye

Fredrikstad SK

49:19

+5:18

3.

Linda Solberg

Fredrikstad SK

51:56

+7:55

4.

Marit Kahrs

Fredrikstad SK

57:41

+13:40

DSQ

Marianne Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

41:22

DSQ

Dina Sofie Antonsen

Fredrikstad SK

44:44

47 48 49 55 45 58

DNS

Hanna Fiskum Nordbrøden

Fredrikstad SK

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Olaussen

Fredrikstad SK

49:48

+0:00

2.

Hilde Poppe

Fredrikstad SK

56:16

+6:28

3.

Anette Svartedal

Trøsken IL

1:01:15

+11:27

4.

Cathrine Lillestrand

Trøsken IL

1:07:13

+17:25

5.

Britt Stine Strand

Fredrikstad SK

1:14:14

+24:26

6.

Anne-Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

1:39:07

+49:19

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

59:30

+0:00

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

58:03

+0:00

2.

Siv Antonsen

Fredrikstad SK

1:20:29

+22:26

DSQ

Sigrun Svartedal

Trøsken IL

18:25

54 56 70 58 57 44 100

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Kortner Vogt

Østmarka OK

1:01:49

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

27:58

+0:00

2.

Peder Kjerkreit

Trøsken IL

29:53

+1:55

3.

Isak Solberg

Fredrikstad SK

36:36

+8:38

4.

Sander Agnalt Heggenes

Trøsken IL

45:03

+17:05

5.

Sondre Strømberg

Fredrikstad SK

45:24

+17:26

6.

Halvor Ek Hedlund

Trøsken IL

1:18:44

+50:46

DSQ

Emil Hanssen Lauten

Østmarka OK

19:39

69 38 39 40 41 42 43

DSQ

Aksel Holt

Østmarka OK

1:11:44

39

DSQ

Isak Karlsen

Østmarka OK

1:17:16

69 38 39 40 41 42 43 36

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

30:22

+0:00

2.

Audun Nordby

Fredrikstad SK

36:33

+6:11

3.

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

48:00

+17:38

61 62 64 70 56 63 67 43 57 44 100

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Finstad

Fredrikstad SK

1:06:08

+0:00

DSQ

Mathias Pedersen Holmskau

Trøsken IL

1:09:18

56 63 67 57 44

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

49:50

+0:00

2.

Vidar Solberg

Fredrikstad SK

56:43

+6:53

47 48 49 55 45 46

DNS

Sigurd Myhre Andreassen

Fredrikstad SK

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olaussen

Fredrikstad SK

47:22

+0:00

2.

Espen Bekhus

Fredrikstad SK

48:50

+1:28

3.

Frank Løwengreen

Fredrikstad SK

54:17

+6:55

4.

Dyre Martin Gulbrandsen

Fredrikstad SK

55:36

+8:14

5.

Finn Henry Lillestrand

Trøsken IL

1:02:11

+14:49

6.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

1:08:28

+21:06

7.

Anders Brynildsen

Fredrikstad SK

1:10:35

+23:13

8.

Gard Antonsen

Fredrikstad SK

1:12:00

+24:38

9.

Kjell Reidar Mydske

Fredrikstad SK

1:17:23

+30:01

10.

Halvor Kjerkreit

Trøsken IL

1:27:33

+40:11

11.

Erling Søyland

Fredrikstad SK

1:39:29

+52:07

DSQ

Pål Angvoll

Fredrikstad SK

1:01:40

47 48 55 45

DSQ

Bernt Inge Steinsland

Fredrikstad SK

1:15:41

90

DSQ

Thomas Lie

Fredrikstad SK

DSQ

Einar Modahl

Fredrikstad SK

DNS

Bent Olav Aamodt

Fredrikstad SK

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

50:12

+0:00

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom A. Karlsen

Fredrikstad SK

38:54

+0:00

2.

Bjørn Heidenstrøm

Fredrikstad SK

49:58

+11:04

3.

Finn Ole Jørgensen

IK Grane Arendal Orientering

52:35

+13:41

4.

Anders Johan Krosby

Fredrikstad SK

55:55

+17:01

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Svartedal

Trøsken IL

2:43:40

+0:00

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Steiwer

Fredrikstad SK

43:10

+0:00

55

2.

Sindre Østhagen

Fredrikstad SK

49:36

+6:26

3.

Mattias Karlsson

Fredrikstad SK

49:52

+6:42

4.

Cornelius Bjørk

Sandefjord OK

54:34

+11:24

5.

Eirik Imrik

Fredrikstad SK

1:15:08

+31:58

DSQ

Sivert Poppe

Fredrikstad SK

41:13

46 51 70 50 65 57 44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 oktober 2020, 21:17:35

Arrangør:

Fredrikstad Skiklubb

Antall deltagere:

104

Antall startet:

99