Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Urban 18. oktober 2020

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lina Sandquist

OL Trollelg

15:46

+0:00

2.

Guro Haaland

Wing OK

17:42

+1:56

3.

Maia Ruano Strand

Wing OK

18:18

+2:32

4.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

18:51

+3:05

5.

Vilde Haaland

Wing OK

20:00

+4:14

6.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

24:40

+8:54

169

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Halvorsen

Freidig

29:50

+0:00

2.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

30:33

+0:43

3.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

31:36

+1:46

DSQ

Annika Lund Eikrem

Freidig

35:28

149

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

37:43

+0:00

2.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

39:25

+1:42

3.

Anna Aurora Nolte

Freidig

39:51

+2:08

4.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

40:04

+2:21

5.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

40:32

+2:49

6.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

41:51

+4:08

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

38:53

+0:00

158 157

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:18:04

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

57:48

+0:00

2.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

59:46

+1:58

3.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

1:05:14

+7:26

4.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:17:07

+19:19

DSQ

Mette Resell Nolte

Freidig

57:19

151 150 71

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

38:28

+0:00

2.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

41:38

+3:10

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

47:28

+9:00

4.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

49:35

+11:07

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

35:33

+0:00

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

16:22

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

23:08

+0:00

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

25:04

+1:56

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

29:33

+0:00

2.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

32:09

+2:36

3.

Emil Grønli

Freidig

33:50

+4:17

4.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

34:15

+4:42

5.

Vegard Lereim Storli

Freidig

34:18

+4:45

6.

Tristan Halvorsen

Freidig

35:32

+5:59

7.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

38:54

+9:21

8.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

1:08:26

+38:53

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

45:48

+0:00

2.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

46:35

+0:47

3.

Tobias Alstad

Frol IL

48:03

+2:15

4.

Mattis Holt

Freidig

49:00

+3:12

5.

Mathias Bjugan

NTNUI

51:25

+5:37

6.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

54:07

+8:19

7.

Truls Ryum

NTNU BIL

59:09

+13:21

8.

Sverre Bang Støeng

NTNUI

1:00:11

+14:23

9.

Tarjei Vollset

Heming Orientering

1:09:01

+23:13

10.

Jan Kondula

NTNUI

1:11:23

+25:35

11.

Jan Sramota

NTNUI

1:13:31

+27:43

12.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:14:20

+28:32

13.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

1:24:59

+39:11

DNS

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

DNS

Jørgen Berg Lauvsnes

PwC BIL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

47:05

+0:00

2.

Andreas Haaland

Wing OK

48:32

+1:27

3.

Børge Leiren

Byåsen IL

49:12

+2:07

4.

Fredrik Persson

Wing OK

54:24

+7:19

5.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

56:14

+9:09

6.

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

57:05

+10:00

7.

Rune Stræte

Wing OK

1:03:07

+16:02

8.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

1:03:17

+16:12

9.

Per Arne Troset

Wing OK

1:09:43

+22:38

DSQ

Jørgen Tegdan

Freidig

30:08

158 157 156 152 153 148 151 150 71 149 50

DSQ

Morten Korsvold

Wing OK

58:09

153

DSQ

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:06:43

153

DSQ

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:11:26

153

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

36:06

+0:00

2.

Frode Haugskott

OL Trollelg

37:27

+1:21

3.

Knut Hagen

Byåsen IL

38:29

+2:23

4.

Terje Midtbø

Wing OK

42:45

+6:39

5.

Kjell Maroni

Byåsen IL

44:23

+8:17

6.

Dag Erik Helland

Wing OK

48:02

+11:56

7.

John Lerli

Melhus IL

53:33

+17:27

8.

Geir Willumsen

Freidig

54:01

+17:55

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune M Holt

Freidig

34:59

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig

36:13

+1:14

3.

Leif Engen

Nidarøst OK

36:26

+1:27

4.

Tom Bugge

Byåsen IL

36:28

+1:29

5.

Roar Forbord

Malvik IL

37:27

+2:28

6.

Tore Brurok

Nidarøst OK

39:24

+4:25

7.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

40:23

+5:24

8.

Nils Olav Vennevik

Freidig

44:36

+9:37

9.

Kristian Midthjell

Verdal OK

59:35

+24:36

DSQ

Tor Gjermstad

Wing OK

32:37

147

DSQ

Anders Waage

Freidig

DNS

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

Klasse: Åpen Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

29:51

+0:00

2.

Ingvil Snøfugl

Freidig

30:38

+0:47

3.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

33:58

+4:07

4.

Jørn Norheim

Freidig

37:37

+7:46

5.

Frøy Hagelid

Freidig

38:04

+8:13

6.

Agnes Nysæther

39:04

+9:13

7.

Mai Iren Almås

IL Leik

42:36

+12:45

DSQ

Mari Hoff

Byåsen IL

2:47

151 150 71 164 166 146 147 148 50

DSQ

Janne Fossum Malmring

Freidig

36:44

146

DNS

Arild Heggeset

Freidig

DNS

Jonas Fuglem Korsvold

Wing OK

Klasse: Åpen Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Lund Eikrem

Freidig

33:21

+0:00

157 156 152 153 154 72 73 155 160 162 164

2.

Sandrine Pic

38:31

+5:10

3.

Tone Almås

IL Leik

46:31

+13:10

DNS

Eiril Fuglem Renå

DNS

Ask Godal

Klasse: Åpen Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Markus Launes Johannesen

1:02:49

+0:00

2.

Svenn-Ivar Svendsen

1:04:24

+1:35

3.

Anthony Bossard

1:08:05

+5:16

4.

Tormod Borg

Grue IL

1:08:32

+5:43

5.

Trond Taraldsen

Malvik IL

1:17:38

+14:49

Klasse: Åpen Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anine Halvorsen

Østmarka OK

35:44

+0:00

2.

Gunn Kari Hygen

Freidig

35:51

+0:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 oktober 2020, 19:06:59

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

110

Antall startet:

103