Klasse: C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristian Mork | Notodden OL | 37:17 | +0:00 | ||||
1. | Randi Mork | Notodden OL | 37:17 | +0:00 | ||||
3. | Mia Engehult | Notodden OL | 38:21 | +1:04 | ||||
4. | Halvor Sogn | Notodden OL | 41:31 | +4:14 | ||||
DSQ | Rune Danielsen | Kongsberg OL | 26:11 | 131 | ||||
DSQ | Mathis Renard | Kongsberg OL | 49:42 | 134 | ||||
Klasse: N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Lesteberg | Kongsberg OL | 13:59 | +0:00 | ||||
2. | Linnea Danielsen | Kongsberg OL | 18:54 | +4:55 | ||||
3. | Alfred Hagen Urdalen | Notodden OL | 20:09 | +6:10 | ||||
4. | Syver Hagen Urdalen | Notodden OL | 26:16 | +12:17 | ||||
5. | Knut Urdalen | Notodden OL | 26:18 | +12:19 | ||||
Klasse: A-lang D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Synne Sandven | Notodden OL | 41:42 | +0:00 | ||||
2. | Aurora Fossøy | NTNUI | 46:44 | +5:02 | ||||
3. | malin Wästlund | Notodden OL | 51:24 | +9:42 | ||||
4. | Selma Høivold | Kongsberg OL | 52:05 | +10:23 | ||||
5. | Iselin Høivold | Kongsberg OL | 53:58 | +12:16 | ||||
6. | Kristin Sandven | Notodden OL | 1:00:49 | +19:07 | ||||
7. | Ingrid Olsen Haugen | Notodden OL | 1:01:59 | +20:17 | ||||
DSQ | Celine Renard | Kongsberg OL | 44:50 | 120 123 124 125 123 126 | ||||
Klasse: A-lang H | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Simen Hjalmar Wästlund | Bækkelagets SK | 29:52 | +0:00 | ||||
2. | Dag Steinar Ragvin | Bø OL | 30:59 | +1:07 | ||||
3. | Anders Felde Olaussen | NTNUI | 31:16 | +1:24 | ||||
4. | Vetle Drage | Kongsberg OL | 31:37 | +1:45 | ||||
5. | Øyvind Drage | Kongsberg OL | 33:55 | +4:03 | ||||
6. | Johan Eger | Kongsberg OL | 34:57 | +5:05 | ||||
7. | Vebjørn Kvisli | Notodden OL | 35:39 | +5:47 | ||||
8. | Halvor Løken | Kongsberg OL | 35:53 | +6:01 | ||||
9. | Harald Kvisli | Notodden OL | 38:53 | +9:01 | ||||
10. | Arnt Idar Jørstad | Kongsberg OL | 42:53 | +13:01 | ||||
11. | Ole Chr. Johnsen | Notodden OL | 43:48 | +13:56 | ||||
12. | Atle Nikolai Wøllo | Kongsberg OL | 43:59 | +14:07 | ||||
13. | Rolf Trygve Haug | Kongsberg OL | 47:09 | +17:17 | ||||
14. | Espen Løe | Kongsberg OL | 47:14 | +17:22 | ||||
15. | Ingar Andersen | Kongsberg OL | 47:27 | +17:35 | ||||
16. | Petter Løe | Notodden OL | 47:32 | +17:40 | ||||
17. | Rune Kristian Mork | Notodden OL | 49:20 | +19:28 | ||||
18. | Erik Høivold | Kongsberg OL | 52:20 | +22:28 | ||||
19. | Øyvind Myhre | Kongsberg OL | 53:21 | +23:29 | ||||
20. | Sveinung Rekaa | Notodden OL | 53:26 | +23:34 | ||||
21. | Kolbjørn Kasin | Kongsberg OL | 55:23 | +25:31 | ||||
22. | Anders Fossøy | Notodden OL | 57:29 | +27:37 | ||||
23. | Torgeir Brandal | Kongsberg OL | 1:00:30 | +30:38 | ||||
24. | Torgrim Gjestrud | Notodden OL | 1:01:58 | +32:06 | ||||
DSQ | Børge Brubæk | Kongsberg OL | 46:43 | 124 125 123 126 127 128 | ||||
DSQ | Syver Løken | Kongsberg OL | 1:08:22 | 125 | ||||
Arrangør | Jostein Sandven | Notodden OL | ||||||
Arrangør | Hugo A. Christensen | Notodden OL | ||||||
Klasse: A-kort D | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Heidi Schatvet | Notodden OL | 35:39 | +0:00 | ||||
Klasse: A-kort H | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Robert Fredriksen | Notodden OL | 47:59 | +0:00 | ||||
2. | Ã…ge-Geir Skatter | Notodden OL | 48:47 | +0:48 | ||||
3. | Arve Paulsen | Notodden OL | 48:57 | +0:58 | ||||
4. | Finn Bjørtuft | Kongsberg OL | 49:39 | +1:40 | ||||
DSQ | Ola Lesteberg | Kongsberg OL | 13:30 | 126 123 125 130 148 |
Sist oppdatert: | 17 oktober 2020, 19:01:27 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 53 |
Antall startet: | 53 |