Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering 1. november 2020

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:00:11

+0:00

korriger

2.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:00:51

+0:40

korriger

3.

Kjetil Bjørlo

Halden SK

1:08:03

+7:52

korriger

4.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:10:39

+10:28

korriger

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:19:07

+18:56

korriger

6.

Per Henning Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:20:43

+20:32

korriger

7.

Henning Carlsen

OK Moss

1:23:12

+23:01

korriger

8.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:24:30

+24:19

korriger

9.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:31:06

+30:55

korriger

10.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:36:21

+36:10

korriger

11.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:42:07

+41:56

korriger

12.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:44:29

+44:18

korriger

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

15:21

korriger

35 154 36 37 38 49 47 54 155

DSQ

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

17:22

korriger

35 154 36 37 38 49 47 54 155

DSQ

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

1:24:34

korriger

35

DSQ

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

1:42:41

korriger

35 37 38 49 47 54

DNS

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

52:25

+0:00

korriger

2.

Anna Ulvensøen

Nydalens SK

1:01:27

+9:02

korriger

3.

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

1:08:02

+15:37

korriger

4.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:37:40

+45:15

korriger

5.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:49:04

+56:39

korriger

DSQ

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

54:51

korriger

33 34 53 35 47 54

DNS

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

48:02

+0:00

korriger

2.

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

59:52

+11:50

korriger

3.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:03:26

+15:24

korriger

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

55:09

+0:00

korriger

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Fjeld Fjeld Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

32:47

+0:00

korriger

2.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

37:59

+5:12

korriger

3.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

42:53

+10:06

korriger

4.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

52:03

+19:16

korriger

5.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:44:25

+1:11:38

korriger

DSQ

Reidun Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

23:50

korriger

51 52 49 44 46 155

DSQ

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:08:14

korriger

46

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Fjeld Kraugerud

Eiker OL

1:23:32

+0:00

korriger

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

korriger

Magnus Vollset

Ås-NMBU Orientering

korriger

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

korriger

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

korriger

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

korriger

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

korriger

Erik Stensrud Bugten

Ås-NMBU Orientering

korriger

DSQ

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

korriger

45

DNS

Ingrid Vollset

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Aksel Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

korriger

Klasse: H17- AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Koren

OK Moss

1:09:50

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 november 2020, 21:49:41

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

47

Antall startet:

43