Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM natt AOOK 13. oktober 2020

Klasse: HERRER FINALE

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

15:22

+0:00

162

2.

Anselm Reichenbach

NTNUI

16:28

+1:06

3.

Are Wigaard

NTNUI

18:31

+3:09

4.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

18:50

+3:28

5.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

19:00

+3:38

6.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

19:55

+4:33

7.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

20:24

+5:02

8.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

20:25

+5:03

9.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

21:55

+6:33

10.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

22:51

+7:29

11.

Espen Aubert

Oppsal Orientering

23:00

+7:38

12.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

24:38

+9:16

13.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

24:42

+9:20

14.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

24:50

+9:28

15.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

25:20

+9:58

16.

Thor Mella

Oppsal Orientering

25:38

+10:16

17.

Lavran Thorstensen

NTNUI

28:28

+13:06

18.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

29:12

+13:50

19.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

30:11

+14:49

20.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

30:40

+15:18

21.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

32:54

+17:32

22.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

34:17

+18:55

23.

Marius Gihle

Oppsal Orientering

36:27

+21:05

24.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

39:06

+23:44

25.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

39:14

+23:52

26.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

39:22

+24:00

168

27.

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

41:21

+25:59

28.

Petter Næss

Oppsal Orientering

48:31

+33:09

DSQ

Stein Mella

Oppsal Orientering

10:40

175 163 164 165 175 166 167 168 175 171 172 173 17...

DSQ

Anders Emilsson

NTNUI

20:28

175 163 164 165 175 166 167 168 175 171 172 173 17...

DSQ

Lars Klyve

Oppsal Orientering

35:17

166 167 168 171 172 173 175

Startet

Endre Rognskog Mella

Oppsal Orientering

Klasse: DAMER FINALE

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

19:57

+0:00

2.

Marlin Haavengen

NTNUI

20:23

+0:26

170

3.

Ane Sofie Krogh

NTNUI

20:52

+0:55

4.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

22:32

+2:35

5.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

24:46

+4:49

6.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

29:01

+9:04

7.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

29:55

+9:58

8.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

30:21

+10:24

9.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

30:23

+10:26

10.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

30:32

+10:35

11.

Hanna Fedosieieva

Ukraina

30:47

+10:50

12.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

33:19

+13:22

13.

Lina Undrum Mariussen

Oppsal Orientering

33:45

+13:48

14.

Anette Bjordal Wigaard

Oppsal Orientering

41:29

+21:32

15.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

47:59

+28:02

161

16.

Liv Keyser

Oppsal Orientering

48:27

+28:30

Klasse: D/H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

14:09

+0:00

2.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

15:06

+0:57

3.

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

16:32

+2:23

4.

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

17:05

+2:56

5.

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

28:56

+14:47

6.

Louise Gulliksen-Haugerud

Oppsal Orientering

34:45

+20:36

7.

Halvor Johan Longva

Oppsal Orientering

37:57

+23:48

8.

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

54:31

+40:22

DNS

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

Klasse: Voksen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Amundsen

Oppsal Orientering

19:57

+0:00

2.

Martin Aasen Wright

Oppsal Orientering

22:15

+2:18

3.

Steinar Alsos

Oppsal Orientering

23:54

+3:57

4.

Christina Krohn Skjæveland

Oppsal Orientering

26:09

+6:12

5.

Brynjar Stokset

Oppsal Orientering

39:00

+19:03

6.

Krzysztof Szeja

Oppsal Orientering

1:04:40

+44:43

Klasse: Damer klubbmesterskap sprint

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

9:04

+0:00

2.

Marlin Haavengen

NTNUI

9:07

+0:03

3.

Hanna Fedosieieva

Ukraina

9:13

+0:09

4.

Ane Sofie Krogh

NTNUI

9:18

+0:14

5.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

9:39

+0:35

6.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

10:10

+1:06

7.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

10:49

+1:45

8.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

10:58

+1:54

9.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

11:57

+2:53

10.

Lina Undrum Mariussen

Oppsal Orientering

12:03

+2:59

11.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

12:07

+3:03

12.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

12:29

+3:25

13.

Liv Keyser

Oppsal Orientering

12:43

+3:39

14.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

12:56

+3:52

15.

Anette Bjordal Wigaard

Oppsal Orientering

15:41

+6:37

16.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

16:19

+7:15

DSQ

Frøydis Olaussen

Oppsal Orientering

20:18

156 157 151 71 76

DNS

Mila Zaharinova

Oppsal Orientering

DNS

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

DNS

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

DNS

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

DNS

Amélie Aamodt

NTNUI

Klasse: Herrer - klubbmesterskap sprint

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

6:55

+0:00

2.

Anselm Reichenbach

NTNUI

7:11

+0:16

3.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

7:36

+0:41

4.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

7:41

+0:46

5.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

7:51

+0:56

6.

Are Wigaard

NTNUI

8:05

+1:10

7.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

8:13

+1:18

8.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

8:15

+1:20

9.

Espen Aubert

Oppsal Orientering

8:45

+1:50

10.

Serhii Kiziiov

Ukraina

8:53

+1:58

11.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

8:54

+1:59

12.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

8:58

+2:03

13.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

9:09

+2:14

14.

Thor Mella

Oppsal Orientering

9:16

+2:21

15.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

9:24

+2:29

16.

Lavran Thorstensen

NTNUI

9:56

+3:01

17.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

10:20

+3:25

18.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

10:35

+3:40

19.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

11:02

+4:07

20.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

11:06

+4:11

21.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

11:12

+4:17

22.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

11:31

+4:36

23.

Endre Rognskog Mella

Oppsal Orientering

12:42

+5:47

24.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

12:43

+5:48

25.

Anders Emilsson

NTNUI

12:54

+5:59

26.

Marius Gihle

Oppsal Orientering

13:00

+6:05

27.

Stein Mella

Oppsal Orientering

13:14

+6:19

28.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

13:17

+6:22

28.

Vinjar Tveito

Oppsal Orientering

13:17

+6:22

30.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

13:26

+6:31

31.

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

13:40

+6:45

32.

Petter Næss

Oppsal Orientering

13:55

+7:00

33.

Lars Klyve

Oppsal Orientering

14:52

+7:57

34.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

16:13

+9:18

35.

Tim Richardson

Noteam

19:12

+12:17

DSQ

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

7:32

157

DSQ

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

13:52

151

DNS

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

DNS

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

DNS

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

DNS

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

DNS

Sivert Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

Klasse: D/H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Våland Almås

Oppsal Orientering

11:14

+0:00

Klasse: Ungdom C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

16:26

+0:00

2.

Agnes Salvesen

Oppsal Orientering

17:37

+1:11

3.

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

18:06

+1:40

4.

Ingeborg Røhjell

Oppsal Orientering

18:44

+2:18

5.

Erling Melvær Ettestøl

Oppsal Orientering

29:44

+13:18

6.

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

31:16

+14:50

DNS

Ester Sørbrøden Stokset

Oppsal Orientering

DNS

Ingeborg Lundtveit Eie

Oppsal Orientering

DNS

Sverre Tobias Sørli Bjørnesen

Oppsal Orientering

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Selma Salvesen

Oppsal Orientering

16:49

Torje Schrøder-Nielsen

Oppsal Orientering

18:57

Aja Bartoszko

Oppsal Orientering

11:37

Antonina Szeja

Oppsal Orientering

18:47

DNS

Jakob Solem

Oppsal Orientering

DNS

Milian Hernandez-Holthe

Oppsal Orientering

DNS

Torjus Landrø Grindedal

Oppsal Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juni 2022, 22:41:50

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

144

Antall startet:

127